שתף קטע נבחר

בנו של נעדר מחיפה: "עקבותיו אבדו, מחכים לאות חיים"

עידו ברדה, בנו של יוסף ברדה שנעדר מאז יום שישי, אמר בריאיון ל-ynet כי אביו עזב את הבית בסערת רגשות וכי למשפחה אין מושג לאן נעלם: "זה לא אופייני לו; אנחנו ממש מודאגים"

יוסף ברדה (72), נכה צה"ל, נעדר מאז יום שישי ולמשפחתו אין קצה חוט בנוגע למקום הימצאו. בשיחה עם אולפן ynet סיפר הבוקר (יום ה') בנו עידו כי אביו עזב בסערת רגשות את ביתם שבעתלית ביום שישי בשעות הצהריים "בגלל עניין משפחתי" - ומאז לא יצר כל קשר.

 

 

"איבדנו את עקבותיו, הטלפון שלו סגור ואי אפשר לאכן אותו. ראו אותו ככל הנראה ביום ראשון בשוק תלפיות בחיפה, זה מקום שהוא נהג להסתובב בו, אבל אין לנו מושג איפה הוא יכול להיות עכשיו", אמר.

 

אתה אומר שהוא עזב בסערת רגשות, יש כאן משהו יוצא דופן ממה שאתה מכיר?

"קיימת סכנה שיהיה משהו יוצא דופן, יש סכנה לאובדנות ואנחנו לא יודעים להעריך באיזה מצב הוא נמצא. אחיי חזרו מארה"ב ומברזיל על מנת לעזור בחיפושים. אנחנו ממש מודאגים, לא יודעים ממה הוא מתקיים, הוא השאיר את הארנק שלו בבית, גם את הרכב. אנחנו ממש מפחדים שיעשה לעצמו משהו".

 

זו פעם ראשונה שהוא נעלם מהבית ויש סכנה ממשית לחייו?

"כן. אבא שלי הוא אדם שקול והגיוני בסך הכול. הוא לא נוהג לעשות דברים כאלה. הוא לא טיפוס דרמטי. זה מאוד חריג ולא אופייני לו וזו גם הסיבה שאנחנו כל כך מודאגים".

יוסי ברדה ()
יוסף ברדה

הרשויות גם בתמונה?

"המשטרה מעורבת מיום ראשון. מאות מתנדבים עוזרים לנו, אנשים סורקים את כל חיפה, את כל חופי הרחצה כי אבא שלי מאוד אוהב לשחות. יש חיפושים גם באזור עתלית והמושבים שליד".

 

אתם אופטימיים?

"אנחנו שומרים על אופטימיות. אם ההודעה הזו איכשהו תגיע אליו, אנחנו רוצים שיידע שאנחנו אוהבים אותו ושעצרנו את החיים שלנו במאמץ למצוא אותו ומתחננים שייתן לנו אות חיים".

 

ברדה נעדר, כאמור, מאז יום שישי. גובהו 1.85 מטר ומבנה גופו רזה. כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר לטלפון 04-8579000 או למוקד 100 של המשטרה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים