שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  זה הזמן להתפנק: מזל טוב לבני ובנות מזל מאזניים

  מי הם בני ובנות מזל מאזניים, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

   (איור: shutterstock) (איור: shutterstock)
  (איור: shutterstock)

   

  תאריך המזל: בין 23.9 ל-23.10

  אלמנט: אויר

  אופי האלמנט: יוזם

  איבר בריאותי רגיש: כליות, פרקים.

   

  תכונות חיוביות של המזל: אנשים הגיוניים, אובייקטיבים, נעימי הליכות, ידידותיים, אוהבים שלום והרמוניה, שלווים, מזדהים עם הזולת, אוהבים את החיים הטובים, מעולים בעבודת צוות, ניתן להגיע איתם להסדר, פשרה ושיתוף פעולה, בעלי חוש אומנות מפותח.

   

  תכונות שליליות של המזל: חסרי יכולת להחליט, חסרי בטחון, בעלי דעות שונות בגלל חוסר היכולת לקחת אחריות על חייהם, לא נותנים מעצמם עד הסוף במערכות יחסים – שומרים מרחק מהזולת ולכן נחשבים לקרים רגשית, תלותיים, נצלנים בגישתם לאחרים.

   

  תחזית שנתית כללית לילידי המזל

  שפע – הכוכב יופיטר נמצא בבבית הכספים שלכם עד לסוף השנה הנוכחית, כך שנראה שמבחינה כספית, היתה זו שנה טובה יותר מהרגיל כיוון שיופיטר הוא הכוכב שמעניק גם שפע כלכלי.

   

  מחודש ינואר 2020 יעבור כוכב זה למקום המקושר עם הסביבה הטבעית שלכם, הווה אומר עם הבית בו אתם חיים וגם עם האנשים הסובבים אתכם. יתעורר

  בכם רצון להתחדש בסביבת המגורים שלכם ושיפוצים בהחלט יבואו בחשבון ואף מעבר דירה במידה ואתם יכולים להרשות זאת לעצמכם.

   

  זהו זמן שבו תרצו לפנק את הסביבה שלכם וגם את האנשים הקרובים לכם שלאחרונה חשו שלא תמיד אתם נמצאים בשבילם. נהגו בזהירות ובחוכמה בין החודשים מאי ועד אוגוסט 2020, כיוון שאז יהיה כוכב השפע בנסיגה ואתם עלולים לעשות החלטות שגויות. התייעצו עם אנשי מקצוע מתאימים.

   

  קושי – הכוכב המאתגר המוכר בשמו סטורן וגם שבתאי מבקר אצלכם במקום המקושר עם המעגל הראשון של חייכם הוא בית המשפחה. נראה שמסיבות שאינן תלויות בכם אתם חייבים לדאוג לאחד מבני המשפחה ולא בהכרח המבוגרים מכם והדבר עלול להדאיג אתכם.

   

  היחסים בבית יכולים להיות טעונים יותר, כיוון שאתם עלולים לטעון ולהרגיש שמרבית הנטל נופל עליכם ואינו מתחלק שווה בשווה בין האנשים התלויים בדבר.

   

  ייתכן ותרגישו שכל דבר שאתם מתאמצים בשבילו מגיע אליכם קשה יותר ואתם חייבים לטרוח מעל ומעבר למה שתכננתם מלכתחילה וכך עד לסוף 2020, למעט החודשים בין חודש אפריל ועד יולי 2020, בהם נסוג הכוכב מהמזל וחוזר למזל דלי.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים