שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  טראמפ ינחה את "המתמחה: הבית הלבן"?
  במשך 14 עונות הנחה טראמפ את הריאליטי "המתמחה". לפי "דיילי ביסט" הוא ויוצר התוכנית זוממים לצלם גרסה חדשה כשטראמפ יסיים את כהונתו
  דונלד טראמפ ויוצר סדרת הטלוויזיה "המתמחה", מארק ברנט, שוחחו על הפקת גרסה חדשה ומפתיעה של התוכנית - "המתמחה: הבית הלבן". התוכנית, אם אכן תופק, תצטלם אחרי שטראמפ יעזוב את הבית הלבן.

   

  עוד חדשות מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

   

  "לפי שלושה גורמים שבקיאים בפרטים, וגורם נוסף שמקורב לנשיא, מאז הניצחון בבחירות טראמפ וברנט משוחחים מפעם לפעם, בעיקר בטלפון. הם נשארו חברים, ושוחחו על חידוש השותפות ביניהם ועל פרויקטים טלוויזיוניים אפשריים בעידן שאחרי כהונת טראמפ", נכתב באתר האמריקני.

  "אתה מפוטר!". טראמפ מנחה את "המתמחה" ()
  "אתה מפוטר!". טראמפ מנחה את "המתמחה"
   

  "אחד הרעיונות היה לצלם גרסה חדשה של 'המתמחה', בשם 'המתמחה: הבית הלבן', ולצלם את התוכנית זמן קצר אחרי שטראמפ יעזוב את התפקיד. התוכנית תהיה פוליטית ותנצל את מעמדו של טראמפ כנשיא לשעבר", אמרו הגורמים. דובר מטעמו של ברנט הכחיש את הפרסום של ה"דיילי ביסט".

   

  במשך 14 עונות הנחה טראמפ את הריאליטי האמריקני, בחן את היכולות העסקיות של המתחרים ונהנה לבשר למועמד המודח שהוא "מפוטר". ארנולד שוורצנגר החליף את טראמפ בהנחיית התוכנית ב-2015. טראמפ לא הפסיק ללעוג לכישוריו כמנחה התוכנית. שוורצנגר הודיע על פרישה ב-2017.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים