שתף קטע נבחר

מוסד ותיק ומוביל: להרגיש בטוח עם כלל ביטוח ופיננסים

כלל ביטוח ופיננסים המשיכה להשיק גם בשנה החולפת מוצרים ושירותים מתקדמים ללקוחותיה וסוכניה, תוך שהיא מחזקת את מיצובה. בשנה האחרונה השיקה החברה שפה תקשורתית המשקפת את פניה החדשים של כלל ביטוח ופיננסים - חברה דינמית וחדשנית עם מוניטין של מוסד פיננסי ותיק ומוביל

בשיתוף Superbrands

 

כלל החזקות עסקי ביטוח נוסדה ב-1987. החברה משתייכת לקבוצת אי.די.בי. פיתוח, ומנהלת נכסים בהיקף של כ-202 מיליארד שקל נכון למרץ 2019. מנכ"ל החברה כיום הוא יורם נוה, ויו"ר הדירקטוריון הוא דני נוה.

 

כלל חברה לביטוח בע"מ מדורגת בדירוג ilAA+ על ידי Standard & Poor's Maalot. הקבוצה מחזיקה בסוכנויות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות וחברות למתן אשראי, מעסיקה כ-4,612 עובדים ופועלת בשיתוף עם כ-2,000 סוכני ביטוח בישראל.

כלל ()
 

החברה עוסקת בתחומי ביטוח וחסכון מגוונים, בהם פנסיה, קרנות גמל והשתלמות, ביטוחי מנהלים, ביטוחי רכב ודירה וביטוחי בריאות. הביטוחים מוצעים הן ללקוחות פרטיים והן לחברות ועסקים. החברה מחויבת לפעול בהגינות, בכבוד ובמקצועיות כלפי לקוחותיה, ולאפשר להם זמינות, שקיפות ופשטות בכל נקודות המגע.

 

הקבוצה מחזיקה בנתח של כ-14% משוק החיסכון ארוך הטווח בארץ. קרנות הפנסיה של הקבוצה מנהלות נכסים בהיקף כולל של כ-56 מיליארד שקל עבור כ-600 אלף עמיתים, וקופות הגמל מנהלות נכסים בהיקף של כ-33 מיליארד שקל עבור כ-450 אלף עמיתים. במסגרת פעילות ביטוח החיים מחזיקה הקבוצה בנתח שוק של כ-20% במונחי נכסים, עם היקף פרמיה שנתית של כ-6 מיליארד שקל. חטיבת הבריאות של הקבוצה מנהלת פרמיות שנתיות המסתכמות בכ-2.1 מיליארד שקל (הנתונים הכספיים מתייחסים לשנת 2018).

 

האתגר השיווקי

בסביבה תחרותית מורכבת ומשתנה, האתגר המתמשך של כלל ביטוח ופיננסים הוא לשמר את מעמדה המוביל, תוך שהיא מבססת את מערכות היחסים עם בעלי העניין שלה, בדגש על שירות איכותי ומקצוענות.

 

בתוך כך, נדרשת החברה להעניק שירותים מותאמים אישית לסוכניה ולקוחותיה, ופועלת ללא הרף לפתח כלים חדשניים, המאפשרים לכל סוכן לנהל את עסקיו באופן מתקדם ולכל לקוח לרכוש מוצרים לקבל שירותים באופן איכותי.

 

הפתרונות היצירתיים

בשנה החולפת השיקה החברה שפה תקשורתית חדשה המשקפת את ערכיה ואת פניה החדשים - חברה דינמית וחדשנית עם מוניטין של מוסד פיננסי ותיק ומוביל.

 

הפרזנטור שנבחר למשימה הוא החתול שמיל, דמות הילדים האהובה משנות ה-80, שמתכתבת עם האבולוציה של החברה והמותג. החתול שמיל - דמות מיתולוגית ואהובה מסדרת ילדים מצליחה, שהתפתחה והותאמה לרוח התקופה. מבדיקות שערכה כלל, מתקבל החתול שמיל באהדה, הן בקרב מבוגרים והן בקרב צעירים.

 

כלל ביטוח ופיננסים המשיכה גם השנה בהשקות של מוצרים ושירותים חדשניים, העונים על מגוון צורכי לקוחותיה.

כלל ()
 

כלל var. ביטוח חדש לרכב, המשלב יישומון ומצלמת דרך חכמה הנותנים חיווי על התאונה בדיווח online. עם קבלת החיווי, יוצרת החברה קשר מיידי עם המבוטח ומלווה אותו באופן אישי לאורך כל הטיפול - קריאה מהירה לגרר, שירותי הצלה, וכל זאת ללא עלות נוספת וללא השתתפות עצמית.

 

פנסיה מבטיחה. מודל המבטיח לחוסכים הפנסיונים, לראשונה בישראל, דמי ניהול ידועים מראש, לאורך כל תקופת החיסכון ועד לפרישה.

 

בנוסף, דמי הניהול יורדים ככל שהיתרה הצבורה בקרן גדלה, וזאת ללא קשר לתנאי השוק המשתנים. המודל החדש מבטיח לחתך רחב מאוד של לקוחות צבירת כסף גבוהה יותר באופן משמעותי.

 

פרופיל דינמי מאוחד. פרופיל ייחודי המרכז עבור הלקוחות וסוכניהם את הכספים בחסכונות הפנסיוניים, העומדים לרשות המבוטח, ועל ידי כך מקל על ניהולם וחוסך בעלויות. בנוסף מציע מוצר זה דמי ניהול פחותים, בהתאם לצבירה.

 

כלל Express. שירות ישיר ומהיר לרוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל. השירות מאפשר למבוטח לקבל תשלום מיידי באמצעות הנייד, במקרה של אירוע רפואי ובאיחור כבודה. וכן שיחה עם רופא Online בעברית 24/7, מכל מקום בעולם.

 

דברים שלא ידעת על כלל ביטוח

זרוע ההשקעות של הקבוצה, כ.נ.ף (כלל ניהול פיננסים), אחראית על ניהול נכסים בהיקף של למעלה מ-200 מיליארד שקל.

כלל ביטוח ופיננסים זכתה במקום הראשון במדד שירות קרנות הפנסיה לשנת 2018 של רשות שוק ההון.

כלל ביטוח ופיננסים מובילה בכלים דיגיטליים, על פי מדד שירות חברות הביטוח לשנת 2018, מבין החברות המסורתיות.

כלל ביטוח ופיננסים זכתה בציון פלטינה של דירוג מעלה ונכנסה לקבוצה היוקרתית של החברות המובילות בישראל בתחום האחריות התאגידית.


פורסם לראשונה 18/11/2019 10:01

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כלל
סופרבראנדס האנשים מאחורי המותג
יורם נווה, מנכ"ל כלל החזקות עסקי ביטוח
גלי שבד, סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק, אסטרטגיה ודוברת החברה
מומלצים