שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  איציק זוהר שילם יותר מחצי מיליון שקלים - וכבר לא פושט רגל

  אחרי 7 שנים: כדורגלן העבר סיים להחזיר את החוב הכספי שצבר. "אחרי תקופה ארוכה ולא פשוטה, אני שמח שכל זה מאחוריי", אמר ל-ynet ועורך דינו הוסיף: "עשו לו עוול משווע. זוהר שילם סכום שאפילו טייקונים לא משלמים"

  כדורגלן העבר ופרשן הכדורגל איציק זוהר כבר לא פושט רגל. זוהר שילם יותר מחצי מיליון שקלים לנושיו, ובכך סיים את חובותיו בתיק פשיטת הרגל שנפתח לפני יותר משבע שנים.

   

  "אני יותר משמח דווקא ביום חג, לקבל את הפסיקה של בית המשפט", אמר זוהר ל-ynet. "זה יום חג נוסף בשבילי. אחרי תקופה ארוכה ולא פשוטה, אני שמח שכל זה מאחוריי, אני עם הפנים קדימה. המסר שאני רוצה להגיד לאנשים שנקלעים למצב הזה: לא להרים ידיים ולא להתייאש, תמיד אפשר למצוא את הדרך הטובה החוצה".

   

  כבר לא פושט רגל. איציק זוהר (צילום: ענת מוסברג) (צילום: ענת מוסברג)
  כבר לא פושט רגל. איציק זוהר(צילום: ענת מוסברג)
  כזכור, בשנת 2012 ביקש זוהר להיכנס להליך פשיטת רגל בעקבות חובות של כ-700 אלף שקלים, מאז הספיק לשלם חלק מחובותיו אולם זה לא הספיק. לפני כשנתיים זוהר עזב את הארץ לאירופה ללא אישור, מה שהסב לו נזק רב מבחינת בית המשפט.

   

  כדורגלן העבר סיפר אז כי נסע מעבר לים לנסות את מזלו בעסקים. בהמשך, הסתבך כאשר בית המשפט המחוזי בתל אביב ביטל את הסדר הנושים אליו הגיע, מאחר ולא עמד בהתחייבויותיו - זאת לאור בקשת המנהל המיוחד, עורך הדין דוד גולדבלט לוי.

   

  מאז חזר זוהר ארצה ושכר את שירותיו של עורך הדין לירום סנדה, והחלו המגעים לסיום כל חובותיו של פרשן הטלוויזיה. זוהר אף השתתף בתוכנית הדוקו-ריאליטי "גולסטאר" שצולמה בברזיל, כאשר הכסף שהרוויח בתוכנית, יותר מ-100 אלף שקלים, היה אחד הסכומים המשמעותיים שסייעו לו לסיים את פשיטת הרגל.

   

   

   

  לפני כחודש הושגה הסכמה בין סנדה, נציגו של זוהר לבין המנהל המיוחד, עורך הדיו דוד גולדבלט לוי, שאם זוהר יעמוד בהתחייבויותיו בתוך 90 יום - הוא יסיים את הליכי פשיטת הרגל. זוהר עשה זאת, ואחרי שבע שנים בהליך פשיטת הרגל - סיים את חובותיו בהליך.

    

  עו
  עו"ד לירום סנדה

  עורך דינו של זוהר, לירום סנדה מסר בתגובה: "תיק שהתחיל ברעש גדול וצלצולים עם טענות לחובות של 5.7 מיליון שקלים - הסתיים במצבת חובות מאושרת על ידי בית המשפט בסך 542 אלף שקלים. מאז שבוטל הסדר הנושים, פעל משרדנו ואושר לזוהר הסדר נושים חדש במסגרתו הוא משלם 85 אחוזים מכל חובותיו. בסיכום ההליך יש רק מסקנה אחת שאותה חשוב לזוהר להדגיש והיא העוול המשווע שעשו לו עם סכום חובות הזוי ומנופח. זוהר שילם סכום שאותו לא משלמים אפילו טייקונים במדינה".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים