שתף קטע נבחר

אלמנת נרצח הפיגוע התארסה מחדש

יעל ויסמן, שבעלה ינאי נרצח בסניף רמי לוי בבנימין ב-2016, התארסה עם בחיר ליבה רועי אריאלי במהלך חופשה בזנזיבר. "מתרגשים לראות את האהבה שכולם מרעיפים עלינו", סיפרה

 

 

יעל ויסמן אלמנתו של ינאי ויסמן התארסה ()
הצעת הנישואים של רועי ליעל ויסמן בזנזיבר

יעל ויסמן, אלמנתו של ינאי ויסמן ז"ל, שנרצח בפיגוע בסניף רמי לוי בבנימין בפברואר 2016, התארסה לפני כמה ימים בשנית עם בחיר ליבה, רועי אריאלי. בעמוד הפייסבוק שלה העלתה יעל תמונה מהצעת הנישואין וכתבה "וניצחת איתי הכול".

 

"אנחנו בטיול בזנזיבר ורועי הציע נישואין לפני כמה ימים בהצעה מרגשת ומושקעת. אנחנו מתרגשים לקרוא ולראות את האהבה וההתרגשות שכולם מרעיפים עלינו. חג שמח", אמרה יעל. 

 

 

 

 

יעל ויסמן עם ינאי ז"ל  ()
יעל ויסמן עם ינאי ז"ל

ינאי ויסמן  ()
ינאי ויסמן

ינאי ויסמן נרצח כשהגיע עם יעל ובתם בת החצי שנה נטע לסניף רמי לוי בשער בנימין. ויסמן שמע צרחות ומיד חתר למגע מול המחבלים כשהוא בידיים חשופות. הוא התעמת עם אחד המחבלים שדקר אותו במהלך ניסיון ההשתלטות עליו. זמן קצר לאחר מכן נקבע מותו. לאחר מותו קיבל ויסמן צל"ש מאלוף פיקוד המרכז.

 

ויסמן, תושב מעלה מכמש, בן 21 במותו, היה חייל סדיר בגדוד 50 של הנח"ל. הוא למד בתיכון בירושלים ובמכינה הקדם צבאית בכפר אלדד. הוא התגייס לצבא והתחתן תוך שירותו הצבאי. הוא הותיר אחריו הורים ושלושה אחים.

 

לפני כשלושה חודשים בית הדין הצבאי ביהודה גזר עונשי מאסר של 35 שנות מאסר ו-32 שנות מאסר וכן פיצוי כולל של 2.5 מיליון שקלים על שני המחבלים שביצעו את הפיגוע בסניף רמי לוי. הם הורשעו בעבירה של גרימת מוות בכוונה, המקבילה לעבירת רצח, ועבירות חמורות נוספות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יעל ויסמן עם בחיר ליבה רועי
מומלצים