שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  הזוי: המרצדס המפוארת ולוחית הרישוי המתקפלת

  גם אתם קיבלתם את הסרטון עם הלוחית המתקפלת במרצדס? שוטרי משטרת התנועה עצרו מכונית ללא לוחית רישוי בחלקה הקדמי. כאשר ניגשו אליה, זיהו לפתע את הלוחית במקומה. הרכב הורד מהכביש לאחר שמנגנון הקיפול התגלה

  התחכם, ונתפס. בעל מכונית מרצדס יוקרתית התקין מנגנון קיפול ללוחית הרישוי המקדמית, המאפשר לקפל אותה בעזרת מנגנון חשמלי אל מתחת לפגוש הקדמי ולהסתירה כך מהעין. למשטרה לא ברור עדיין האם הוא עשה זאת כדי ששוטרי תנועה לא יוכלו לזהות אותו, או שמדובר בניסיון לשפר את מראה המכונית הנוצצת בלבד.  כך או אחרת, המכונית הורדה מהכביש גם עקב חלונות כהים בניגוד לחוק. שחר גמזו, דובר משטרת התנועה, מספר:

   

   

  אתם חיפשתם את המרצדס הזו כי ראיתם שאין לה לוחית רישוי נכון? 

  "שוטרים שפעלו בכביש 781 זיהו את הרכב ללא לוחית בחזית. אחרי שהרכב עצר השוטרים הופתעו לראות שיש מספר. אחד השוטרים נכנס מתחת לרכב והבחין במנגנון חשמלי שמאפשר להסליק את המספר הקדמי".

   

  מה השימוש, למה עושים את זה?

  "אנחנו לא מכירים את זה. אי אפשר להגיד שזה עניין של עבריינות כדי לא להיות מצולמים או חלק מהטענות האלה. אני מעריך שנהגים מבצעים את זה יותר בעניין של ויזואליה, כי (לגישתם) ברכבי היוקרה האלה המספר טיפה מפריע לצורה של הרכב".

   

  אז איך הוא עובר טסט?

  "טסטר עם חושים זה לא עובר. הרכב הזה הורד מהכביש באופן מיידי כדי לטפל בעניין הזה. בנוסף למספר, גם החלונות כהים כולל השמשה הקדמית. זה חלק מהעניין של ההורדה מהכביש".

   

  זה יצירתי, תודה

  "יצירתי בהחלט. אבל כמשטרה אנחנו אומרים שהרכב ירד בגלל שינוי מבנה. חשוב להבהיר שהרכב לא יכול לנסוע בצורה כזאת, בטח ובטח שלא בשליטה על המספר עם ההסלקה שלו".

   

  מה הוא קיבל, איזה קנס?

  "הנהג (נדרש) עוד באותו יום להוריד את המנגנון ואת החלונות הכהים. הוא ביצע והציג את זה בפני המשטרה".

   

  אז למי שחושב שכדאי לנסות את השטיק הזה, העונש הוא...?

  "1,000 שקלים והורדה מהכביש".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים