שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הורים נגד מאבטחי השרה גמליאל: "משתמשים בשירותי ביה"ס של ילדינו"
  הורים לתלמידים בבית ספר בת"א זועמים על האישור שהעניקה העירייה למאבטחי השרה להיכנס למוסד החינוכי בקרבת ביתה בכדי להתפנות: "זה הזוי, גם המנהלת מתנגדת". בלשכת השרה גמליאל נמסר כי אין לה קשר להחלטה. לאחר הפרסום ב-ynet: למאבטחים נמצאו שירותים אחרים מחוץ למבנה

  הורים לתלמידים בבית הספר היסודי "אלחריזי" בתל אביב מוחים בימים האחרונים נגד העירייה, שאישרה למאבטחי השרה לשוויון חברתי גילה גמליאל (ליכוד) להיכנס לשירותי אולם הספורט בשטח בית הספר כדי להתפנות.  בעקבות הפרסום ב-ynet, למאבטחי השרה נמצאו שירותים אחרים מחוץ למוסד הלימודי.

  ההתכתבויות בין ההורים ()
  ההתכתבויות בין ההורים

  "אנו רואים את האישור הזה בחומרה", כתבו ההורים בקבוצות הוואטסאפ של בית הספר. לטענתם, כניסת המאבטחים לבית הספר פוגעת בשגרת הלימודים של ילדיהם, ואף מלחיצה אותם. "פנינו לעירייה בדרישה לבטל את האישור לאלתר", סיפרה אחת האימהות ל-ynet. "המנהלת מתנגדת לכך, המורים מתנגדים לכך וגם ההורים, אבל העירייה בשלה. זה נראה לנו הזוי שמאבטחים נכנסים לבית הספר כדי להתפנות. אנחנו לא יודעים מי הם, והפתרון שמצאו לא הגיוני. שיחידת האבטחה תמצא פתרונות אחרים". ההורים טענו כי "השרה לא מוכנה שהמאבטחים ישתמשו בשירותים בבית שלה", אולם בלשכתה הכחישו את הטענה.

   

  גורם בעירייה הסביר כי מאחר והמדרכה מחוץ לבית השרה צרה, לא ניתן להעמיד במקום מתקן של שירותים כימיים מבלי שהדבר יחסום את המדרכה ויפגע במרחב הציבורי.

  גילה גמליאל באולפן ynet (צילום: אבי מועלם)
  גילה גמליאל(צילום: אבי מועלם)

  בית ספר אלחריזי (צילום: ריאן פרויס)
  בית ספר "אלחריזי"(צילום: ריאן פרויס)

  בלשכתה של גמליאל הבהירו כי אין לה כל חלק בהחלטת העירייה: "לשרה אין מילה בכל הקשור לאבטחה. אם זה היה תלוי בה היא היתה מעדיפה לוותר על האבטחה בכלל אבל זה לא נתון לשיקול דעתה. בסופו של דבר, מי שקובע את סידורי האבטחה זאת יחידת האבטחה, שגם אחראית לסידורי השהייה של המאבטחים ובכלל זה למקום ראוי שבו יוכלו להתפנות".

   

  מעיריית תל אביב נמסר כי "העירייה אישרה באופן זמני בלבד ועד שימצא פתרון למאבטחי השרה להיכנס לנוחיות בבית הספר, כאשר הדבר נעשה בליווי מאבטחי בית הספר. חשוב לציין, כי מאבטחי השרה הינם מאותה חברת אבטחה של מאבטחי בית הספר ונבדקו על ידי קב"ט העירייה באופן אישי".

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ריאן פרויס, אבי פרויס
  ביה"ס אלחריזי והשרה השכנה גמליאל
  צילום: ריאן פרויס, אבי פרויס
  מומלצים