שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ליברמן: מירי רגב בהמה, ישראל כץ שקרן
  "ז'בוטינסקי היה מתפלץ, זה מה שקורה כשלוקחים בהמה ושמים אותה במשרד התרבות", אמר יו"ר ישראל ביתנו, ותקף גם את נתניהו: "לא אתפלא אם הוא מפעיל חוקרים פרטיים נגדי ונגד משפחתי". רגב הגיבה: "ליברמן האדם השנוא בישראל"

  אביגדור ליברמן מירי רגב ישראל כ
  אביגדור ליברמן, מירי רגב וישראל כץ(צילום: אבי מועלם, מוטי קמחי)

  מתקפה חריפה ואישית של אביגדור ליברמן על בכירי הליכוד: את מירי רגב הוא מכנה "בהמה", את ישראל כץ "שקרן" וראש הממשלה, לדבריו, מסוגל להפעיל חוקרים פרטיים נגד משפחתו.

   

  "אינטלקטואל כמו ז'בוטינסקי, אם היה מקשיב דקה אחת למירי רגב, שמתגאה בזה שמעולם לא החזיקה ספר של צ'כוב, הוא היה מתפלץ. זה עלבון לעם הספר. זה מה שקורה כשלוקחים בהמה ושמים אותה במשרד התרבות", צוטט היום (ב') ליברמן בראיון במעריב.

   

   

  יו"ר ישראל ביתנו, שעם שמונת המנדטים של מפלגתו מהווה לשון מאזניים, מוכן להקמת ממשלת אחדות לאומית בלבד, עם כחול לבן והליכוד. הוא נפגש בשבוע שעבר אחרי נתק ממושך עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, במסגרת הניסיונות להקים ממשלה חרף הפלונטר הפוליטי אחרי הבחירות. אך נראה שחוסר האמון בין השניים לא התפוגג כלל.

   

  "הבעיה של ביבי היא שברגע שיש לך גישה או תפיסה שונה משלו, וזה נוגד את האינטרסים שלו, אתה מיד הופך לאויב אישי", צוטט ליברמן. "מיד מאשימים אותך שאתה שונא את ראש הממשלה, שאתה שמאלני, שאתה מנסה להפיל אותו. מתעלמים מהעובדות... לא אתפלא אם נתניהו ואנשיו מפעילים חוקרים פרטיים נגדי וכנגד משפחתי. זו הדרך שלהם לאיים. לצערי, ביבי לא מסוגל להבין מושגים כמו חברות או נאמנות".

   

  בהמשך לדבריו על רגב, כשנשאל ליברמן אם ירצה להתנצל מראש ענה: "אני מתנצל מכל הלב בפני הבהמות. לליכוד של היום אין שום קשר לתנועה הרביזיוניסטית. זה אוסף של עסקנים, החל בשקרן העלוב ישראל כץ וכלה בחרד"לניק מובהק כמו שלמה קרעי. עבורם הליכוד זה רק הפלטפורמה לקריירה הפוליטית האישית".

   

  רגב: ליברמן מאיים על הדמוקרטיה

  מירי רגב פרסמה בתגובה הודעה חריפה משלה. "אם ישאלו היום ברחוב מי האדם השנוא ביותר, מי הוא האדם שהביא עלינו בשנה האחרונה נזק עצום וכאוס פוליטי ומי הוא האשם העיקרי בשסע החברתי הקיים בישראל, כולם יצביעו על ליברמן", אמרה שרת התרבות והספורט. "ליברמן מחזיק מדינה שלמה כבת ערובה. מה שמעניין אותו זה האגו שלו".

   

  רגב הזכירה עניינים נוספים שקושרו לליברמן: "מוטב שערב יום הכיפורים, יבקש סליחה מפאינה קירשנבאום, דני אילון ומשורה ארוכה של אישים שהיו קרובים אליו והוא הפנה להם עורף והשפיל אותם. ליברמן יצר מפלגה שלמה תחת חקירה. מוטב שהאיש הזה שמשתית כאן נורמות מסוכנות בחברה הישראלית שמאיימות גם על הדמוקרטיה, יפשפש היטב במעשיו. רק מזל ויד נעלמה חילצו אותו מתיקים פליליים כבדים שנקשרו בשמו.

   

  "אז אם הוא מדבר על צ'כוב, כדאי שגם יזמין את הציבור לקרוא את הספר שטרם נכתב אבל עוד ייכתב ורבים יקראו אותו - הביוגרפיה 'ליברמן החידה - האיש המסוכן'. ולא לשכוח איווט למסור ד״ש לחבר מרטין שלאף", חתמה רגב את התגובה.

   

  מלשכת שר החוץ ישראל כץ נמסר: "ליברמן זועם על ששקריו נחשפו והתגלתה מעורבתו במזימה אחרי בחירות אפריל להעביר את המנדט מנתניהו לגנץ תוך הפרת התחייבותו לבוחר לתמוך ברה״מ נתניהו. בתגובה, איים ליברמן לתבוע דיבה - דבר שעד היום לא קרה, כי הדברים אמת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אבי מועלם, מוטי קמחי
  ליברמן, רגב וכץ
  צילום: אבי מועלם, מוטי קמחי
  מומלצים