שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  טבח במקסיקו: אמריקניות וילדיהן נרצחו בדרך לחתונה
  שלוש נשים ושישה ילדים ותינוקות, כולם בני קהילה מורמונית שהשתקעה בצפון מקסיקו, נרצחו לפי הדיווחים על-ידי חמושים של קרטל סמים, כנראה בעקבות זיהוי שגוי. "הם ארבו להם, פתחו באש ושרפו את הרכב", סיפר אחד מקרובי המשפחה. "אחד הילדים הציל את אחיו שנורו והחביא אותם בשיחים"

   

  הרכב השרוף במקסיקו. "אמריקניות וילדיהן נרצחו בטעות ע"י קרטל סמים"

  הרכב השרוף במקסיקו. "אמריקניות וילדיהן נרצחו בטעות ע"י קרטל סמים"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  לפחות שלוש נשים וששת ילדיהן, כולם אזרחי ארה"ב המשתייכים לקהילה המורמונית, נרצחו בצפון מקסיקו בתקרית מזוויעה שפרטיה המלאים עדיין לא התבהרו – אך לפי הדיווחים ממקסיקו ייתכן שנורו בטעות על-ידי חמושים של קרטל סמים בעקבות זיהוי שגוי. כל הנרצחים לפי הדיווחים הם בני משפחת לה ברון המורמונית, שהשתקעה לפני עשרות שנים במדינת-המחוז סונורה שבמקסיקו. קרובי המשפחה של הנשים והילדים תיארו את התקרית כ"טבח".

   

  עוד חדשות מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

    

  אחת הנשים שנרצחו זוהתה כרוניטה מריה לה ברון. דודו של בעלה, ג'וליאן לה ברון, סיפר לכלי התקשורת המקסיקניים כי לצד גופתה, ברכב השטח שאותר בסונורה, נמצאו גופות שני התאומים שלה, שהיו בני שישה חודשים בלבד, וכן גופותיהם של ילדיה בני ה-8 וה-10. "הם ארבו להם, הם פתחו באש על הרכב ואז שרפו אותו. זה היה טבח", אמר ל"רדיו פורמולה" ג'וליאן לה ברון.

  רוהינטה מריה לברון אזרחית ארה
  רוניטה מריה לה ברון, שהיא וארבעת ילדיה נרצחו לפי הדיווחים בצפון מקסיקו

  רוניטה וארבעת ילדיה, לפי הדיווחים, היו מבין 13 מורמונים שיצאו בשלושה כלי רכב מהמאחז "לה מורה" שהקימה הקהילה שלהם, כ-110 ק"מ דרומית לדגלס, טקסס. ב"דיילי מייל" ציינו כי השיירה עשתה את דרכה לחתונה בקהילה מורמונית אחרת במדינת-המחוז המקסיקנית הסמוכה צ'יוואווה. בסוכנות הידיעות AP דיווחו כי רבים מבין הילדים של חברי הקהילה הם בעלי אזרחות אמריקנית ומקסיקנית כפולה.

   

  בסוכנות הידיעות הצרפתית, AFP, דיווחו במקביל כי שני כלי הרכב הנותרים נמצאו כמה שעות לאחר הרכב שבו נמצאו גופותיהם של רוניטה וילדיה. בכלי הרכב הללו נמצאו גופותיהם של שתי נשים ושני ילדים נוספים. קרוב משפחה אחר, ג'ון לה ברון, סיפר כי שמה של אחת מהן הוא כריסטינה לנגפורד ג'ונסון, וכי ברכב שבו אותרה גופתה נמצאה בחיים התינוקת שלה, פיית'. התינוקת בת שבעת החודשים נמצאה מתחת למושב האחורי ברכב, הוא סיפר.

  רכב שרוף של אחת הנשים אזרחיות ארה
  הרכב השרוף שבו נסעו רוניטה לה ברון וילדיה(צילום: רויטרס)

  ג'ון הוסיף כי האישה השלישית שנרצחה היא דודתו, אישה בשם דאוונה לנגפורד. הוא ציין כי ששת ילדיה של דאוונה שרדו את הזוועה, ונמצאו נטושים בצד הכביש. "הבן של דודתי דאוונה, דבין, החביא כמה מהאחים שלו שנורו ונפצעו בשיחים. הוא רץ כל הדרך חזרה לעיירה כדי להזעיק עזרה", כתב ג'ון בפוסט שפרסם בפייסבוק.

   

  הרשויות במדינות המחוז סונורה וצ'יוואווה, שתיהן גובלות בארה"ב, פרסמו הודעה משותפת וקצרה, שציינה רק כי נפתחה חקירה לבירור נסיבות התקרית. עוד נמסר כי כמה נהרגו באירוע ואחרים עדיין נעדרים. התובע הכללי של סונורה, סיזר אוגוסטו פניצ'ה, ציין כי מספר הקורבנות בתקרית עדיין לא ברור.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים