שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  מתנה לחג: הכלב בובי אבד בירדן והושב לבעליו
  בני משפחה שנפשו באזור תעלות הירדן בגליל העליון, "אומצו" בימים האחרונים על ידי הכלב בובי, שאבד לבעליו, ובהמשך הצליחו, בעזרת וטרינר, לאתר את הבעלים ולהחזיר את בובי לחיקם המאושר

  כ-15 מבני משפחתה וחבריה של ענת בסני, תושבת חיפה, הגיעו בסוף השבוע לאתר "אינדי פארק" שעל גדות תעלות הירדן, ליד יסוד המעלה.

   

   

  זמן קצר לאחר מכן, הגיע כלב למקום ונשאר בקרבת בני המשפחה בימים שלאחר מכן. ענת סיפרה כי הכלב לא עזב אותם גם כאשר שטו בסירת פדלים במקום. "הוא נכנס למים ושחה אחרינו 800 מטר. לא רצה לעזוב ובסופו של דבר הכנסנו גם אותו לסירה", סיפרה.

   

  האיחוד בין המוצאים, הבעלים והווטרינר (צילום: יעל שביט)
  האיחוד בין המוצאים, הבעלים והווטרינר(צילום: יעל שביט)

   

  הנופשים האכילו את הכלב, העניקו לו מזון ומים, ושיחקו איתו.  הם ציפו כי בעליו יגיעו לחפשו, אך לאחר שהזמן חלף ולא היה סימן לבעלים, הם יצרו קשר עם הווטרינר ד"ר גיל שביט, תושב יסוד המעלה.

   

  הוא הזמין אותם למרפאה לבדוק כדי אם יש לכלב שבב, ולאתר את בעליו. למרפאה הגיעה ענת עם שתי הבנות של חברתה, אניסה ונושה, שנקשרו מאוד לכלב.

   

  ד"ר שביט איתר את השבב ומספרו, והצליח בסופו של דבר להגיע לבעלים, אריאלה אליקלים מקיבוץ עמיר שבגליל העליון. כאשר קיבלה אליקלים את שיחת הטלפון מהווטרינר, היא פרצה בבכי וסיפרה כי היא ובעלה מחפשים את הכלב, בובי שמו, כבר יומיים, לאחר שנעלם באזור הירדן.

   

  הבעלים סיפרו שהם טיילו עם הכלב בשטח, והוא עזב ונעלם. הם הוסיפו כי מדובר בכלב ידידותי במיוחד. השניים הגיעו בתוך זמן קצר למרפאה, שם פגשו את הכלב – כשלא ברור מי מהצדדים נרגש יותר. אליקלים סיפרה כי הם בעלים של כלבה נוספת, והיא נכנסה לדיכאון בעקבות אובדנו של חברה, ובין היתר לא אכלה ולא שתתה בימים האחרונים. בין המוצאים לבעלי הכלב נוצר מיד קשר, ואריאלה ובעלה הזמינה את ענת והחבורה להתארח בביתם בקיבוץ עמיר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים