שתף קטע נבחר

"דמי לובאטו קיבלה יותר מ-150 אלף דולר כדי להגיע לישראל"

אחרי ההתנצלות וההבהרה כי מדובר ב"טיול חינם", גורמים המעורים בפרטי ביקורה של דמי לובאטו בישראל סיפרו ל-ynet כי עלות ביקורה בארץ וחשיפתו ברשתות החברתיות הוא יותר מ-150 אלף דולר, בין המממנים, המשרד לענייני ירושלים ששילם מתקציבו 200 אלף שקלים

סערת ביקורה  של הזמרת והשחקנית ההוליוודית דמי לובאטו בישראל: בשבוע שעבר הגיעה ארצה בשקט בשקט, אחת מהכוכבות הגדולות בארצות הברית ומי שמתחזקת חשבון אינסטגרם עם 74 מיליון עוקבים. ימים בודדים אחרי שעזבה, פרסמה פוסט משתפך על הביקור בארץ, אשר בעקבותיו ספגה ביקורת קשה שגרמה לה להתנצל על הביקור כאן. "קיבלתי טיול חינם לישראל בתמורה לכך שאעלה כמה פוסטים", כתבה בסטורי באינסטגרם, שכבר הספיק להימחק.

 

כעת נודע ל-ynet כי גורמים המעורים בפרטי הביקור של לובאטו אמרו ל-ynet כי הכוכבת האמריקנית "קיבלה יותר מ-150 אלף דולר כדי להגיע לישראל", זאת ביוזמת המשרד לענייני ירושלים שבראשו עומד השר זאב אלקין. עם זאת, מהמשרד נמסר כי מתקציבם שולמו לכוכבת 200 אלף שקלים בתמורה לביקורה. את יתרת הסכום שילם גורם פרטי.

 

 

דמי לובאטו ישראל (צילום: אינסטגרם)
דמי לובאטו ישראל(צילום: אינסטגרם)

במסגרת הביקור בישראל שנמשך כשבוע - לובאטו ביקרה עם אימה בירושלים במנהרות הכותל, בעיר דוד, במערת צדקיהו, ביד ושם ובמרכז שלווה. בנוסף, ביקרה במצדה, ים המלח, צפת, הכנרת, נהר הירדן ולא פסחה גם על תל אביב.

 

לובאטו כאמור סיכמה את ביקורה בירושלים באינסטגרם וכתבה: "יש משהו כל כך קסום בישראל. מעולם לא הרגשתי תחושה כזו של רוחניות או חיבור לאלוהים, משהו שחסר לי כבר כמה שנים. הרוחניות מאוד חשובה לי, להיטבל במי הירדן, במקום שבו הוטבל ישו. אני אסירת תודה על הזיכרונות שצברתי ועל ההזדמנות למלא את החור שנוצר בליבי. תודה לך שאירחת אותי, ישראל".

 

לובאטו שכנראה צפתה את המתקפה מגורמים אנטי ישראלים חסמה את הפוסט לתגובות, אולם כעבור כמה שעות, העלתה סטורי שבו התנצלה על הביקור כאן, והבהירה כי לא היה זה ביקור פוליטי. "אני מתנצלת אם פגעתי, זו לא היתה כוונתי. לפעמים אנשים נותנים לך הזדמנויות, ואף אחד לא מספר לך שאת עלולה לקבל תגובות זועמות בגללן. זו היתה אמורה להיות חוויה רוחנית עבורי, לא הצהרה פוליטית". אגב, למרות שהצהירה שביקורה לא פוליטי יש לציין כי במהלך ביקורה לובאטו נפגשה עם גורם פוליטי - לא אחר מאשר השר זאב אלקין אלקין שאירח אותה לארוחת ערב במערת צדקיהו ונתן לה במתנה רפליקה של בולה שנמצאה בחפירות בירושלים הקדומה.

 

דמי לובאטו זאב אלקין ()
השר אלקין, לובאטו והמתנה מירושלים הקדומה

 

"כחלק מהתכנית המשרד יוזם ביקורים בירושלים של ידוענים שבדרך כלל החשיפה שלהם במדיה החברתית גדולה יותר מכלי תקשורת מרכזיים", מסר השר זאב אלקין, "הביקור המוצלח של דמי לובאטו והחשיפה של ירושלים ההיסטורית לקהלים חדשים בהיקפים עצומים בזכות הביקור הזה היא צעד נוסף ביישום התכנית".

 

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אינסטגרם
דמי לובאטו בישראל
צילום: אינסטגרם
לאתר ההטבות
מומלצים