שתף קטע נבחר

הילד שחגג יום הולדת במקלט והפך לכוכב בהודו: "אני כבר רגיל לאזעקות"

תמונותיו של שוהם כהן בן ה-6 חוגג יום הולדת בין הרקטות והאזעקות, נגעו לליבם של רבים בארץ - וגם בהודו. זאת, בעזרת סגנית השגריר הישראלי שהפיצה שם את הסיפור. "400 אלף צפו בסרטון. 'שוהם' הפך למילה הכי טרנדית למשך כמה שעות", אמרה לאולפן ynet

 

 

 

שוהם כהן בן ה-6 חגג השבוע יום הולדת, ונאלץ לעשות זאת במקלט, בין צבע אדום אחד לשני. התמונות שלו חוגג עם משפחתו בין האזעקות והרקטות בחברת החדשות נגעה לליבם של הרבה אנשים בארץ, ומסתבר שגם בעולם, כי שוהם, שהתארח היום (חמישי) באולפן ynet, הפך לכוכב דווקא בהודו.

 

"אני רגיל כבר לאזעקות", סיפר שוהם. "אם אתה ליד אוטו אז מתרחקים האוטו, אם אתה מחוץ לבית אתה שוכב ומגן על האש ואם אתה בבית אז אתה הולך למקלט או לחדר המדרגות". שוהם סיפר כי נהנה מאוד מהברכות והאיחולים בעקבות התמונות שהפכו ויראליות. "קיבלתי טלפונים ואמרו לי שאני מפורסם", סיפר.

הילד שחגיגת יום ההולדת שלו בממד פורסמה בהודו (צילום: אבי מועלם)
"אמרו שאני מפורסם". שוהם כהן באולפן (צילום: אבי מועלם)

הילד שחגיגת יום ההולדת שלו בממד פורסמה בהודו ()
שוהם חוגג יום הולדת במקלט (צילום בן מיטלמן)

הילד שחגיגת יום ההולדת שלו בממד פורסמה בהודו ()
הפוסט שפרסמה קדוש

מאיה קדוש, סגנית השגריר הישראלי בהודו, נתקלה בתמונות של כהן חוגג במקלט באתר חדשות הודי. "בהודו יש מנהג חמוד שאנשים מאחלים יום הולדת שמח בטוויטר", סיפרה קדוש בשיחה עם אולפן ynet. "ידעתי שהולכים לעשות לו פה יום הולדת הודי כמו שצריך".

 

-אז את מפרסמת פוסט ומחפשת את שוהם.

"יש לי הרבה עוקבים והרבה מהם עיתונאים. בהודו פרסמו את הסיפור בערוץ 18 שהוא פופולרי, והיה לי מאוד חשוב לספר את הסיפור של שוהם. אני בעצמי מאשדוד ואני מבינה מה הוא עובר, גם דאגנו מכאן למשפחות שלנו מצד אחד וגם מאוד רצינו להעביר להודים את מה שעובר על האנשים בישראל".

 

אבל ספק אם גם קדוש האמינה עד כמה הסיפור ייגע בלבבות ההודים. "יש לנו 400 אלף צפיות בפוסט של שוהם חוגג יום הולדת, 'שוהם' נהייתה המילה הכי טרנדית בהודו למשך כמה שעות. סיפרתי אתמול לשוהם שהוא הצליח להביא את הסיפור של ישראל להרבה מאוד אנשים כאן ועזר לנו מאוד", סיפרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם
הילד שוהם כהן
צילום: אבי מועלם
מומלצים