שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  שנינו יחד תחת מטריה אחת: זוגיות במזל עקרב

  הגשם הגיע ואיתו החשק להתכרבל יחד מתחת לשמיכה - לרגל חגיגות יום ההולדת של בני ובנות מזל עקרב, זה הזמן לדעת מי ההתאמה המדויקת למזל זה וממי כדאי להתרחק

  בימים אלה חוגגים בני ובנות מזל עקרב את יום הולדתם, ומה טוב יותר מאשר לדעת, בתקופה זו, מי מהמזלות האחרים מומלצים עבורם לזוגיות מפתיעה, אוהבת, מרגשת ונעימה. לאלו מכם שנולדו במזלות המים והאדמה: סרטן, דגים, גדי, שור ובתולה, מומלץ לקרוא גם אתם את הכתוב ולהקיש את הנאמר ביחס לעצמכם.

   

  מזל עקרב (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  מזל עקרב והתאמתו לשאר המזלות האסטרולוגיים 

  מזל עקרב עם מזל עקרב – שילוב שני מזלות אלו יכול מאוד להצליח בגלל הצרכים האישיים הזהים של שתי המזלות. מומלץ להיזהר מרכושנות וקנאה שלא לצורך, כיוון שאלו יכולים לטרפד את ההנאה – ואולם, אין ספק שקשר זה מלא ביצרים והנאות חושים. מומלץ.

   

  מזל עקרב עם מזל קשת – זהו שילוב מעניין ואטרקטיבי ואולם יש בו הרבה מגבלות למרות המשיכה ההדדית העזה. הקשת זקוק ליציבות של העקרב ואילו העקרב מקנא בקלילות של הקשת. זהו קשר מאתגר במיוחד, ונועד לאלו שאינם מפחדים מקשיים.

   

  מזל עקרב עם מזל גדי – זהו קשר טוב אך מעיק במקצת. יהיו בו רגעים של נוקשות ושגרה מתמשכת, כיוון ששני מזלות אלו אינם ספונטניים ולכן הכול עלול להיות חנוט ומתוכנן מראש. בסופו של דבר העקרב יסבול מהקרירות של הגדי, ולכן הקשר עלול להיכשל.

   

  מזל עקרב עם מזל דלי – זהו קשר מעניין ואטרקטיבי שיכול להחזיק מעמד לאורך שנים בעיקר בגלל הסקס החשוב לשני המזלות. הדלי מוכן לשינויים מתמידים והעקרב ימצא לעצמו בן ברית מתאים לכל רעיונותיו. קשר בריא ומלא בהורמונים.

   

  מזל עקרב עם מזל דגים – זהו קשר מעניין ומלמד לשני הצדדים. הדגים ימצא לו בן ברית שיקשיב, יבין ויפנים את בעיותיו הרגשיים, אך בסופו של דבר
  העקרב שהינו מעשי ותכליתי ירגיש שנמאסו עליו הבכיות של הדגים וינסה להשתחרר מהקשר. מומלץ לאלו שאינם אוהבים שינויים.

   

  מזל עקרב עם מזל טלה – זהו שילוב שניתן למצוא אצל זוגות רבים. יש כאן שילוב של אנרגיות חזקות ויצריות כך שתהיה הרבה דינמיות בתוך הזוגיות. מכיוון ששני המזלות נשלטים על ידי אותו הכוכב, תיתכן זוגיות לאורך שנים. מומלץ לאלו שאוהבים קשר עם ריגושים מתמידים.

   

  מזל עקרב עם מזל שור – זהו אחד הזיווגים היותר מעניינים של גלגל המזלות כיוון שהשור הינו המזל המשלים של העקרב ולכן קיימת התאמה והפריה הדדית של הקשר. כל אחד משלים את החסר לו באישיות על ידי חיבור לצד המשלים שלו. מומלץ ומעניין.

   

  מזל עקרב עם מזל תאומים – שילוב שני מזלות אלו יוצר קשר מעניין ואטרקטיבי בגלל המשיכה העזה ההדדית. העקרב זקוק לקלילות של התאומים ואילו התאומים זקוק לעומק של העקרב. צריך הרבה סבלנות בקשר מסוג זה. שווה לנסות.

   

  מזל עקרב עם מזל סרטן – זהו קשר עם סיכויים טובים להצלחה. הסרטן השקוע בדרמות הרגשיות שהוא עצמו יוצר אותן יקבל את הכוח הנדרש ממזל עקרב כדי לעשות את השינויים בחיים והעקרב בהחלט יהיה לו מקור לכוח ומשענת. מומלץ.

   

  מזל עקרב עם מזל אריה – זהו זיווג שיש בו הרבה עוצמה ומשיכה מינית. כל אחד יימשך לכוח של השני מכיוון ששניהם יודעים לזהות ולהעריך עוצמה. הבעיה היא, שבהמשך החיים עלולים להיווצר מלחמת כוחות, כיוון ששני המזלות נלחמים על אותה המשבצת. מומלץ ליחסים לא רציניים.

   

  מזל עקרב עם מזל בתולה – שילוב שני מזלות אלו יוצר יחסים שנראים על פני השטח קרים ומחושבים, ואולם האמת היא שלאורך זמן יחוש העקרב מתוסכל כיוון שבתוך תוכו הינו בעל רגשות עמוקים ולא יסתפק ביחסים על בסיס ענייני ותכליתי. מומלץ לאלו שמעדיפים להימנע מאינטימיות.

   

  מזל עקרב עם מזל מאזניים – למרות שקשר בין שני מזלות עוקבים עשוי להצליח, הרי שזהו קשר קשה כיוון שהצרכים האישיים של שני מזלות אלו בזוגיות שונים לחלוטין זה מזו. העקרב ירגיש שאין לו את העומק הרגשי לו הוא מצפה והמאזניים לא יבין מה רוצים ממנו. לא מומלץ.

   

  • להזכירכם, ההתאמות הינן כלליות

  • כדי לבדוק התאמה זוגית, מומלץ להכין מפה אישית

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים