שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סנוקר: איראן ניסתה לשנות הגרלה כדי להימנע ממפגש מול ישראל
  אליפות העולם לחובבים: אמיר סרחוש האיראני לא הופיע למשחק מול שחר רוברג בטענה למחלה. קודם לכן, האיראנים ניסו לשכנע את ההתאחדות הבינלאומית לשנות את ההגרלה

  שוב החרמה איראנית. שחקן הסנוקר האיראני אמיר סרחוש לא הופיע היום (ד') למשחק מול שחר רוברג במסגרת שלב 64 האחרונים באליפות העולם לחובבנים הנערכת בטורקיה. מנהל התחרות הודיע לרוברג כי האיראני הציג בפניו אישור מרופא על פיו הוא חולה ולכן לא יופיע למשחק. כתוצאה מכך רוברג קיבל ניצחון טכני 0:4 והעפיל לשלב 32 האחרונים.

   

  מרגע שנודע השיבוץ לשלב הנוקאאוט, הופעל לחץ מצד האיראנים על התאחדות הסנוקר לחובבנים (IBSF) לשנות את ההגרלה – כדי למנוע את המפגש הבעייתי מבחינתם. בקשותיהם של האיראנים סורבו בתוקף ומשאלו הבינו שההתאחדות לא מתכוונת להתקפל בפניהם, הוחלט להיעדר מהמשחק בתואנה מפוקפקת למחלה.

   

  סנוקר (צילום: AFP)
  החרמה איראנית על שולחן הסנוקר(צילום: AFP)

   

  אגב, בשלב הבתים התמודד רוברג מול יריב מפקיסטן, מדינה שאיננה מקיימת יחסים דיפלומטיים עם ישראל, אך בניגוד לאיראני הוא הופיע למשחק כמתוכנן ואף לחץ את ידו של רוברג כמקובל.

   

  בשנים האחרונות חל פיצול מסיבות פוליטיות בהתאחדות הסנוקר לחובבים וכיום למעשה פועלות שתי התאחדויות נפרדות – IBSF ו-WSF ושתיהן מקיימות אליפויות עולם. IBSF אינו מוכר על ידי התאחדות הסנוקר המקצוענית ולכן האליפות שנערכת עתה לא מעניקה כרטיסים לסבב המקצועני.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים