שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לאן נעלמו הבובות המקוריות של "פרפר נחמד" ו"קישקשתא"?

  תאגיד השידור כאן יוצא במבצע להשבת הבובות המקוריות מתוכניות הטלוויזיה המיתולוגיות, שנעלמו עם סגירת ערוץ החינוכית והקמתו מחדש. כדי לאתרן יוצבו תיבות שיאפשרו להשיבן בצורה אנונימית

  בץ, אוזה נולי וקיקשתא נעדרים: בערוץ הטלוויזיה כאן חינוכית מחפשים את הבובות המיתולוגיות שליוו את תוכניות הילדים "פרפר נחמד" ו"קישקשתא" לאורך השנים. הבובות המקוריות אבדו במהלך הליך סגירת הטלוויזיה החינוכית והקמתה במתכונת תאגיד השידור הציבורי. הבובות, שהפכו לאבן דרך בתרבות הישראלית וגידלו דורות שלמים, היו במשך שנים ארוכות במחסני הטלוויזיה החינוכית ברחוב קלאוזנר שבתל אביב, אולם לטענת התאגיד - נעלמו.

   

  בתאגיד השידור הציבורי יוצאים במבצע להחזרת הבובות המקוריות - ולצורך כך הוצבו תיבות להחזרתן מחוץ למשרדי התאגיד בירושלים, תל אביב ומודיעין. התיבות עוצבו בדיוק בגודל של הבובות כך שניתן יהיה לשלשלן לתיבות באופן אנונימי.

   

  המהלך להשבת הבובות מגיע לכבוד לוח השידורים החדש של "כאן חינוכית" - קצת יותר משנה מאז שעלה לאוויר במתכונתו החדשה, במקום הטלוויזיה החינוכית שנסגרה אחרי 52 שנה. במסגרת הלוח החדש יעלו תוכניות כמו "ילדי בית העץ", "גלילאו", "להציל את חיות הבר", "השופטת ליטל" עם הקומיקאית ליטל שורץ, "משחקי המוח" עם השחקנית מרב פלדמן, "רק בהצבעה" עם המגישה לוסי אהריש, "שוסטר ושוסטר" שבה תככב בין היתר מגישת האירוויזיון בישראל לוסי איוב ועוד.

  פרפר נחמד ()
  נעדרים. אוזה ושבי

  התיבה להשבת הבובות
  התיבה להשבת הבובות

   

  "השקת לוח השידורים החדש של כאן חינוכית היא צעד נוסף בדרך להפוך את התאגיד לגוף התוכן המוביל בישראל", אמר מנכ"ל תאגיד השידור הציבורי, אלדד קובלנץ, "בקרוב נגיע לקהל הצעיר בכל הפלטפורמות הרלוונטיות אליו, עם הקמת 'כאן ילדים'".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים