שתף קטע נבחר

ילדיה של הנרצחת: "הוא התחזה לצדיק, רופא - והוא לא היה כזה"

בנה ובתה של אסתי אהרונוביץ', שעל פי החשד נרצחה על ידי בעלה גיורא פראף פרי משום שרצתה להתגרש, דיברו לראשונה: "בדיעבד, היו סימנים מקדימים - אבל לא חשבנו שזה יגיע לשם". החשוד שוחרר מביה"ח והועבר למעצר

 

 

גיל ומעיין אהרונוביץ', ילדיה של אסתר אהרונוביץ' שנרצחה השבוע, דיברו היום לראשונה מאז האירוע. "דאגנו, אבל לא חשבנו שזה יגיע לשם", אמרו. "בדיעבד אנחנו מבינים שהיו סימנים מקדימים, אבל אנחנו לא נפרט בשלב הזה. הוא היה מתחזה. הוא התחזה להיות איש משפחה, צדיק, רופא, וזה לא מה שהוא באמת היה".

 

אותו בעל חשוד, ד"ר גיורא פראף פרי, היה מאושפז מאז שנעצר ביום הרצח, בתום מרדף ולאחר שככל הנראה ניסה להתאבד. הוא שוחרר מוקדם יותר היום מבית החולים סורוקה בבאר שבע והועבר לבית מעצר. מחר תבקש המשטרה להאריך את מעצרו פעם נוספת. אתמול בחקירתו הוא טען שאינו זוכר מה קרה.

גיל ומעיין, ילדיה של אסתי אהרונוביץ' (צילום: רועי עידן)
גיל ומעיין, ילדיה של אסתי אהרונוביץ'(צילום: רועי עידן)

הרופא החשוד ברצח אשתו מתהלך ברחבי סורוקה ()
הרופא החשוד ברצח, לפני ששוחרר מבית החולים סורוקה

אסתי פרי ()
אסתר אהרונוביץ'

הבן גיל הוסיף: "אנחנו סומכים על המשטרה בעיניים עצומות ומעריכים את מה שעשו באותו הערב. הופתעתי - מרמת מפקד התחנה ועד השוטרים שהיו שם. ההתנהלות הייתה פתוחה. החיבוק שקיבלנו מהמשטרה לא מובן מאליו. מגיעה מילה טובה בעניין הזה".

 

 

אהרונוביץ' נמצאה ללא רוח חיים ועם סימני ירי, בביתה במושב תלמי אליהו שבמועצה האזורית אשכול. המשטרה פתחה במצוד אחר בעלה פרי, שמחזיק ברישיון לאקדח. הוא נלכד באזור קיבוץ משאבי שדה בכביש 222 לאחר שהתהפך עם רכבו. האקדח נמצא ברכב. על פי החשד, הוא רצח אותה משום שרצתה להתגרש ממנו.

 

הבן גיל ציין היום שילדיו של פרי מנישואים קודמים לא יצרו עמם קשר: "אנחנו לא רוצים להיכנס לנושא שלו. מה שחשוב לנו שיהיה ברור מאוד שאמא שלי לא עשתה רע לאף אחד מעולם. לא תמצאו מישהו בעולם שיגיד שהיה לו אירוע רע איתה. רק טוב, רק נתינה, רק עשייה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רועי עידן
גיל ומעיין אהרונוביץ'
צילום: רועי עידן
מומלצים