שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  נשמה חופשית: מזל טוב לקשתים

  מי הם בני ובנות מזל קשת, מה המקצועות המתאימים להם, מהן התכונות החיוביות ומה השליליות שלהם ומה צפוי להם השנה מבחינת אתגרים, שפע ובכלל? צילה שיר אל מפרטת על בני ובנות המזל החוגגים יום הולדת

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

   

  תאריך המזל : 23.11 ועד ל-23.12

  אלמנט המזל: אש

  אופי המזל: משתנה ומתאים עצמו לנסיבות.

  סמל המזל: חץ ו/ או סוס שחציו התחתון סוס וחציו העליון אדם

  איבר בריאותי רגיש: אגן ירכיים

  נאמנות: לא בהכרח, בגלל האהבה הגדולה שלהם לריגושים

  מקצועות מתאימים: עיסוק בחיות, נסיעות, משפט ופילוסופיה

   

  תכונות חיוביות של המזל: אנשים בעלי נשמה חופשייה, אוהבים מרחבים, מלאי הומור, אידיאליסטים, אוהבים לגוון ולשנות, שונאי שגרה, חשיבתם בעלת
  גוון פילוסופי, בעלי יכולת ומזל להתרומם ממצבים קשים, אופטימיים, בעלי יכולת התאוששות גבוהה, בעלי רוח ספורטיבית.

   

  תכונות שליליות של המזל: חסרי מנוחה, אוהבים ריגושים, קשה להם להתבסס במקום עבודה אחד, זקוקים לפלירטים רבים כדי לחזק לעצמם את האגו וכדי להעלות את רמת האדרנל בדם, בזבזנים, מגזימים בדבריהם, הרפתקנים, קשה להם לקבל אחריות בתחומי החיים השונים כולל מערכת זוגית.

   

  תחזית כללית שנתית לילידי המזל

  שפע - בשנה הקרובה יגיע לבקר אתכם כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר למזל גדי, הוא בית הכספים שלכם. זוהי תקופה טובה יותר עבורכם, כיוון שיגיעו אליכם אפשרויות חדשות מבחינה כלכלית ושערי השפע אמורים להיפתח בפניכם. כספים שאתם מחכים להם יגיעו אליכם, גם אם תאלצו להתפשר במידה מסוימת כדי לקבלם, עדיין יהיה זה כדאי עבורכם.

   

  בחודשים יוני ועד ספטמבר 2020, ייתכן ויהיו לכם הוצאות שלא תכננתם ולכן זוהי תקופה שיש להיזהר בה. כמו כן, בחודשים אלה מומלץ להימנע מהשקעות כלכליות כיוון שייתכנו מצבים בהם תחומי עניין ייראו לכם קוסמים, אך עם סיום הנסיגה, יחזרו לפרופורציות הרגילות שלהם והקסם יפוג מהם. שאר החודשים פתוחים עבורכם לבנייה כלכלית לשנים הקרובות.

   

  אתגר - הכוכב סטורן שמביא איתו צורך בלקיחת אחריות, נמצא אצלכם כבר יותר משנה בבית הכספים ומכביד עליכם את ההתנהלות הכלכלית ומביא אתכם למצבים בהם אתם נאלצים לוותר על דברים רבים שחשובים לכם. מאחר והכסף מצוי אצלכם כרגע במשורה, עליכם לחשב כל הוצאה כספית ולהבין שתקופה זו הגיעה אליכם מאחר ובעבר היו לכם "חורים" בידיים, כיוון שאתם אוהבים לחיות טוב ולבזבז.

   

  מחודש אפריל 20 ועד לחודש ספטמבר 20 , יעבור כוכב זה למזל דלי הוא בית הסביבה הקרובה שלכם ואז תאלצו להתמודד עם אנשים קרובים שנמצאים לידכם ומסבים לכם קושי. המתכון הנכון עבורכם הוא לא להתעמת איתם, אלא להניח להם, כיוון שזה השיעור האישי שלהם להתמודד. כניסת כוכב השפע למזל גדי השנה, תקל עליכם השנה את ההתנהלות הכספית.

   

  צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים