שתף קטע נבחר

ביומיים האחרונים לשימוע: הפרקליטה בתיקי נתניהו בחו"ל

עורכת הדין ליאת בן ארי לא הגיעה היום לפגישה עם צוות ההגנה של נתניהו בשל נסיעה מתוכננת לחוץ לארץ. במשרד המשפטים ציינו כי היועמ"ש הוא הגורם המוסמך להחליט בתיק - וכי היעדרותה לא תפגע בהליך

 

 

המשנה לפרקליט המדינה ליאת בן ארי, נעדרה היום (ראשון) מהשימוע בתיקי ראש הממשלה בנימין נתניהו בשל נסיעה מתוכננת לחו"ל. בן ארי, שליוותה את חקירת הפרשות, תיעדר גם מחר מהפגישה עם עורכי דינו.

  

ליאת בן ארי  (צילום: מוטי קמחי)
ליאת בן ארי (צילום: מוטי קמחי)

  

 
משרד המשפטים אמר בתגובה כי "השימוע נערך בפני היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, שהוא הגורם המוסמך להחליט בתיק - וכן נוכחת בו נציגות רחבה של פרקליטים מהמחוז". לדברי המשרד, "היעדרותה של בן ארי היום ומחר לא תפגע בשימוע".

 

במשרד הזכירו כי בשבוע שלפני פתיחת השימוע, צוות ההגנה של נתניהו ביקש לקבל מועדים נוספים להצגת הטיעונים - והבקשה נענתה "לפנים משורת הדין" בכך שהיום ומחר נערכות פגישות נוספות בין הצוותים.
 
עורך הדין עמית חדד אמר הבוקר כי "אנחנו נעשה השלמות בתיק 4000 ונעבור לתיקים האחרים. כשנסיים את הטיעונים אני חושב שלא יהיה מנוס מסגירת התיקים. אנחנו מאמינים שכך יהיה - ואנחנו מצפים שכך יהיה". לאחר הצגת הטיעונים בתיק 4000 התמקדו הסנגורים בהצגת גרסתם לתיק 2000 (שיחות ביבי-נוני).

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יאיר שגיא
הפרקליטה בן ארי
צילום: יאיר שגיא
מומלצים