שתף קטע נבחר

מיכל נרצחה על ידי בעלה: "נלקחה לי חתיכה מהנשמה"

מיכל סלה, עובדת סוציאלית בת 32, היא האישה שלפי החשד נרצחה אמש על ידי בעלה. סלה הכירה את בעלה במסגרת עבודתם עם נוער בסיכון. אחיה ספדו לה: "היא הייתה הכל בשבילי, אחות תומכת ואוזן קשבת"

מיכל סלה, בת 32 ממושב בית זית, היא האישה שעל פי החשד נרצחה אמש (ה') על ידי בעלה. אחותה נגה ספדה לה: "היא הייתה הכל בשבילי. נלקחה לי חתיכה מהנשמה שלעולם לא תחזור".

מיכל סלע ()
מיכל סלה

גופתה של סלה אותרה אמש בבית ביישוב מוצא הסמוך לירושלים, לצידה נמצא בעלה במצב קשה. מחקירה ראשונית של המשטרה עלה חשד לרצח וניסיון התאבדות וכן אותרה בזירה סכין שבאמצעותה על-פי החשד בוצעה העבירה.

 

על פי עדויות, בזמן הרצח שהתה בבית בתם הפעוטה. האב לקח אותה כשהוא שותת דם אל בית השכנים - שם התמוטט. מצבו של האב, שמאושפז בבית החולים, מוגדר קשה מאוד.

 

 

"לפני הרבה מאוד שנים מיכל אמרה לי שהיא יודעת מה התפקיד שלה בעולם - לשמח אנשים", סיפרה אימה דניאלה. "שנים אחר כך היא בחרה במקצוע שדרכו תוכל לעזור לזולת להביא אור ושמחה לעולם". מיכל הייתה עובדת סוציאלית בירושלים. את בעלה, שלפי החשד רצח אותה, היא הכירה במסגרת עבודתם עם נוער בסיכון.

מיכל סלע ()
סלה. "היה לה לב זהב ויכולת יוצאת דופן להבין את הפנים של האנשים"

לילי בן עמי, אחותה של מיכל, ספדה לה: "היא הייתה טובת לב, מלאת נתינה, יצירתית, יפה מבחוץ ומבפנים. בכל שיחה עם כל אדם, רחוק או קרוב, היא מיד התגייסה לעזור מכל הלב ולתת מחכמתה ומעצותיה הטובות". האחות ליאת הוסיפה: "היה לה לב זהב ויכולת יוצאת דופן להבין את הפנים של האנשים. היא תמיד בחרה בעבודות של נתינה ועזרה לאחר".

 

"בכל יום הולדת היא כתבה לי מכתב עם ציטוטים מעצימים", סיפרה האחרות נגה. "אחד המשפטים שהיא כתבה לי מלווה אותי כל חיי והוא 'המסע הזה טומן בתוכו אור צבע וטוב, רק קחי וחייכי'. מיכל האמינה שחיוך אמיתי יכול לשנות עולמות של אדם. היא הייתה הכל בשבילי. נלקחה לי חתיכה מהנשמה שלעולם לא תחזור".

 

"מיכל הייתה אדם רוחני ועמוק, מלאה באור ופיזרה סביבה אהבה", ספד האח אביהוא. "היא הייתה אחות תומכת ואוזן קשבת עבורי, ואני עדיין לא מעכל את מה שקרה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים