שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גרסאות מוזלות לקיה ספורטאז' וסקודה קודיאק

  קיה תשווק את הספורטאז' עם מנוע בנזין מוגדש ברמת אבזור בסיסית ותג מחיר של 160 אלף שקל. סקודה תציעה גרסת בסיס לקודיאק ב-172 אלף שקל

  יבואנית קיה מתחילה לשווק את הספורטאז' בגרסת בסיס למנוע 1.6 ליטר טורבו-בנזין (177 כ"ס), שהוצע עד כה רק בגרסה הבכירה. תג המחיר, 160 אלף שקל נמוך ב-10,000 שקלים.

   

  קיה ספורטאז' (צילום: רונן טופלברג)
  (צילום: רונן טופלברג)


  גרסה זו, המכונה "טופ", הוצעה בעבר עם מנוע 2.0 ליטר בנזין הוותיק (155 כ"ס), יחידה שתשווק כעת רק בגרסת הבסיס לדגם. רשימת האבזור כוללת מסך מגע "8 עם צימוד Apple CarPlay ו-Android Auto, ושקע USB גם לנוסעים מאחור, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים לנוסעים מאחור, מראות חשמליות מתקפלות, חלון שמש וחישוקי "17 קלים. אבזור הבטיחות כמו ביתר הגרסאות כולל בלימה אוטונומית, שמירה על נתיב, התראת עירנות נהג ותאורה דינמית.

   

   (צילום: ניר בן זקן) (צילום: ניר בן זקן)
  (צילום: ניר בן זקן)

   

  סקודה תשווק מעתה את הקודיאק בגרסת בסיס המכונה "ביזנס", בעלת תג מחיר של 172 אלף שקלים - 11,000 שקלים פחות מגרסת הבסיס ("אמבישן"), ששווקה עד כה. הקודיאק יוצע עם מנוע 1.5 ליטר טורבו בנזין (150 כ"ס) בשידוך לתיבת שבעה הילוכים כפולת מצמד והנעה קדמית.

   

  אבזור הבטיחות נותר ללא שינוי, כולל מפרט בלימה אוטונומית, שמירה על נתיב ובקרת שיוט אדפטיבית. יש גם מסך מגע "8 עם צימוד Apple CarPlay ו-Android Auto, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים ליושבים מאחור וחישוקי "17 קלים. לעומת ה"אמבישן", מהמפרט הוסרו תאורות לד אדפטיבית, מפתח חכם, מצלמת נסיעה לאחור וחיישני חנייה.

   

  סקודה סקאלה (צילום: ניר בן זקן)
  (צילום: ניר בן זקן)

   

  בנוסף תשווק סקודה את הסקאלה ברמת גימור עשירה יותר המכונה "סטייל" ובמחיר של 126 אלף שקל, 8,000 שקל יותר מגרסת הבסיס ששווקה עד כה. לרשימת האבזור נוספו לוח מחוונים דיגיטלי, מפתח חכם, מראות מתקפלות חשמלית, מצלמת נסיעה לאחור וחיישני חנייה (אחוריים). אבזור הבטיחות כולל כעת גם התראת שטח מת, בנוסף למערכות הקיימות בגרסת הבסיס – בלימה אוטונומית, שמירה על נתיב ובקרת שיוט אדפטיבית.
   

  הכותב חבר מערכת iCar

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: רונן טופלברג
  קיה ספורטאז'
  צילום: רונן טופלברג
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים