שתף קטע נבחר

ערעור לעליון בתביעת המיליונים נגד חברת מועצת עיריית אשדוד

תביעת בן זקן ונניקשווילי נגד הלן גלבר נדחתה - והם דורשים בחינה מחודשת בטענה להתעלמות מהקלטות עם קשר לאנשי עסקים. עורך דינה: "מן הסתם הערעור יידחה"

לבית המשפט העליון הוגש היום (ה') ערעור על החלטת בית המשפט המחוזי בבאר שבע, לדחות את התביעה שהגישו אנשי העסקים ג'קי בן זקן ואברהם נניקשווילי נגד חברת מועצת עיריית אשדוד הלן גלבר. בן זקן, נניקשווילי וחברת "סגול" תבעו את גלבר ודרשו פיצוי בסך 26 מיליון שקלים, בטענה כי פגעה בעסקיהם. בית המשפט העניק לה חסינות מתביעה.

 

בערעור נטען כי גלבר ביקשה לכאורה מימון לקמפיין הבחירות שלה בהיקף של 3 מיליון שקל מאנשי עסקים מעולם הנדל"ן בעיר, וכן כי גייסה כספים מגורמים אינטרסנטיים למימון עתירות נגד פרויקטים של בן-זקן ונניקשווילי. עו"ד אילן סופר שהגיש את הערעור צירף הקלטות המראות לטענת התובעים קשר בין חברת המועצה לאנשי נדל"ן, שחלקם מצויים בסכסוך משפטי עם בן זקן, ושהיו מוכנים, לטענת בן זקן, לשלם לגלבר מיליוני שקלים.

 

הערעור מפרט מה שמוגדר "טעויות משפטיות" של בית המשפט המחוזי - בין היתר התעלמות מהקלטות של גלבר שבהן היא "מודה במניעים האמיתיים שעמדו ביסוד התנגדויותיה, רצון לפגוע בפרויקטים של המערערים בשל השנאה שהיא רוכשת למר בן זקן", לפי הנטען.

 

עורך הדין בעז בן צור שמייצג את גלבר מסר: "פסק הדין של בית המשפט המחוזי - שעמד על מעללי מר בן זקן - מדבר בעד עצמו. מן הסתם ערעור מיותר זה יידחה".

 

לפנייה לכתב/ת
צילום: עוז מועלם
ג'קי בן זקן
צילום: עוז מועלם
מומלצים