שתף קטע נבחר
אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  צילום: אוהד צויגנברג

  לא את נתניהו הם מחפשים, אלא את כל הימין

  השותפות המופרכת בקמפיין, בין עיתונאי שמאל ומקביליהם בפרקליטות, מעידה שהסיפור פה אינו דרישת צדק ויושר. אלא מהפך בדרך לאוסלו נוסף

   

  בנימין נתניהו (צילום: רויטרס)
  בנימין נתניהו(צילום: רויטרס)

  אני לא מקל ראש במציאות העגומה שבמסגרתה נמצא ראש ממשלה בישראל תחת כתב אישום. אנו מייחלים לכך שמנהיגינו יהיו נקיי כפיים, אנשי אמת שונאי בצע, ומנהיג ציבור שמתנהל בשחיתות לא ראוי להוביל את מדינת ישראל. אין אדם שנמצא מעל החוק. אנו חייבים ליצור נורמה של מוסר ויושר בחברה הישראלית בכלל ובהנהגתה בפרט. אבל יש הבדל בין אדם שלוקח שוחד לכיסו הפרטי לקידום ענייניו האישיים, מתוך תאוות בצע, לבין ראש ממשלה שבמשך שנים נמצא – יחד עם משפחתו - תחת לינץ' תקשורתי, ובתגובה מנסה להגן על שמו ודרכו.

   

   

  זה שנים נשלטת רוב התקשורת הישראלית בידי השמאל, שמשתמש בה ככלי נשק נגד אנשי ימין בכלל ונגד בנימין נתניהו בפרט. בעוד ראש הממשלה דואג ופועל למען המדינה במסירות, לוקח החלטות הרות גורל על ביטחונה וכלכלתה, עם אחריות כבירה על כתפיו ועל חשבון חייו האישיים, מדי ערב שופכים אולפני החדשות את דמו ומייצרים דה-לגיטימציה לאישיותו ומעשיו.

   

  נתניהו הגיב: "ניסיון להפיכה שלטונית"    (צילום: לע"מ)

  נתניהו הגיב: "ניסיון להפיכה שלטונית"    (צילום: לע"מ)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  אז איפה תיק השוחד? בכך שהוא העז לבקש מאתר אינטרנט לשפר את היחס אליו ולהשמיע קול שונה? גם אם זה קרה, גם אם הוא שגה, גם אם הלחץ התקשורתי ההרסני כלפיו גרם לו ליפול, זה לא שוחד שבגללו זורקים ראש ממשלה הביתה. מה גם שכל מי שמכיר את מערכת היחסים בין פוליטיקאים לבין עיתונאים יודע שככה עובדים הדברים. אל תעצמו עיניים ואל תיתממו.

   

  ההתגייסות והשותפות המופרכת לקמפיין, של עיתונאי השמאל ואנשי השמאל בפרקליטות, במטרה לקדם את כתבי האישום, כשכל הדרכים כשרות גם כשהן פליליות או הורסות את אמון הציבור במערכת המשפט, באמצעות הדלפות לתקשורת, איומים על עדי מדינה ועוד, מעידה שהסיפור פה אינו דרישת צדק ויושר. הוא גם לא בנימין נתניהו. היא דרך ליצור מהפכה שלטונית לא דרך הקלפי, לא באופן דמוקרטי, אלא דרך מרכזי הכוח של השמאל הרדיקלי. המטרה היא להוביל את ישראל לממשלת שמאל ולהתנתקות או אוסלו נוסף.

   

  זהו מאבק בין הציבור בישראל לבין מדינת העומק (דיפ סטייט); פקידים במערכת המשפט שהחליטו שהם מנהיגי העם, מבטלים חוקים של הכנסת ומקבלים הכרעות בנושאים רגישים מבלי שקיבלו מנדט לכך. זהו מיעוט צעקני שלא מייצג פרומיל מהציבור אבל שוטף לו את הראש. ובמאבק הזה עם ישראל צריך לנצח.

   

  • יהודה ולד הוא מנכ"ל האיחוד הלאומי

   

  מעוניינים להציע טור לערוץ הדעות של ynet? שלחו לנו ynetopinion@gmail.com

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים