שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  השף דיוויד פרנקל על תחקיר רפי כהן: "הטעו אותי, הם נוכלים". אורלי וגיא: "הוא ידע"

  פרנקל טוען כי הוטעה על ידי הצוות של אורלי וגיא כדי שיופיע בסרט על רפי כהן. "התחקירנית אמרה לי שעושים כתבה על התמודדות של שפים עם הצלחה", אמר ל-ynet. וילנאי הגיבה: "סיפור שלא היה ולא נברא", וטוענת כי יש בידם תיעוד שמגבה את הדברים

  הסרט של אורלי וילנאי וגיא מרוז "השף האבוד" שעסק בשף רפי כהן ושודר אמש (ג') ברשת, גורר תגובות קשות מאוד ברשתות החברתיות - וגם מצד שפים בכירים, חבריו של כהן. אחד המרואיינים בסרט, דיוויד פרנקל, השף של מסעדת "פרונטו" בתל אביב, טוען כי הוא הוטעה על ידי הצוות כדי שיסכים להתראיין לסרט. "התחקירנית אמרה לי שעושים כתבה על התמודדות של שפים עם הצלחה, הם נוכלים", אמר השף.

   

  אורלי וגיא ()
  אורלי וגיא

  "התחקירנית התקשרה לגבי הראיון, לא אמרה לי מילה על רפי כהן", הוסיף פרנקל,  "התחקירנית אמרה לי שחיים כהן מתראיין לכתבה והסכמתי גם. הם באו אליי בהתראה קצרה, וברגע שהצוות בא לראיין אותי, אחד מאנשיהם אמר לי 'כל הכבוד שאתה מתראיין, הרבה לא הסכימו'. לא הבנתי על מה הוא מדבר. ואז גיא התחיל ושאל חמש או שש שאלות על רפי כהן. בשלב מסויים אני מתחיל לקלוט שמשהו לא בסדר, הוא ביקש ממני להתקשר לרפי כהן מולו. הריאיון נגמר ואמרתי לגיא שאני רוצה לעדכן אותו שהתחקירנית לא דיברה על הנושא הזה והוא התנצל. ייאמר לזכותו שהוא התנצל".

   

  "עצוב מאוד שהשף פרנקל בוחר לספר סיפור שלא היה ולא נברא", התייחסה אורלי וילנאי לטענות של פרנקל, "הוא ידע על מה הוא מתראיין, הוא דיבר על רפי כהן, הריאיון לא הופסק על ידו, וכל חומרי הגלם שנמצאים בידינו ונשמח להראות כי הם מאשרים את הסיפור האמיתי".

   

  דיוויד פרנקל (צילום: תמוז רחמן)
  דיוויד פרנקל(צילום: תמוז רחמן)

  כאמור, אמש שודר הסרט של וילנאי ומרוז על חייו של רפי כהן, לשעבר הבעלים של מסעדת רפאל, שחווה משבר בחייו. הטענות הרבות ברשתות החברתיות מחו על חדירה מוגזמת לפרטיותו של השף מצד צמד מגישי הטלוויזיה. "אם בן אדם כבר הגיע לתחתית אז למה לא להשפיל אותו עוד קצת? הוא גם ככה לא שווה הרבה כשהוא מסכן. אז אפשר לרמוס עוד ועוד. לפרסם סרטון שמתעד אותו גונב אייפד, ואז להתקשר לאמא שלו כדי לנסות לעזור, אין בקרת איכות בערוץ הזה"? כתבה הגולשת איילת. גולשת אחרת בשם מאי הוסיפה, "אורלי וגיא חסרי בושה". אל שלל התגובות ברשתות החברתיות הצטרף גם הקולגה של רפי כהן, השף ישראל אהרוני שכתב באינסטגרם שלו: "אורלי וגיא - תתביישו". 

   

  רפי כהן  (צילום: נועה מזור )
  רפי כהן (צילום: נועה מזור )

  "הסיפור של רפי כהן הוא סיפור טראגי כואב וקשה", התייחסה אורלי וילנאי לטענות, "והוא סיפור עיתונאי, שאנחנו יצאנו אליו במטרה לסייע. לחשיפה יש ערך חשוב בניסיון לטפל אבל גם מחיר לצידה".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים