שתף קטע נבחר

"לא ציפיתי שמהר כל כך, אוהב אותה כל כך". האחיות שגילו זו את זו אחרי 47 שנים

לאורך עשרות שנים, רבבות ילדים שנולדו בקוריאה נמסרו לאימוץ במדינות אחרות וגדלו כשהם מנותקים ממשפחתם הביולוגית וממולדתם. כך היה גם המקרה של כריסטין וקים, שחיו כשאוקיינוס מפריד ביניהן. עד שיום אחד, באמצע החיים - בדיקה גנטית חשפה: הן אחיות. צפו בסרט התיעודי המלווה את המסע לקראת המפגש המרגש במדינה שבה נולדו

 

כריסטין פנל הייתה בת שלוש כשננטשה על ידי אמה בבית יתומים בדרום קוריאה. כמה שבועות אחר כך ננטשה קים האלן, עדיין תינוקת בת פחות מחודש, בתחנת רכבת במדינה. כריסטין נמסרה לבסוף לאימוץ במשפחה אמריקנית. קים אומצה על ידי משפחה בלגית. במשך עשורים הן חיו משני צידי האוקיינוס האטלנטי ולא ידעו דבר על משפחתן הביולוגית. רק בעקבות בדיקות גנטיות ביתיות שביצעו - 47 שנים אחרי - הגיעה הבשורה המפתיעה: אי שם בעולם, יש לכל אחת מהן אחות ביולוגית.

 

הסרט התיעודי הקצר "החוליה החסרה" (The Missing Piece), שביים רועי מנדל מחברת MyHeritage, מלווה את קים וכריסטין במסע שלהן למולדתן, במפגש המחודש ביניהן - ובניסיון שלהן למצוא תשובות על העבר המשפחתי שלהן. דרך המסע המשותף נחשף גם הפצע הקולקטיבי הפתוח של דרום קוריאה - שם, במשך שנים, רבבות של ילדים נמסרו לאימוץ במדינות שונות. צפו בסרט המלא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים