שתף קטע נבחר

הכלה שריגשה את נשיא המדינה

הנשיא ריבלין אירח בביתו את מרים ובועז הופמן, שנישאו לפני כחודש במסגרת תוכנית "אופק" שמסייעת לבוגרים בעלי צרכים מיוחדים להינשא. על מרים, שעובדת בלשכתו, אמר: "היא מרגשת מאוד, לא יודע איך הלשכה עובדת בלעדיה"

מרים הופמן והנשיא ריבלין ()
מרים הופמן, בעלה בועז והנשיא ריבלין
נשיא המדינה ראובן ריבלין התרגש מאוד שלשום לארח בלשכתו את מרים ובועז הופמן, שנישאו לפני כחודש לאחר שהכירו במסגרת תוכנית "אופק" שמיועדת לבעלי צרכים מיוחדים.

 

מרים (26) שהגיעה עם בעלה הטרי ועם הוריה, היא חלק מלשכת הנשיא בחמש השנים האחרונות ומשמשת כיד ימינה של ראש הסגל, רבקה רביץ. "מרים חרוצה, מלאת שמחת חיים ועושה כל עבודה בחיוך גדול בישירות ובכנות", סיפרה רביץ.

מרים הופמן ובעלה (צילום: אלון אילת)
מרים הופמן ובעלה(צילום: אלון אילת)

"היא הייתה חביבה ויקרה לנחמה ריבלין ז"ל שפגשה אותה בכל יום כשיצאה לסידוריה. החדר שבו עובדת מרים משיק למעלית שיורדת מהדירה ובכל יום היו השתיים משוחחות בצאתה של נחמה מהמעלית. בימי ההולדת שלה הקפידה נחמה לפנק את מרים במתנה וגם הנשיא מקפיד להקדים לה שלום וחיוך בכל בוקר כשהוא יורד מדירתו אל יום העבודה שלו".

 

הנשיא עצמו אמר למרים, לבעלה ולהוריה הגאים: "אנחנו לא ממש יודעים איך הלשכה ממשיכה לעבוד בלי מרים. אנחנו מתכבדים בה ובהתעקשות שלה להגיע לכאן יום יום ולתרום את כל מה שביכולתה עבור בית הנשיא והמדינה. אותי כנשיא וכאזרח, היא מרגשת מאוד ואני כבר מלא ציפייה לחזרתה".

 

תוכנית "אופק" של ארגון "עלי שיח" שבמסגרתה הכירה מרים את בועז, פועלת זה 10 שנים. במסגרתה נישאים בוגרים בעלי צרכים מיוחדים. במסגרת הפעילות נבנית תכנית זוגית מותאמת אישית עבור הזוגות הכוללת דיור, תעסוקה, חיי חברה, בניית מעטפת ליווי מקצועי מאת אנשי מקצוע בכירים ותמיכה ופיקוח לכל חייהם וכל זאת בהתאם לצרכים והרמה המשתנה של הזוגות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים