שתף קטע נבחר

ינאי פרישר גוטמן יעצב חלל עבודה משותף למעצבים ואדריכלים בדיזיין סיטי ירושלים

'דיזיין וורק', מתחם העבודה הראשון בישראל למעצבי פנים, מציע את כל השירותים הנדרשים, תחת קורת גג אחת, והוא ממוקם בתוך דיזיין סיטי ירושלים, בירת העיצוב העתידית של ישראל, ומעוצב על ינאי פרישר גוטמן, מעצב העל

   (צילום: באדיבות דיזיין סיטי )
(צילום: באדיבות דיזיין סיטי )

לראשונה בישראל, יוקם מתחם 'דיזיין וורק' שישמש כחלל עבודה משותף למעצבים, אדריכלים, אנשי הדמיות ויועצי פנים, במתחם המשתרע על כ-3000 מטר שבו יוקם גם מכון העתקות, חדרי ישיבות, טרקלין ועוד. המתחם יעוצב על ידי מעצב העל ינאי פרישר גוטמן, שאף יפתח סניף של משרדו במתחם, שאמור לשמש מעל 300 מעצבי פנים מהשורה הראשונה. כבר מתחילתו, נרשמו למעלה מ-100 אדריכלים ומעצבים למתחם שמוקם פעם ראשונה בישראל. המתחם ישמש את המעצבים עם כל השירותים הנדרשים תחת קורת גג אחת.

   (צילום: באדיבות דיזיין סיטי )
(צילום: באדיבות דיזיין סיטי )


דיזיין סיטי ירושלים, אשר נחשבת כבר היום לבירת העיצוב העתידית של ישראל, תמשוך את כל הגורמים המובילים של עולם העיצוב, ותגרום למהפכה של ממש בתחום שעד היום היה מפוזר בכל ישראל ללא נגישות, דבר שגרם למעצבים להתרוצץ עם לקוחותיהם, לפעמים גם חודשים רבים. כעת, יוכלו מעצבי הפנים לא רק לפתוח את משרדם בחלל משותף, אלא לחסוך זמן יקר כאשר גם יועצים, אנשי הדמיות ואף מכון העתקות יהיו נגישים עבורם, וכל זה כאשר בתוך מתחם עיצוב הגדול במזרח התיכון, המשתרע בכ-90 אלף מטר ומעל 230 חנויות מעולם העיצוב.

 

   (צילום: באדיבות דיזיין סיטי )
(צילום: באדיבות דיזיין סיטי )
 

 

המקום יגדיר מחדש את חוויית השיפוץ לבית, לא רק ללקוחות, אלא אף למעצבים האמורים להתרוצץ מידי יום עם לקוחותיהם מאזור לאזור, בין תל אביב לראשון לציון ועוד- עיר העיצוב תשמש את כל מדינת ישראל. כבר כיום משרד התחבורה החל בבניית תשתיות מתאימות, בהשקעה של למעלה ממיליארד שקלים במנהרות ומחלפים לעבר בירת העיצוב של ישראל שתמשוך בשנה מעל 2 מליון מבקרים. דיזיין סיטי ירושלים כבר משכה מעל 80 מותגים מהארץ ומהעולם, ולראשונה יפתחו בה סניפים בינלאומיים מתחום עיצוב הבית וגלריות אומנות מהנחשבים בישראל ומהעולם.

 

'דיזיין וורק' יעוצב ברמה הגבוהה ביותר וישולב בו טכנולוגיות תלת ממד ואפליקציות לרווחת המעצבים במתחם שטרם נראה עד כה בישראל.

 

לפרטים נוספים היכנסו לאתר דיזיין סיטי

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים