שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  תמונות עירום ורומן אסור: חקירה נגד חברת הקונגרס

  ועדת האתיקה בבית הנבחרים חוקרת רומן שניהלה המחוקקת הדמוקרטית קייטי היל עם אחד מעוזריה. החקירה נפתחה אחרי פרסום תמונות עירום של היל עם עובדת בקמפיין שלה: "ידעתי שזה אסור אבל נתתי לזה לקרות"

  ארה
  קייטי היל (צילום: AP)

  ועדת האתיקה של בית הנבחרים פתחה בחקירה בעניינה של קייטי היל, מחוקקת דמוקרטית מקליפורניה. החקירה נפתחה אחרי שבבלוג אמריקני פורסמו תמונות עירום של היל בת ה-32, והיא הואשמה שניהלה רומן עם אחד מעוזריה.

   

  עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

    

  בוועדה אמרו שהחקירה נפתחה בעקבות "האשמות פומביות" נגד היל, "שלכאורה הייתה בקשר מיני עם עובד בצוות שלה בקונגרס". בוועדה הדגישו שהטענה מתבססת על דיווח מפי מקורות אנונימיים. בשנה שעברה, אחרי ביקורת ממושכת, שינו בגבעת הקפיטול את כללי האתיקה בנוגע להטרדות מיניות. אחד הצעדים שאושרו היה איסור על מחוקקים לקיים יחסי מין עם עוזריהם. בוועדה הדגישו שפתיחת החקירה לא מלמדת שחבריה משוכנעים שהיל אכן עברה על הכללים.

   

   

  בתגובה לפרסום הכחישה היל את הטענות לרומן עם אחד העוזרים. היא ביקשה מהמשטרה בגבעת הקפיטול לחקור מי העביר לבלוג השמרן "רד סטייט" את תמונות העירום שלה ללא הסכמתה. באותן תמונות מופיעה היל לצד צעירה שעבדה בקמפיין שלה בבחירות האמצע בשנה שעברה. באחת מהן היא מסרקת בעירום את העובדת בת ה-24, ובתמונה אחרת היא מעשנת מבאנג (כלי לעישון סמים). התמונות פורסמו גם ב"דיילי מייל" הבריטי.

   

  היל, אישה נשואה שנמצאת בהליך גירושים ומגדירה את עצמה כדו מינית, הודתה שהיא ניהלה רומן עם האישה שעבדה בקמפיין שלה. לא מדובר ברומן שחוקרת ועדת האתיקה כעת, מכיוון שהיחסים היו לפני שהיא נבחרה לקונגרס. היל לא הזכירה את הרומן שחוקרת הוועדה.

  ארה
  (צילום: MCT)

  "במהלך השנים הסוערות האחרונות של הנישואים הפוגעניים שלי הייתי מעורבת בקשר עם מישהי בקמפיין שלי. אני יודעת שאפילו יחסים בהסכמה עם מי שכפוף לי זה דבר שאינו ראוי, אבל עדיין נתתי לזה לקרות", כתבה היל בהודעה שנשלחה לתומכיה. "על זה אני מתנצלת. אני מאחלת לה רק טוב ומקווה שכולם יכבדו את הפרטיות שלה בתקופה הקשה הזאת".

   

  לפי הפרסום בבלוג היל ובן הזוג שממנו היא רוצה להתגרש ניהלו משולש רומנטי עם עובדת הקמפיין. היל מפנה כעת אצבע מאשימה לעבר בן הזוג, ורומזת שהוא אחראי להדלפת התמונות האינטימיות. היא אמרה שלדעתה הוא "נחוש בניסיון שלו להשפיל אותי. אני נגעלת מכך שהמתנגדים שלי ירצו לנצל עניין פרטי כל כך לרווח פוליטי".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים