שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  רופא מהשרון נעצר בחשד שהכה ואנס את אשתו
  הרופא חשוד שהכה את אשתו, אנס אותה ואף איים בוואטסאפ "להוריד לה את הראש". הרופא טוען כי הוא זה שהותקף עקב רצונו להתגרש. במקביל: תושב אשדוד הואשם שניסה לרצוח את אשתו במהלומות פטיש - כשעשתה יוגה

  רופא מאזור השרון נעצר בחשד שהכה ואנס את אשתו בשנים האחרונות. הוא גם חשוד שאיים לרצוח אותה. הרופא מכחיש את המיוחס לו וטוען כי הרקע לתלונה הוא סכסוך גירושים וכי אשתו היא זו שתקפה. היום (ה') הוארך מעצרו ביממה בבית משפט השלום בפתח תקווה.

    

  אתמול התייצבה בתחנת משטרה באזור השרון אשה וביקשה להתלונן נגד בעלה. היא סיפרה בתלונתה כי היא נשואה יותר מעשר שנים ובמהלך השנים נהג בעלה להכות אותה בהזדמנויות שונות עד כדי גרימת חבלות. עוד סיפרה שאנס אותה תוך שימוש בכוח ואף שלח הודעות עם איומים לרצוח אותה ו"להוריד לה את הראש". במהלך הגשת התלונה הציגה האשה סימני חבלות בידיה שלטענתה בעלה גרם לה.

   

  בעקבות התלונה נפתחה חקירה והחשוד זומן לתחנת המשטרה ונעצר בחשד לביצוע עבירות של בעילה שלא בהסכמה חופשית, תקיפה הגורמת לחבלה של ממש ואיומים.

   

  בחקירתו טען הבעל כי רק לפני כחודשיים ארגנה אשתו מסיבת יום הולדת עם עשרות מוזמנים. בנוסף טען כי בשנים האחרונות הוא חווה אלימות קשה מצד אשתו, שהתגברה בעת האחרונה בעקבות רצונו להתגרש. לגבי ההודעות בוואטסאפ ששלח לאשתו ובהן איומים ברצח, החשוד טען כי גם היא שלחה לו הודעות דומות. לגבי החבלות על ידיה טען כי הן נגרמו לאחר שאשתו תקפה אותו והוא הגן על עצמו.  

   

  מהלומות פטיש בזמן היוגה

  במקביל, הפרקליטות הגישה הבוקר כתב אישום נגד תושב אשדוד, אברהם ביטון בן ה-69, בחשד שניסה לרצוח את אשתו במהלומות פטיש - בעת שזו עשתה יוגה. לפי כתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, ביטון ביצע את המעשה בחודש אוקטובר האחרון בשעות הבוקר, לאחר שבתם בת ה-9 של בני הזוג יצאה לבית הספר.

   

  לפי כתב האישם נגדו, ביטון נטל פטיש והתקרב לעבר אשתו בעת שזו ישבה על הרצפה ועשתה יוגה, כשגבה מופנה אליו. האישה חשה שהוא מתקרב אליה, הפנתה את ראשה לאחור ושאלה אותו "מה קרה?". ביטון נרתע לאחור, לכיוון החלון, והשיב: "לא כלום, אני רציתי להסתכל לבחוץ". אשתו המשיכה לעשות יוגה וביטון, כך נטען, התקרב אליה שוב - כשהפעם החל להכות בראשה בעוצמה עם הפטיש.

   

  האישה אחזה בראשה, ולפי הפרטים הקשים המתוארים בכתב האישום החלה לצעוק - בעוד הנאשם ממשיך להלום בראשה. בשלב מסוים היא הצליחה לאחוז בפטיש, נשכבה על גבה ובעטה בנאשם - שהכה אותה עם אגרופו. האישה הצליחה להתרומם, צעקה "הצילו" מהחלון והכתה באדן החלון בעזרת הפטיש שעליו השתלטה. בשלב זה הנאשם חדל ממעשיו. בהמשך התקשר בעצמו למשטרה, וסיפר שהכה את אשתו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים