שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  המשפחה הזדעזעה לגלות: מצבת הבן הפכה ל"מחסן"
  אמו ואחותו של ניר תם ז"ל, תינוק שנפטר לפני 45 שנה, נדהמו לגלות כי מישהו הסתיר מתחת לפלטת השיש שעל הקבר מחבת מלוכלכת, שמן ומזלג. מנהל בית העלמין הגיש תלונה במשטרה: "הזדעזענו עם המשפחה"

   

  אלמוני הטמין חפצים בקבר תינוק בראש העין ()
  החפצים שהוטמנו בקברו של ניר

  חפצים הוטמנו מתחת למצבת תינוק שנפטר לפני 45 שנה ונקבר בבית העלמין בראש העין. את המראה גילו אמו ואחותו של הנפטר, שהגיעו לבקר בבית העלמין. מנהל המקום הגיש תלונה במשטרה ואמר: "הזדעזעתי יחד עם המשפחה".  

   

  בערב יום הכיפורים הגיעו אמו ואחותו של ניר תם ז"ל, שנפטר בגיל תשעה חודשים ב-1974, אל חלקת הקבר. המשפחה נדהמה לגלות כי מצבת השיש - שעליה חרוט שמו - הוסרה, ובחלל שמתחת לה הוסתר מחבת, בקבוק שמן ומזלג חשמלי. המשפחה תיעדה את החפצים שמתחת למצבה והעלתה פוסט זועם על חילול הקבר וביזוי הנפטר ועל כך שהקבר הפך ל"מחסן".  

   

  היום (ג') הגיש מנהל בית העלמין בראש העין, שחמה נהרי, תלונה במשטרה. לדבריו, "חברה קדישא בראש העין הזדעזעה ביחד עם המשפחה מהמראה של חילול הקבר של התינוק ניר תם ז"ל. ייתכן ומישהו ראה מצבה שהמכסה שלה היה רופף וניצל אותו לצרכיו האישיים. לצערנו, למרות שקיימות מצלמות בבית העלמין אין באפשרותנו לעקוב באופן רציף אחר כל מצבה ומצבה".

   

  נהרי הוסיף: "עם היוודע הדבר, פועלת החברה לנסות לגלות מי חילל את הקבר וכן להדביק את מכסה הקבר למקומו על מנת למנוע את הישנות התופעה. אנו משתתפים בצער המשפחה ובעוגמת הנפש שנגרמה להם".  

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים