שתף קטע נבחר

שווה להכיר: המנהלות והמנהלים של מותגי העל בישראל

מאחורי כל מותג על עומדים האנשים שהפכו אותו לכזה. מועדון ה-Superbrands גאה להציג את המנהלים והמנהלות שאחראים להצלחה הישראלית. אלו הם השמות, התפקידים, קורות החיים, ה"אני מאמין" ובעיקר - הפנים של האנשים שמשווקים לכם את המותגים הכי נחשקים בארץ

דיסקונט

לילך אשר-טופילסקי

מנכ"לית קבוצת דיסקונט

 

לילך אשר-טופילסקי מכהנת כמנכ"לית קבוצת דיסקונט מפברואר 2014. בשנות כהונתה הובילה לילך שינויים משמעותיים בקבוצת דיסקונט, שהביאו לצמיחה, להתייעלות ולתוצאות שיא בבנק ובקבוצה.

 

בשנים אלו, קבוצת דיסקונט שינתה פניה, ביססה תשתיות, הרחיבה את פעילותה, והפכה לשחקן משמעותי ומחולל תחרות במערכת הבנקאית. בתקופה זו שיעור התשואה להון של הקבוצה הוכפל, הרווח הנקי עלה פי שלושה ושווי הבנק הגיע לשיא של למעלה מ-16 מיליארד שקל. לאחרונה חזרה הקבוצה לחלק דיבידנד לאחר למעלה מ-20 שנה. בחודש יוני השנה, הודיעה אשר-טופילסקי על סיום תפקידה, לאחר למעלה מ-5 שנות כהונה.

 

 

רמי לוי - שיווק השקמה

רמי לוי

מנכ"ל ובעלים

סופרברנדס ()

רמי לוי, בן 64, הוא דור שלישי בירושלים. את פעילותו העסקית החל בשנת 1976, לאחר שלוש שנות שירות צבאי בחיל השריון, בחנות קטנה בשוק מחנה יהודה. כיום הוא המנהל והבעלים של 50 סניפי "רמי לוי שיווק השקמה" ומעסיק כ-7,000 עובדים. במאי 2007 הנפיק את החברה בבורסה, ובדצמבר 2011 הקים את "רמי לוי תקשורת".

 

בשנת 2018 רכש רמי את רשת "גוד-פארם" ואת רשת "סופר-קופיקס". ה"אני מאמין" של רמי הוא לאפשר לצרכן את סל הקניות הזול ביותר, מבלי שהדבר יבוא על חשבון איכות ושירות. רמי מנהיג מסורת של תרומה לנזקקים, הן בתרומה כספית והן בחלוקת תווי קנייה לרכישה בסניפים ובתמיכה בעמותות, משום שהוא רואה את היכולת לעזור לזולת כזכות גדולה.

 

Cal

לוי הלוי

מנכ"ל

סופרברנדס ()

לוי הלוי מכהן כמנכ"ל כאל מיוני 2018, ולו ניסיון עשיר בתפקידי ניהול בכירים בתחומי הטכנולוגיה והפיננסים. בתפקידו האחרון כיהן כסמנכ"ל ומנהל חטיבת טכנולוגיות ותפעול בבנק דיסקונט, ולפני כן כיהן בתפקידי ניהול בארגונים פיננסים ובחברות טכנולוגיה, וכחבר דירקטוריון במספר חברות, בהן כחבר דירקטוריון בכאל.

 

כאל הינה חברה מובילה בעולמות התשלומים והאשראי החוץ בנקאי, אשר עוסקת בהנפקת וסליקת כרטיסי אשראי של המותגים המובילים: Visa ,MasterCard, ישראכרט ו-Diners Club (המשווק בלעדית על ידי כאל).

 

כאל מציעה ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים פתרונות פיננסיים מגוונים, תוך פיתוח ערוצים דיגיטליים חדשניים. כמו כן, כאל הינה חברת כרטיסי האשראי המובילה ביצירת שותפויות אסטרטגיות להקמת מועדוני צרכנות בתחומי הצריכה והפנאי, המעניקים ללקוחות עולם הטבות עשיר. החברה מעסיקה כ-1,500 עובדים, אשר מעניקים שירותים לכ-3 מיליון לקוחות פרטיים ועשרות אלפי בתי עסק.

 

שופרסל

איציק אברכהן

מנכ"ל

סופרברנדס ()
 

איציק אברכהן מכהן כמנכ"ל שופרסל החל מ-2012. תחת הנהגתו, שופרסל הפכה לקבוצת הקמעונאות הגדולה והמובילה בישראל ונסחרת במדד ת"א 35 מאוגוסט 2017.

 

במהלך כהונתו, מוביל אברכהן אסטרטגיה הכוללת מספר נושאים עיקריים בהם פיתוח והאצת המותג הפרטי של שופרסל וביצור המובילות בתחומי הסחר המקוון והדיגיטל שקיבלו מיקוד ניהולי משמעותי.

 

אברכהן פועל להטמעת תרבות ארגונית ממוקדת לקוח והקים אגף חדש בחברה הפועל לפיתוח הקשר האישי עם הלקוח בכל ערוצי המכירה וליצירת חוויית שירות מובילה ומתקדמת. בניהולו, הקימה שופרסל מרלו"ג מתקדם עם מערכות אוטומציה ובקרת טמפרטורה ומקימה שני מרכזי שילוח אוטומטים שישרתו את פעילות הסחר המקוון.

 

כחלק מהתוכנית האסטרטגית, שופרסל מפתחת מהלכים עסקיים מעבר לקמעונאות המזון בהם הקמת רשת הפארם Be, הרחבת פעילות הפיננסים על ידי השקת כרטיס אשראי חדש בשיתוף Cal לצד פיתוח תחום המכירות למגזר העסקי ולשוק המוסדי.

 

צומת ספרים

אבי שומר

בעלים ומנכ"ל

סופרברנדס ()

אבי שומר נולד בירושלים. בשנת 1981 פתח בבירה את חנות הספרים הראשונה בבעלותו, ופיתח אותה לרשת "יריד הספרים", שמנתה 17 סניפים. בשנת 2002 היה מיוזמי מיזוג הרשת בבעלותו עם רשת צומת ספרים אשר מנתה באותה עת 14 סניפים. מאז, הוא עומד בראש הרשת, שמפעילה כיום מעל 100 סניפים ברחבי הארץ ומעסיקה כ-1,000 עובדים.

 

אבי הוביל את מהפכת שוק הספרים, שנשלט עד אז על ידי מותג יחיד, מתוך אמונה ורצון לספק לקוראים ספרים במחירים אטרקטיביים, שירות אדיב, נגישות, חוויית קנייה ויצירת שיתופי פעולה מיוחדים. אבי למד יחסים בינלאומיים ומדעי המדינה באוניברסיטה העברית. חבר בחבר הנאמנים של אוניברסיטת תל אביב.

 

פרטנר

איציק בנבנישתי

מנכ"ל

סופרברנדס ()

בנבנישתי נכנס לתפקיד ביולי 2015, והוביל את חברת הסלולר הטובה בישראל לדרך חדשה כקבוצת תקשורת כוללת. כיום, פרטנר מובילה את החדשנות והבשורה הצרכנית ללקוחות פרטיים ועסקיים, בתחומי הטלוויזיה, האינטרנט והסלולר.

 

פרטנר tv הוא שירות הטלוויזיה הצומח והחדשני בישראל, תשתית הסיבים האופטיים פרטנר פייבר מגיעה כבר לכרבע ממשקי הבית שמחוברים לאינטרנט, ורשת הסלולר של פרטנר מובילה בחדשנות ובביצועים, ובשביעות הרצון של הלקוחות. לבנבנישתי ניסיון של יותר מ-20 שנים כמנכ"ל בחברות טכנולוגיה ותקשורת, כמנכ"ל בזק בינלאומי, מנכ"ל משותף של חברת HP בישראל, ומנכ"ל חברת CMS Ltd. לבנבנישתי תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים (MBA), מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 

תרי ישכיל

סמנכ"לית שיווק

סופרברנדס ()

תרי הצטרפה לפרטנר בשנת 2017, מאז תרי אחראית על קביעת האסטרטגיה השיווקית והתמחורית לקבוצה ולמוצריה, על הכנסות הקבוצה מקווי המוצר, על תחום ציוד הקצה בחברה, על יישום השפה הפרסומית התואמת את האסטרטגיה השיווקית ועל אגף הדיגיטל והחדשנות המוצרית. בשנתיים האחרונות הובילה תרי מהלכים של גיבוש אסטרטגיה שיווקית חדשה, ששמה בפרונט את מנועי הצמיחה העתידיים, גיבשה הבטחה מותגית חדשה, הובילה את שינוי השיח בשוק הסלולר ומלווה את ההקמה של שירותי הפייננס החדשים.

 

בעברה כיהנה בתפקידים בכירים בהם משנה למנכ"ל קבוצת זאפ, סמנכ"לית שיווק ופרסום וחברת הנהלה בפסגות, מנהלת חטיבת השיווק המרכזי בתשלובת המזון תנובה, מנהלת תחום השיווק העסקי בסלקום ועוד.

 

 

אסתי לאודר

אורן רווח

יו"ר קבוצת החברות ESTEE LAUDER COMPANIES ISRAEL

סופרברנדס ()

אורן רווח מכהן מאז 2007 כיו“ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל, הכוללת את המותגים Estee Lauder, Clinique, MAC, Bobbi Brown, Tom Ford, Jo Malone London, Michael Kors, Donna Karan ועוד. הקבוצה בראשותו מדורגת זו השנה השישית ברציפות בסקר BDI בין 100 החברות שהכי טוב לעבוד בהן בישראל.

 

אורן חבר נשיאות בלשכת המסחר ומשמש כיו"ר חטיבת הרשתות הקמעונאיות בלשכה. בעבר, ניהל את חטיבת הקוסמטיקה בחברת שסטוביץ, ולפני כן היה מנהל מותגים בחברת רנדי.

 

הוא פעיל למען הקהילה ורותם לכך גם את עובדי הקבוצה. מדי חודש אוקטובר - חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד – הוא מוביל פעילות משותפת לקבוצת החברות אסתי לאודר והאגודה למלחמה בסרטן. אורן פעיל גם בעמותת שורשים, הדואגת לנזקקים ופועל לקידום קרן האיידס של MAC בישראל, המובילה במאבק הגלובלי נגד HIV ואיידס.

 

אורן בעל תואר שני במנהל עסקים מהקריה האקדמית אונו והוא בוגר קורסים ניהוליים מאוניברסיטת הרווארד.

 

יובל רוזנשטיין

מנכ"ל

סופרברנדס ()

יובל רוזנשטיין מכהן כמנכ"ל מותג הקוסמטיקה היוקרתית אסתי לאודר מאז מאי 2017. המותג נמצא בפריסה ארצית בכל רשתות הפארם, שם הוא מוביל במכירות הקוסמטיקה היוקרתית ובמיוחד בקטגוריות המייקאפים והסרומים. החל מיולי 2018 משמש יובל גם כמנכ"ל מותג האיפור היוקרתי והמקצועי בובי בראון, מקבוצת החברות של אסתי לאודר.

 

במסגרת תפקידו כמנכ"ל המותגים אסתי לאודר ובובי בראון, מוביל יובל את התאמת האסטרטגיה השיווקית של המותג הבינלאומי לפעילות המקומית, הובלת תהליכים של פנייה לקהלי יעד מגוונים, שיפור חוויית הקניה והשירות וזיהוי מגמות וטרנדים.

 

בתפקידיו הקודמים שימש יובל כסמנכ"ל מכירות, תפעול ופיתוח עסקי ברשת אפריל במשך כ-5 שנים, וכן כמנהל חטיבת הקוסמטיקה היוקרתית באלפא קוסמטיקה. יובל הוא בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין. 

 

 

מזרחי טפחות

אלדד פרשר

מנכ"ל

סופרברנדס ()
 

דינה נבות

סמנכ"לית שיווק

סופרברנדס ()

מזרחי טפחות הוא הבנק השלישי בגודלו בישראל, ובשנת 2019 המשיך להיות הבנק המוביל בישראל בגיוס לקוחות עו"ש, בתחום המשכנתאות ובתחום הפיקדונות. בשנה זו, רשם הבנק צמיחה משמעותית גם בגיוס לקוחות עסקיים, בהלימה לתוכניתו האסטרטגית להרחבת פעילותו.

 

מזרחי טפחות הוא Challenger, אשר קורא תיגר על תפיסות בנקאיות באמצעות חוויית שירות היברידית, ייחודית, אנושית ואחרת, השמה במרכז את מערכת היחסים בין הלקוח ובין הבנקאי האישי. בשונה מבנקים אחרים, הבנק מציע בנקאי אנושי ואישי לכל לקוח, ומשאיר את הבחירה בידי הלקוח, אם ומתי לפנות לשירות דיגיטלי, ומתי לפנות לגורם אנושי. כחלק מתפיסה זו, מזרחי טפחות ממשיך לפתוח סניפים חדשים בעוד רוב המתחרים צמצמו את פריסת הסניפים והפנו את הלקוחות משירות אישי לערוצים דיגיטליים, ובמקביל ממשיך הבנק לפתח שירותים דיגיטליים מתקדמים על מנת לתת מענה לצורכי הלקוחות.

 

מזרחי טפחות רואה את סגמנט העסקים כקהל יעד אסטרטגי, ומבין את הצורך של הלקוחות העסקיים בבנקאים זמינים, מקצועיים ומנוסים, במטרה לסייע להם להתנהל עסקית, על הצד הטוב ביותר.

 

 

Dell

ליאור פוני

מנכ"ל

סופרברנדס ()

במסגרת תפקידו כמנכ"ל דל טכנולוגיות ישראל, ליאור פוני מנהל את פעילות המכירות, השירותים המקצועיים והתמיכה של כל קווי המוצרים והטכנולוגיות של החברה בישראל. ליאור מכהן בתפקיד מזה שלוש שנים. קודם לכן היה מנכ"ל EMC שמוזגה עם Dell בשנת 2016. ב-12 שנותיו ב-EMC, ליאור כיהן בתפקידי ניהול בכירים שונים וקודם לכן, במשך כחמש שנים, כיהן בתפקידי ניהול שונים בחברת HP, זאת לאחר שחברת המיחשוב שהקים וניהל יחד עם אחיו, נרכשה על ידי HP.

 

ליאור בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובוגר קורסי ניהול ויזמות. הוא מגדיר עצמו כטיפוס יזמי ואמביציוזי, אוהב אנשים ועשייה.

 

פז

יורם איל

סמנכ"ל קמעונאות ומסחר

סופרברנדס ()

יורם איל הצטרף לחברת פז בשנת 2002 כמנהל רשת תחנות הדלק וחנויות הנוחות yellow. במסגרת התפקיד הוא הוביל מהלכים ליצירת רשת עוצמתית בעלת שיטות עבודה, שירות ונהלים בסטנדרטים המקובלים בעולם. לאחר ארבע שנים מונה למנכ"ל פזומט והפך אותה לחברה המובילה בתחום התקני התדלוק. בינואר 2008 מונה לסמנכ"ל הקמעונאות והמסחר של פז, הוביל שורה של מהלכים אסטרטגיים בהם מהפכת הקפה אשר היוותה מנוע צמיחה לרשת ובידול מהמתחרות.

 

בעבר עבד בחברת "עלית" בה ביצע מספר תפקידים, בהם ניהול המכירות והתפעול הארצי וניהול השוק המוסדי. היה בין המנהלים שהביאו את רשתות המזון המהיר לארץ בשנות ה-90.

 

דנה פולק אולשר

מנהלת מחלקת שיווק ואסטרטגיה

סופרברנדס ()

דנה מנהלת את מחלקת השיווק והאסטרטגיה של קבוצת פז ו-yellow מ-2014. בתפקידה מובילה מהלכים שיווקיים אסטרטגיים לשמירה על מובילות המותג תוך חיזוק חוויית הלקוח והגדרה מחדש של ערך הנוחות לצרכן בעידן הדיגיטלי.

 

דנה ממקדת את העשייה בהעמקת נאמנות הלקוחות, בניית מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות המבוססות על שימוש חכם במידע והתאמת הצעות ערך בזמן אמת תוך גיבוש ופיתוח מוצרים חדשניים ופלטפורמות ונכסים דיגיטליים תומכים.

 

בעבר הייתה מנהלת השיווק של yellow וכיהנה כמנהלת תחום בכירה בשיווק בבורגראנץ'. בעלת BA בתקשורת ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית ו-MBA מאוניברסיטת תל אביב.

 

אפרת כהן

מנהלת שיווק yellow

סופרברנדס ()

אפרת מונתה למנהלת שיווק yellow בשנת 2014 לאחר שמילאה מספר תפקידים במחלקת השיווק של פז, אליה הצטרפה בשנת 2006. במסגרת עבודתה אחראית על המהלכים הפרסומיים, התוצרים השיווקיים של החברה ושמירה על המותג כמוביל שוק.

 

בשנים האחרונות הובילה את כניסתה של yellow לעולמות הדיגיטל ולחיבור בין האוף ליין לאונליין עם פרויקט אפליקציית yellow אשר מביא בשורת חדשנות אמיתית ופריצת גבולות הנוחות עבור הצרכנים. בעלת BA בתקשורת וניהול ו-MBA במנהל עסקים.

 

 

Lenovo

סיגל אלבאום

מנכ"לית

סופרברנדס ()

סיגל מנהלת את חברת לנובו ישראל מזה כ-11 שנים ובעלת ניסיון של 25 שנים בתחום ה-IT. היא מאמינה שסוד ההצלחה טמון בין היתר ביכולת להוביל שינויים, בלקיחת סיכונים מחושבים והקמת צוות חזק ומקצועי.

 

במהלך השנים האחרונות הובילה סיגל שינויים רבים בחברה תוך התאמה מהירה לצורכי השוק המשתנים, למגמות החדשות ולפיתוחים הטכנולוגיים.

 

 

אפריקה ישראל מגורים

אורן הוד

מנכ"ל

סופרברנדס ()
לאורן הוד למעלה מ-25 שנות ותק בעמדות ניהול והשבחת פרויקטים בהנדסה בחברות נדל"ן מובילות בישראל.

 

הוד, העומד בראשה של אפריקה ישראל מגורים החל משנת 2011, ביסס את מעמדה כחברת הנדל"ן למגורים המובילה בישראל. זאת הודות לניסיון ולידע המקצועי הרב שצבר בתחום לצד שילוב של ניהול מחושב והתנהלות פיננסית איתנה עם מגוון רחב היקף של פרויקטים. בבסיס חזונו ובמסגרת התרבות הארגונית שהוא מקדם, עומדים ערכים של אמינות, שקיפות ותכנון מוקפד, המקבלים משנה תוקף לאורך תהליך הייזום וההקמה וההתנהלות אל מול קהל הרוכשים עד לאכלוס הסופי.

 

הוד הוא בוגר הנדסה אזרחית מטעם הטכניון ובוגר קורס בוררים מטעם איגוד המהנדסים.

 

 

Golf&Co

אבי וזנה

סמנכ"ל חטיבת הבית

סופרברנדס ()

אבי וזנה החל את דרכו בתחום הקמעונאות בשנת 1988 בתשלובת כיתן. במהלך השנים מילא מגוון תפקידי רוחב ועומק בקבוצת גולף. אבי, מהמייסדים הראשונים של החברה, הקדיש את מרצו ורעיונותיו לפיתוח המותג כמפעל חיים. כיום הוא סמנכ"ל חטיבת הבית ב-Golf&Co. הוא נשוי, אב לשלוש בנות וסבא לשני נכדים.

 

סיגל כספי

מנהלת מסחרית - מחלקת כלי הבית

סופרברנדס ()
ליהי רביד

מנהלת מסחרית - מחלקת טקסטיל הבית

סופרברנדס ()

 

SABON

רוברטו בוטינו

מנכ"ל

סופרברנדס ()

רוברטו עלה לישראל באפריל 2018 על מנת להצטרף ל-SABON, לאחר שכיהן בעבר כמנכ"ל של המותגים סיסלי, פייר פאבר גרופ ואורליין. רוברטו שואף להרחיב את המותג SABON באמצעות התרחבות בינלאומית. בחזונו, אסיה היא עתידה של SABON, אך החברה משמרת את "השורשים הישראליים", את רוח המותג, הכנסת האורחים, הכנות, האותנטיות והפינוק.

 

רוברטו רואה את SABON כמותג הוליסטי המשלב "סגנון חיים", טיפוח ופרימיום – בית שמחבר בין הלב והחושים.

 

 

טבע

אבינועם ספיר

מנכ"ל טבע ישראל

סופרברנדס ()
אבינועם ספיר הצטרף לטבע בשנת 2002 ומילא שורת תפקידי ניהול בתחום הכספים, עמד בראש מערך הלקוחות האסטרטגיים של טבע ישראל, כיהן כמנכ"ל סל"א, ויזם וניהל את הקמת המרכז הלוגיסטי בשוהם.

 

בשנת 2011, מונה לסמנכ"ל פיתוח עסקים הגלובלי במטה טבע. בשנת 2013 מונה למנכ"ל טבע ישראל ובתפקידו זה מבסס את מעמדה של החברה כמובילת שוק הבריאות בישראל, כמו גם כמרכז חדשנות עבור טבע העולמית. אבינועם אף מוביל את פלטפורמת ההשקעות בחברות סטארט-אפ ישראליות, בתחום המכשור הרפואי והטכנולוגיה הרפואית, "סנארה וונצ'רס", המשותפת לטבע ופיליפס. בשנת 2016 מונה גם למנהל אשכול מדינות אפריקה, מזרח תיכון ואוקריאינה.

 

אבינועם הוא בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאונ׳ תל אביב.

 

יוסי אופק

מנכ"ל הפארמה וחדשנות רפואית טבע ישראל

סופרברנדס ()
 

יוסי אופק מנהל משנת 2013 את יחידת Pharma Innovative Solutions בטבע ישראל. בהובלתו, מתמקדת היחידה בפעילויות השיווק של תרופות מרשם ממותגות, בדיקות דיאגנוסטיות מתקדמות ומוצרים משלימים חדשניים. בנוסף, יוסי מוביל את פלטפורמת ההשקעות בחברות סטארט-אפ ישראליות בתחום המיכשור הרפואי והטכנולוגיה הרפואית, "סנארה וונצ'רס", המשותפת לטבע ולפיליפס.

 

יוסי החל את דרכו בטבע לפני למעלה מ-20 שנה. בתפקידו הקודם כיהן במשך שש שנים כמנכ"ל טבע מדיקל וכמנהל פעילות טבע בדרום אפריקה, ולפני כן מילא שורה של תפקידי ניהול ושיווק בטבע מדיקל. ליוסי תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי.

 

 

AIG

שי פלדמן

מנכ"ל

סופרברנדס ()
שי מונה למנכ"ל ב-2013 לאחר שמילא סבב תפקידים בחברה העולמית, ובהם מנכ"ל AIGME בצרפת וסמנכ"ל שיווק בכיר במטה האזורי בלונדון. מאז כניסתו לתפקיד, הפגינה AIG צמיחה מרשימה בכל תחומי פעילותה. במהלך כהונתו כמנכ"ל, דירוג משרד האוצר קבע כי AIG המהירה ביותר בישראל בתשלום תביעות, 6 שנים ברציפות.

 

בהובלתו, השיקה AIG בשנים האחרונות סדרת מוצרים חדשניים וטכנולוגיים, הבאים להקטין את הסיכון למבוטח ומתאפיינים בהוגנות ובהתאמה מירבית לצורכי הלקוח. בנוסף, השיקה החברה מגוון רחב של שירותים דיגיטליים, המאפשרים ללקוחותיה לקבל את כל השירותים באופן עצמאי וזכתה במקום הראשון בדירוג משרד האוצר כחברת הביטוח הדיגיטלית ביותר בישראל.

גיל שגיב

סמנכ"ל שיווק ודיגיטל AIG

סופרברנדס ()

גיל מונה ב-2014 לסמנכ"ל השיווק והדיגיטל של AIG. בתפקידיו הקודמים כיהן כסמנכ"ל השיווק של Avis וכמנהל מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

 

במהלך כהונתו, הפכה AIG לחברת קבע במועדון ה-Superbrands, למובילה תדמיתית ולחברת הביטוח המועדפת על משקי הבית בישראל. בתקופה זו פעילות החברה זכתה במגוון פרסים - תואר "מוצר השנה" לביטוח הרכב, "ההשקה המנצחת" לאסטרטגיה התקשורתית ופרס אפ"י על פרסום אפקטיבי. שגיב מוביל את הטרנספורמציה הדיגיטלית של AIG והפך אותה לחברת הביטוח הדיגיטלית בישראל, על פי מדד משרד האוצר. בעקבות הטרנספורמציה, רוב לקוחות AIG מעדיפים לרכוש ביטוח אונליין ולקבל שירותים באמצעים דיגיטליים בלבד.

 

 

מלונות דן

רונן ניסנבאום

מנכ"ל

סופרברנדס ()

ניסנבאום ממשיך לבסס, למנף ולהגדיל את מותג מלונות דן, באמצעות מלון LINK- hotel & hub המותג החדש מבית מלונות דן, המאופיין באפליקציה וטכנולוגיה חדשנית. כמו כן, ממשיך ניסנבאום לפתח את המלון הראשון מחוץ לגבולות הארץ, מלון THE DEN בבנגלור שבהודו.

 

ניסנבאום אחראי על רכישת 3 מלונות חדשים וצירופם לרשת, נפטון אילת, רות צפת והמעיין נצרת. כיום מונה הרשת 18 בתי מלון. בנוסף, אחראי על השקת הריזורט החדש דן קיסריה, המספק חוויה ייחודית וכן על חידוש המלונות הקיימים של הרשת. במקביל, ניסנבאום ממשיך להטמיע את תודעת השירות האישי, מעבר למצופה בקרב עובדי ומנהלי הרשת, כדי להשפיע על חוויית אירוח טובה ביותר במלונות דן.

 

טלי קידר

סמנ"כלית שיווק ודיגיטל

סופרברנדס ()

קידר הצטרפה בפברואר 2019 למלונות דן לאחר שכיהנה בתפקידי ניהול ושיווק בכירים בחברות מובילות בישראל, בהן פלאפון, בנק דיסקונט ואלקטרה מוצרי צריכה. טלי קידר ניהלה את האסטרטגיה השיווקית של המותגים השונים והובילה מהלכים ששילבו בין עולמות הריטייל, הדאטה, ה-e-Commerce והחדשנות.

 

מאז שהצטרפה לחברה, קידר מובילה את האסטרטגיה השיווקית של הרשת, ממשיכה לטפל בהטמעת המותג החדש מלון LINK hotel&hub ותקשורו מול קהל יעד רלוונטי. בנוסף, אחראית על הרחבת עולמות הדיגיטל והרחבת הדאטה בייס של מועדון e-Dan והפיכתו למוביל בענף התיירות. קידר הייתה אחראית על מהלך ההשקה המחודשת של דן קיסריה ריזורט והובילה קמפיין פרסומי ייחודי לקידומו, שיצר באזז תקשורתי רב.

 

 

מפעל הפיס

עמרי לוטן

מנכ"ל

סופרברנדס ()

עמרי לוטן מונה לתפקיד מנכ"ל מפעל הפיס בשנת 2016. יש לו יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום התעשייה והקמעונאות בחברות מקומיות ובינלאומיות מובילות. בין התפקידים שמילא לוטן: מנכ"ל קבוצת נגב קרמיקה, משנה למנכ"ל קבוצת אסם (נסטלה ישראל) ונשיא חטיבת המזון המוכן בקבוצה, ומנכ"ל חברת טבעול. טרם לכן, כיהן לוטן בשורה של תפקידים ניהוליים בכירים בפרוקטר & גמבל העולמית ובהם: סמנכ"ל פיתוח עסקי בחטיבת חומרי הניקוי, סמנכ"ל שיווק אירופה, מנהל שיווק בבריטניה, מנהל שיווק בהולנד ועוד.

 

עמרי לוטן הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ארסמוס ברוטרדם ותואר ראשון במדעי המדינה ופסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

 

דפנה נעים שאול

סמנכ"ל שיווק ומכירות

סופרברנדס ()

דפנה הצטרפה למפעל הפיס ב-2014 ומאז הייתה אחראית ליוזמות וחדשנות, שהתבטאו בגידול דו ספרתי במכירות. דפנה הובילה ביחד עם צוות השיווק את המיתוג החדש של מפעל הפיס, ואת השקת השפה התקשורתית החדשה, ששמה במרכז את ערך הנתינה. כמו כן, דפנה ממשיכה להוביל אסטרטגיה לשיפור חוויית הלקוח שכוללת פיתוח מוצרים חדשים, מתיחה של מותגים קיימים ועיצוב חדשני ומתקדם של נקודות המכירה. לאחרונה יצרה שינוי דרמטי במנוי פיס כמועדון e-Commerce יחודי, שיש בו הגרלות והטבות יחדיו.

 

דפנה היא בעלת תואר BA בניהול וכלכלה ו-MBA במנהל עסקים, בהתמחות בשיווק ומימון. בעבר כיהנה בתפקידי ניהול בכירים בארגונים גדולים, בהם ויזה Cal ואלקטרה מוצרי צריכה.

 

 

כלל ביטוח

יורם נוה

מנכ"ל כלל החזקות עסקי ביטוח

סופרברנדס ()

נוה מכהן בתפקיד מיולי 2018 ומוביל תהליכים לחיזוק מיצובה של החברה בדגש על צמיחה, רווחיות, חדשנות ושירות מצוין. בהובלתו, חזרה כלל בשנה האחרונה לפעילות ענפה בתחום הפיננסים, זאת לצד פעילותה בתחומי הביטוח וחיסכון ארוך טווח. קודם לכן, נוה כיהן במספר תפקידים ניהוליים בקבוצה לרבות כמנכ"ל כלל פיננסים. טרם הצטרפותו לקבוצת כלל, נוה כיהן כמשנה למנהל מחלקת תאגידים ברשות לניירות ערך.

 

לנוה תואר ראשון בהצטיינות במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במשפטים וכלכלה (EMLE) מאוניברסיטת ERASMUS ROTTERDAM בהולנד, אותו למד במסגרת תוכנית של האיחוד האירופי לסטודנטים מצטיינים מכל העולם.

 

גלי שבד

סמנכ"לית בכירה, מנהלת אגף שיווק, אסטרטגיה ודוברת החברה 

סופרברנדס ()

שבד ילידת 1967, מכהנת בתפקיד מינואר 2013. שבד כיהנה בעברה כראש אגף שיווק בלאומי, ראש אגף אסטרטגיה ותקשורת שיווקית בפרטנר, מנהלת שיווק בשטראוס והייתה שותפה למהלכים שיווקיים של מותגים מובילים בישראל.

 

בשש השנים האחרונות מובילה שבד את המהפכה הדיגיטלית של כלל במטרה להתאים את החברה למגוון צורכי לקוחותיה וסוכניה, בין היתר באמצעות הטמעה של תהליכים ושירותים מתקדמים מבוססי DATA. החברה השיקה אסטרטגיה שיווקית חדשה ויצאה בקמפיין טלוויזיוני בהובלת החתול שמיל.

 

לשבד תואר ראשון במדעי המזון מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת UK Heriot Watt.

  

 

איילון חברה לביטוח

אריק יוגב

מנכ"ל

סופרברנדס ()

אריק מכהן כמנכ"ל איילון חברה לביטוח החל מינואר 2016 ובעל ותק של 40 שנה בענף הביטוח והפיננסים. מאז כניסתו לתפקיד, איילון חברה לביטוח מציגה צמיחה ניכרת בתחומי הפעילות, יישום מוצלח של אסטרטגיית החברה לצמיחה רווחית, הטמעת תשתיות טכנולוגיות חדשות ותהליכי טרנספורמציה דיגיטלית בארגון. כמו כן, החברה מציגה מימוש ויישום יעדיה להובלה בשירות ובשביעות רצון בקרב סוכני הביטוח וקהל מבוטחיה.

 

יוגב כיהן בעבר כמנכ"ל חברת הביטוח של פסגות ומנכ"ל פסגות פנסיה וגמל; משנה למנכ"ל מגדל חברה לביטוח ומנהל חטיבת הלקוחות וערוצי ההפצה; מנכ"ל מגדל סוכנויות; יו"ר דירקטוריון: פלתורס, שחם, שגיא-יוגב, איחוד ופילת; מנכ"ל מבטח-סיימון; מייסד ומנכ"ל סוכנות הביטוח שגיא-יוגב.

 

יעל פאר-סגל

סמנכ"לית, מנהלת אגף שיווק ותקשורת

סופרברנדס ()
 

יעל הצטרפה לאיילון חברה לביטוח בינואר 2010 והינה בעלת ותק של 16 שנים בהובלה ויישום אסטרטגיה שיווקית בענף הביטוח והפיננסים בישראל.

 

פאר-סגל מובילה את האסטרטגיה השיווקית באיילון, תוך דגש על חדשנות מוצרית ללקוחות החברה ופעילות לחיזוק המותג ובידולו. במקביל, היא מובילה את פעילות הדיגיטל והחדשנות בשיווק, מנהלת את תחום התקשורת, מובילה את מערך הכנסים והאירועים, וכן אמונה על מיסוד וניהול תחום האחריות חברתית-תאגידית בחברה. בעברה כיהנה כמנהלת שיווק במנורה מבטחים.

 

 

מכבי שירותי בריאות

רן סער

מנכ"ל

סופרברנדס ()

רן סער מכהן כמנכ"ל "מכבי שירותי בריאות" מאז מחצית שנת 2011. לפני כן שימש כראש מחוזות השרון והמרכז ב"מכבי" במשך כעשר שנים. סער הגיע אל "מכבי" בשנת 2001 לאחר למעלה משני עשורים בתפקידים מבצעיים וניהוליים בארץ ובחו"ל במערכת הביטחון. סער בוגר המכללה לביטחון לאומי ובעל תואר שני במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, מתגורר ברעננה, נשוי לאיריס ואב לארבעה ילדים.

 

כראש שני מחוזות קידם סער את איכות מדדי הרפואה, התקציב והשירות והעמיד את המחוזות שבאחריותו כמחוזות מצטיינים. כמנכ"ל, מוביל רן את "מכבי" בתחום השירות הרפואי והמנהלי, תוך שילוב פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת. בחזונו, מכוון רן לכך ש"מכבי שירותי בריאות" תהיה הארגון השירותי המוביל במדינה.

 
פרופ׳ משה רוח

יו"ר

סופרברנדס ()

פרופ' משה רוח מכהן בהתנדבות כיו"ר הנהלת מכבי שירותי בריאות מזה כחמש שנים. בתפקידיו הקודמים כיהן כמנכ"ל המרכז הרפואי רמב"ם בחיפה בין השנים 1987-2005. פרופ' רוח שירת בצה"ל בין השנים 1966-1987 ובתפקידו האחרון כיהן כקצין רפואה ראשי בדרגת תת אלוף.

 

פרופ׳ רוח הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה העברית ומונה לפרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה בטכניון. הוא נשוי לדינה, אב ל-3 בנות וסב ל-9 נכדים. בתקופת כהונתו כיו"ר ההנהלה צמח מספר חברי מכבי וחצה לראשונה את רף שני מיליון החברים. בנוסף, הושקה תוכנית "מכבי שלי", המהווה את הרובד העליון בשירותי הבריאות הנוספים של מכבי.

 

 

אלקטרה

משה בטיטו

סמנכ"ל שיווק אלקטרה מיזוג אוויר

סופרברנדס ()

במסגרת תפקידו, מוביל משה את האסטרטגיה השיווקית הרב-שנתית של שני מותגי העל - אלקטרה ו-DAIKIN (קונצרן המיזוג מיפן). התפקיד כולל את ניהול אגף השיווק, תכנון וניהול תקציב השיווק והאסטרטגיה הפרסומית תוך זיהוי מגמות ויצירת חדשנות וערכים מבדלים. משה פועל לחיזוק עמדת ההובלה של המותג אלקטרה ומיצובו, חיזוק הקשר עם לקוחות החברה בערוצים השונים והבנת צורכי קהל המטרה ותרגומם למונחים שיווקיים מסחריים.

 

משה מתמודד עם אתגרים רבים ומגוונים בתחום המיזוג בישראל - ריבוי המותגים וכניסה מתמדת של שחקנים חדשים, תוך הנהגת מדיניות שיווקית אחראית ושקולה ופיתוח מנועי צמיחה. משה בעל ניסיון רב בתחומי השיווק והסחר ובעברו היה סמנכ"ל השיווק והסחר בחברת ניסקו.

 

 

המשביר לצרכן

סיגל כהן

מנהלת שיווק ופרסום

סופרברנדס ()

סיגל כהן החלה את דרכה בעולם הפרסום לפני יותר מ-17 שנים, ניהלה בעבר את מערך השיווק והפרסום ברשת הדראגסטור ניו פארם והצטרפה לרשת המשביר לצרכן לפני יותר מעשר שנים. בעשר השנים האחרונות משמשת כמנהלת השיווק והפרסום.

 

במסגרת תפקידה, סיגל אחראית לכל מערך הפרסום והשיווק ברשת המונה כיום 37 סניפים, תוך התמקדות בשמירה וחיזוק המותג כמוביל בשוק.

בעלת תואר ראשון בניהול עם התמחות בתקשורת.

 

איברהים מגזל

סמנכ"ל סחר שיווק המשביר לצרכן

סופרברנדס ()

איברהים מגזל החל את עבודתו במשביר לצרכן בשנת 1989, מאז כיהן במספר תפקידים, בהם מנהל סניף, מנהל אזור, סמנכ"ל סניפים ומכירות. בשנה האחרונה התמנה לסמנכ"ל הסחר והשיווק של הרשת.

 

במסגרת תפקידו, מוביל איברהים את האסטרטגיה השיווקית והפרסומית של החברה בכל ערוצי המדיה, ביסוס תשתיות מערך הסחר, שיפור הפרמטרים העסקיים, הצבת והשגת יעדים ואתגרים חדשים. כל אלו בשיתוף פעולה מלא, שקיפות, כנות ומקצועיות עם כל השותפים לדרך בתוך הרשת ומחוץ לה.

 

 

תדיראן

נופר ממרוד

סמנכ"לית שיווק

נופר ממרוד תדיראן  ()

עם כניסתה לתפקיד סמנכ"לית השיווק, הובילה נופר מהלך אסטרטגי למיצוב מחדש של המותג תדיראן. המהלך כלל מספר צעדים משמעותיים ובהם: יצירת שפה פרסומית חדשה במיצוב גבוה, השקת מוצרי דגל חדשניים ואסטרטגיית מחיר קשוחה ששמרה על פרמיה גבוהה.

 

נופר יזמה את אחד הקמפיינים המדוברים והאפקטיביים של השנה בהובלתו של שחקן הקולנוע ההוליוודי, מורגן פרימן, תחת הקונספט "תדיראן - שולטים במזג האוויר". הצעדים אותם הובילה נופר בתדיראן באו לידי ביטוי בשטח: במהלך 2019 תדיראן מיצבה עצמה כמובילת שוק המיזוג בישראל וכמותג המועדף ביותר על אנשי המקצוע בתחום.

 

 

RE/MAX ישראל

ברנרד רסקין

מייסד ומנכ"ל 

ברנרד רסקין הינו מייסד ומנכ"ל RE/MAX בישראל, שאותה הקים בשנת 1995. ברנרד פעיל בתחום הנדל"ן מעל 30 שנה, ולפני שהקים את רשת RE/MAX היה חבר בהנהלת צוות ההקמה של פרויקט ממילא בירושלים. כיום, RE/MAX היא רשת התיווך הגדולה בארץ, עם כ-100 סניפים ומעל 1,000 חברי רשת.

 

הוא בוגר אוניברסיטת Cape Town בדרום אפריקה ובעל דוקטורט מבית הספר Wharton מאוניברסיטת Pennsylvania ארה"ב. בעברו הרחוק יותר שימש ברנרד כמרצה באוניברסיטאות של פנסילבניה, Temple בפילדלפיה ובר אילן בישראל.

 

 

אינפיניטי

שרית רדין

סמנכ"לית שיווק ודיגיטל קרסו מוטורס

סופרברנדס ()

שרית רדין מכהנת כסמנכ"לית השיווק והדיגיטל של הקבוצה החל מפברואר 2017, אחראית על מכלול הפעילויות השיווקיות של מותגי הרכב Renault, Nissan, Dacia, Infiniti, מותג הליסינג LEASE4U, ופעילות הטרייד-אין של החברה; כמו גם על מוקדי המכירות והשירות.

 

שרית מובילה את הטרנספורמציה הדיגיטלית בקבוצה, תוך יצירת מנועי צמיחה חדשים למקסום חוויית הלקוח והמכירות. השינויים הפכו את קרסו מוטורס ליבואן הרכב המתקדם ביותר בזירה הדיגיטלית.

 

שרית החלה את דרכה המקצועית במערך השיווק של בנק לאומי, שימשה כחברת הנהלה בחברת הייעוץ SYNERGY וניהלה את אגף האסטרטגיה במזרחי-טפחות. בעלת תואר ראשון במימון ומערכות מידע, ותואר שני בשיווק.

 

 

max - מבית לאומי קארד

מינה סליגמן

דירקטורית הקורפורייט מרקטינג

סופרברנדס ()

מינה סליגמן הצטרפה ל-max עם המעבר לבעלות קרן השקעות. במסגרת תפקידה מנהלת סליגמן את תחומי השיווק והדיגיטל, ערוצי המכר הדיגיטליים, הפרסום והתקשורת השיווקית מול כלל הלקוחות הפרטיים והעסקיים, ומובילה את תהליך המיתוג מחדש.

 

לפני כן, כיהנה כסמנכ"לית צמיחה בסטארט-אפ המפתח כלים אנליטיים לבניית מותגים, וכסמנכ"לית השיווק של גלובס – בו ניהלה את מערך השיווק של מגוון המוצרים, השירותים והפלטפורמות הדיגיטליות. בעברה שימשה סליגמן מנהלת המוצרים והשיווק של חברת המידע העסקי והאנליטיקה D&B ואנליסטית אסטרטגיה באמדוקס.

 

לסליגמן תואר B.A מהאוניברסיטה העברית ו-MBA במסגרת מלגת הצטיינות מהאוניברסיטה באוניברסיטת YORK בקנדה.

 

גלית הראל הכט

מנהלת שיווק דיגיטלי

סופרברנדס ()

גלית הראל-הכט הצטרפה ל-max ב-2018 לאחר שמילאה מספר תפקידי ניהול ושיווק, והיא בעלת ניסיון רב בפרסום ושיווק דיגיטלי. במסגרת תפקידה מנהלת הראל-הכט את תקציבי הפרסום של max בערוצי הדיגיטל, וחותרת להשגת היעדים העסקיים של החברה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים. במקביל מנהלת הראל-הכט את הנכסים הדיגיטליים, את פעילות הסושיאל ופעילות התוכן של החברה.

 

לאחרונה עברה max מיתוג מחדש, בו הובילה גלית את תהליך המעבר בכל הערוצים הדיגיטליים.

 

 

LG

גיא בן יהודה

סמנכ"ל שיווק LG ישראל

סופרברנדס ()

גיא בן יהודה, בן 41, נשוי 3+ ומתגורר בגני תקווה. משנת 2018 מכהן כסמנכ"ל השיווק בחברת LG ישראל. לפני כן, שימש במגוון תפקידי שיווק בכירים בחברות התקשורת פרטנר, פלאפון ועוד.

 

גיא אומר שניהול תחום השיווק בישראל של חברה גלובלית כמו LG, הוא משימה לא פשוטה אך מאתגרת, חווייתית ומלאת הזדמנויות. מדובר בעשייה יומיומית אינטנסיבית בשוק תחרותי, תוך ניהול מערך השיווק הכולל בסנכרון מלא עם הנהלת החברה בדרום קוריאה. בכל יום חושבים מחדש על הצרכן הישראלי ועל העדפותיו, ומשתדלים לספק לו חוויה מהנה ושירות מצוין בזכות המוצרים המתקדמים ביותר שיש לחברת LG במגוון קטגוריות, החל מסמאטרפונים וטלוויזיות ועד למקררים, מכונות כביסה ושואבי אבק.

 

 

מנורה מבטחים

יהודה בן אסאייג

מנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח

סופרברנדס ()

בן אסאייג מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בקבוצת מנורה מבטחים, בהם מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל, משנה למנכ"ל מנורה מבטחים ביטוח ומנהל אגף ביטוח חיים ובריאות, מנכ"ל מנורה מבטחים פיננסים ומנכ"ל מנורה גאון בית השקעות. 

 

בעברו שימש כמנכ"ל כור בית השקעות בקבוצת כור תעשיות ומנהל מחלקת המעו"ף (אופציות וחוזים עתידיים) בבנק הפועלים. בן אסאייג בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, ובוגר התוכנית המתקדמת למנהלים (AMP) של הרווארד.

 

גיא קריגר

מנכ"ל מנורה מבטחים פנסיה וגמל

סופרברנדס ()

קריגר הצטרף למנורה מבטחים בשנת 2004 וכיהן במגוון תפקידים בחברה, ביניהם משנה למנכ"ל ומנהל אגף מוצרים ופיתוח, היועץ המשפטי ומזכיר החברה ועוד.

 

קריגר בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. מתגורר במודיעין, נשוי ואב לשלוש בנות.

 

יעל גרינולד

משנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ומכירות

סופרברנדס ()

גרינולד מכהנת כמשנה למנכ"ל ומנהלת אגף שיווק ומכירות והיא חברת ועדת ההשקעות של מכללת רמת גן ודירקטורית בקרן ההשתלמות אומגה.

 

בתפקידיה הקודמים הייתה מנכ"ל קרנות הפנסיה איילון פיסגה ומגן זהב וסמנכ"לית ומנהלת אגף ביטוח חיים באיילון, סמנכ"לית שיווק בקרן הפנסיה מיטבית עתודות ומילאה שורת תפקידים ניהוליים ב-ORS, כאשר האחרון בהם היה כסמנכ"לית שיווק ואיכות, היא יזמה וניהלה את פורטל WERHR למשאבי אנוש.

 

לגרינולד תואר ראשון בסוציולוגיה ולימודי עבודה מאוניברסיטת ת"א ותואר שני במנהל עסקים מאונ' הריוואט.

 

 

קסטרו

אתי רוטר

מנכ"לית משותפת

סופרברנדס ()
 

אתי רוטר מכהנת כמנכ"לית משותפת בבית האופנה קסטרו והיא דור שני לניהול בחברה, שהקימו הוריה אהרון ז"ל ולינה קסטרו, בשנת 1950.

 

במהלך השנים שהיא משמשת בתפקידה הקימה אתי את הסטודיו המפואר של קסטרו לעיצוב אופנה, המבוסס על טהרת מעצבים ישראלים בוגרי שנקר. הסטודיו מהווה את חוד החנית של קסטרו ומהווה מקור גאווה לאופנה ישראלית בשוק גלובלי תחרותי.

 

אתי היא בוגרת תואר שני בתוכנית קלוג-רקנאטי International Executive MBA, המשותפת לאוניברסיטת נורת'ווסטרן ולאוניברסיטת תל אביב.

 

גבי רוטר

מנכ"ל משותף

סופרברנדס ()

גבי רוטר הצטרף לחברת קסטרו ב-1980 ומאז הפך את המותג למוביל באופנה הישראלית, המעסיק 2,500 עובדים ומגיע לסך מכירות שנתי של יותר מ-900 מיליון שקל.

 

במהלך שנותיו בקסטרו כיהן גבי במגוון תפקידים החל מרכש וייצור דרך שיווק ומכירות ועד לתפקיד המנכ"ל המשותף. ביחד עם אשתו, אתי, הובילו את תהליך הפיכתה של קסטרו מחברת ייצור לחברת שיווק מותגים והפיכתה בשנת 1992 מחברה פרטית לחברה ציבורית.

 

גבי הוא בעל תואר שני במנהל עסקים במסלול Executive MBA מאוניברסיטת ירושלים.

 
מור פסו אבלגון

סמנכ"לית שיווק

סופרברנדס ()

מור הצטרפה לקסטרו בשנה האחרונה והובילה שינויים בכל הגזרות לרבות אתר האי-קום, סושיאל, נראות רשת החנויות, שדרוג השפה הקריאייטיבית של כלל המותג והשקת שפה פרסומית חדשה.

 

כחלק מאסטרטגיה שמטרתה יצירת תחושה של "משהו גדול קורה בקסטרו" והגדלת הטראפיק, יזמה את גיוס כוכב "הכלה מאיסטנבול" לקמפיין - מהלך שזכה לסיקור תקשורתי עצום ואת השתתפות כוכבות "בוורלי הילס 90210", דונה וקלי, בפרסומת לילדים של קסטרו.

 

בעברה כיהנה בתפקידים שונים במשרדי הפרסום דחף, גיתם וחומסקי והייתה סמנכ"לית השיווק של דלתא.

 

 

עמינח

רוני שורץ

מנכ"ל

סופרברנדס ()
 

בשנים האחרונות ביצע רוני מספר מהלכים משמעותיים בחברה, בהם הפיכת עמינח לחברה הקמעונאית הגדולה ביותר בתחומה, הקמת שלוש רשתות לקבוצה – עמינח סנטר, רשת גוד נייט ואמריקן קומפורט, כניסה לתחום המדיקלי, פיתוח השווקים בחו"ל והקמת מערך שרשרת אספקה לרכישת מוצרים מקבלני משנה בארץ ובחו"ל.

 

לדבריו, מה שמניע אותו זה הרצון התמידי לחקור ולהתקדם ולא להישען אחורה וליהנות מההישגים. זאת, כדי להיות שם תמיד צעד אחד לפני כולם.

 

רוני בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

 

רונית קריין

מנהלת שיוווק ופרסום

סופרברנדס ()
רונית הקימה משרד פרסום "בתוך הבית" של עמינח, כחלק מביצוע מתיחת פנים שיווקית כוללת לרשתות החברה. במשרד זה מתבצעת רכישת המדיה באופן ישיר, הכנת קמפיין הפרסום, עיצוב והורדת מודעות לדפוס ועוד.

 

היא מעידה על עצמה כמכורה למרוץ המהיר אחר פתרונות חדשים, טכנולוגיה מתקדמת, עיצוב מרהיב ומוצרים יוצאי דופן שישקפו את כל מה שהצרכנים של עמינח חולמים לעצמם.

 

רונית בעלת תואר ראשון במנהל עסקים של המכללה למינהל ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

 

HOT

מירי לוין

סמנכ"לית לקוחות פרטים

סופרברנדס ()

מירי לוין מכהנת מאז ינואר 2017 בתפקיד סמנכ"לית לקוחות פרטיים בקבוצת HOT. במסגרת תפקידה, מירי אחראית על כל ממשקי הקשר מול הלקוחות כולל שיווק, מכירות ושירות. מירי מביאה עימה ניסיון רב שנים בעולם השירות, והובילה את מהלך "המהפך בשירות" של HOT, הכולל שיפור מתמיד של חוויית הלקוח, הנגשת השירות באמצעים דיגיטליים, והקמת מערך זמינות מוקדים. לאחרונה הובילה גם את החלפת השפה הפרסומית של הקבוצה, במסגרתה נבחרה גל גדות לפרזנטורית החדשה של HOT.

 

למירי ניסיון ניהולי של יותר מ-20 שנים בעולמות השירות והלקוחות בעולם התקשורת, והיא פועלת בהתאם למוטו שלה ש"הצלחת החברה מבוססת בראש ובראשונה על חוויית הלקוח ומהתחושה שלו, שמישהו נמצא שם עבורו בכל שלב".

 

 

סוגת

ג'יל גמון

מנכ"ל

סופרברנדס ()
 

ג'יל גמון מונה בשנת 2012 לתפקיד מנכ"ל סוגת, לאחר שמילא תפקידי ניהול שונים בחברה ב-20 השנים האחרונות. הוא בן 50, מחזיק בתואר שלישי בכלכלה

מאוניברסיטת Pantheon Sorbonne Paris מצרפת.

 

ג'יל עלה לישראל מצרפת בשנת 1996 ומאותה שנה החל לעבוד בסוגת במגוון תפקידים: מנהל רכש, סמנכ"ל שיווק ומכירות ומשנה למנכ"ל בתחום הסחר, לפני שמונה למנכ"ל.

 

יעל פודולסקי

מנהלת שיווק

סופרברנדס ()
 

יעל פודולסקי הצטרפה לסוגת לפני 10 שנים ובמהלכן שימשה במגוון תפקידי ניהול ושיווק, והובילה את מהלכי החברה בתחום הדיגיטלי.

 

יעל היא בעלת תואר ראשון בעיצוב ואדריכלות פנים ואת תחילת דרכה בעולם השיווק עשתה כמנהלת אזור וצוות מכירות בחברת שילוט החוצות "עבודי". לאחר מכן שימשה כמנהלת שיווק במרכז הגסטרונומי "על השולחן" העוסק בתוכן קולינרי, הפקת אירועי אוכל ויין, הקמת אתרי אוכל ועוד. במסגרת עבודתה בסוגת משלבת יעל בין שיווק, עיצוב ואוכל על מנת לייצר מהלכי שיווק יצירתיים, שתומכים במכירות ובערכי המותג של סוגת.

 

 

קליל

צורי דבוש

יו"ר דירקטוריון ובעלים

סופרברנדס ()

צורי רכש את החברה בשנת 2001 לאחר אקזיט בתחום ההיי-טק. כוונתו היתה לקדם מפעל תעשייתי פריפריאלי להצלחה לאומית – כחלק מתפישה פילנתרופית לקידום הפריפריה וצמצום פערים.

 

דבוש מוביל מהלכי השקעה במיתוג, עיצוב, ופיתוח תמידי של מוצרים ושירותים חדשים. זאת, בהתאם לתפיסתו, לפיה מותגים שיעמדו בהבטחתם – ימשיכו לצמוח. הוא הקים את מחלקת העיצוב בקליל, שבין מוצריה דלתות פנים ומערכת חלונות הבאוהאוס.

 

מאז רכישת החברה מקדם דבוש מהלכים לשיפור תנאי העובדים והשקעה בקהילה. בזכות מהלכיו, זכתה קליל באות העסק הקשוב 2018 בהוקרה על התנהלות עסקית לאור ייעוד נעלה.

 

אריה (ריצ'י) ריכטמן

מנכ"ל

סופרברנדס ()

ריצ'י, יליד 1961, הגיע לקליל בשנת 1989, לאחר שסיים בהצטיינות לימודי הנדסת מכונות בטכניון. מאז מילא בחברה שורת תפקידים ניהוליים באגף השיווק (בין היתר במחלקת אביזרים, הדרכה טכנית ללקוחות, מנהל האגף הטכני בשיווק ומנהל הייצוא ומנהל השיווק), ובשנת 2004 מונה לתפקיד מנכ"ל החברה.

 

ריצ'י אחראי לפיתוח חלון הממ"ד ולפיתוח החלון הבלגי, ושותף להפיכת קליל מחברת תעשייה מסורתית למותג על, המקיימת דו שיח מתמיד עם הלקוח הפרטי.

ריצ׳י מאמין שסוד ההצלחה טמון בעבודת צוות, באהבה ובאמונה במה שאתה עושה - בשילוב עם עבודה קשה, נחישות והתמדה.

 

 

אנגלו-סכסון

רונן שטרית

יו"ר הדירקטוריון והבעלים

סופרברנדס ()

רונן שטרית, יזם בנשמתו, החל את דרכו ברשת אנגלו-סכסון לפני 22 שנה כיועץ נדל"ן בסניף לוד. במהלך השנים הוא צמח בתוך הרשת, קנה זיכיון אחרי זיכיון והטמיע בסניפים דפוסי עבודה וניהול חדשים. דפוסי עבודה אלו הציבו את הסניפים שלו במקומות הראשונים ברשת עד שבשנת 2009 רכש את הרשת כולה מחברת אפריקה ישראל.

 

לצד עיסוקיו הרבים בתחום יזמות הנדל"ן, רונן מוביל באנגלו-סכסון, ביחד עם המנכ"לית ליליה נחמן, אסטרטגיה ניהולית ודרכי עבודה חדשות. רונן מקפיד להיות בקשר ישיר עם זכייני הרשת ויועצי הנדל"ן ולהעביר להם עצות וטיפים מניסיונו בתחום.

 

ליליה נחמן

מנכ"ל

סופרברנדס ()
ליליה נחמן מונתה למנכ"לית רשת אנגלו-סכסון ביוני 2017. קודם לכך כיהנה במגוון תפקידים ניהוליים בארגון בית אקשטיין, המספק שירות לבעלי צרכים מיוחדים - בין היתר כמנכ"ל הארגון.

 

במסגרת תפקידה יזמה את הקמתם של בתי ספר לחינוך מיוחד ברחבי הארץ, בית ספר לבעלי צרכים מיוחדים בספארי שברמת גן ומכללה אקדמית לבעלי צרכים מיוחדים. במהלך כהונתה השיג בית אקשטיין את אישור ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) - והפך לארגון הראשון לצרכים מיוחדים עם תו תקן.

 

בנוסף כיהנה כסמנכ"לית חטיבת ה-SMB של חברת ההשמה הבינלאומית מנפאואר. לליליה תואר ראשון במנהל חינוך ו-BA כללי מאוניברסיטת תל אביב.

 

 

הולנדיה

אבי ברססט

מנכ"ל ובעלים

סופרברנדס ()
אבי מכהן כמנכ"ל החברה מ-1996. מאז ועד היום, הוביל אבי את החברה לצמיחה אדירה בזירה הלאומית ואף יותר בזירה הבינלאומית. ברססט נחשב למומחה ומרצה בינלאומי בתחום השינה. בעשור האחרון חוקר אבי את תרבות השינה המודרנית ואף חיבר שני ספרים בנושא: "לילה במתנה" ו-NAP. ספריו הם אבן דרך לכל אדם שרוצה לשפר את איכות השינה ואת חייו.

 

אבי מנסה בעצמו את כל הפיתוחים והפטנטים של הולנדיה ודואג לשדרג ולעדכן מוצרים בהתאם לתנודות השוק, החידושים והצרכים שמעלים הלקוחות הנאמנים של הולנדיה, כשמטרתו הגדולה ביותר היא לשפר את איכות השינה של הישראלים.

 

רינה בן חמו (ברססט)

סמנכ"לית כספים ובעלים

סופרברנדס ()
סופרברנדס

רינה, רואת חשבון בהכשרתה, עובדת בחברה מיומה הראשון ב-1988. רינה ממלאת שורה ארוכה של תפקידי ניהול - החל בחישובי שכר וכספים, תכנון האסטרטגיה הפיננסית וההשקעות של החברה ועד לניהול העובדים והדאגה לרווחתם. רינה בעלת לב רחב וידועה כאוזן הקשבת של עובדי החברה.

 

היא מאמינה כי הולנדיה זו משפחה גדולה שרק גדלה עם השנים, ושהעובדים הוותיקים והמרקם המשפחתי הוא סוד ההצלחה והכוח המניע בשגרת היומיום בחברה אל מול האתגרים שרק גדלים.

 

עידן כץ

סמנכ"ל חנויות הרשת

סופרברנדס ()
סופרברנדס
 

עידן החל את דרכו בהולנדיה ב-2008. הוא החל כמנהל סניף, עבר לניהול אזור וכיום משמש כסמנכ"ל הרשת.

 

במסגרת תפקידו, אחראי עידן על מערך המכירות של החברה, נציגי המכירות - גיוסם והכשרתם, קידום המותג הולנדיה בקרב לקוחות פרטיים ועסקיים ויצירת שיתופי פעולה עם קהלי יעד של אדריכלים, מעצבים ופיזיותרפיסטים. עידן בוגר תואר ראשון בתעשייה וניהול ובעל ניסיון מכירתי רב מעולם התקשורת.

 

 

קפה קפה

רונן נמני

בעלים - קבוצת קפה קפה

סופרברנדס ()
 

בשנת 2001 הקים רונן נמני יחד עם בת זוגו מיקי טיל את קפה קפה. תשע שנים מאוחר יותר הפכה הרשת המצליחה לקבוצה, עם צירופה של לחם ארז ורשתות בתי קפה ומסעדות נוספות. כיום מונה קבוצת קפה קפה כ-280 בתי קפה ומסעדות ב-15 רשתות שונות, שכל אחת מהן מתמחה בתחום ייחודי. בין הרשתות: קפה קפה, לחם ארז, פרש קיטשן, לחם בשר, כספי, פיאנו פיאנו ועוד.

 

ההנהגה והחזון של נמני מובילים את התפתחות הקבוצה תוך עידוד מצוינות וחתירה מתמדת לצמיחה, הובלה וחדשנות בכל אחד מתחומי הפעילות בארסנל המגוון של הקבוצה.

 

נעם צימרמן

מנכ"ל קבוצת קפה קפה

סופרברנדס ()

נעם צימרמן החל את דרכו בחברה לפני כ-12 שנים כזכיין, ומילא שורת תפקידי ניהול בכירים בטרם מינויו למנכ"ל הקבוצה. צימרמן, הדוגל במצוינות כדרך חיים, פיתח מערך שירות לקוחות ייחודי, השם את הלקוח במרכז, ומעניק יחס אישי ומקצועי לכל בקשה או תלונה המגיעות מהסניפים. כמו כן, צימרמן אמון באופן בלעדי על הפיתוח העסקי של כלל מותגי הקבוצה. פעילותו כמנכ"ל קבעה סטנדרטים חדשים של איכות ושירות ללקוח, הובילה וחיזקה את הקבוצה כגדולה והמובילה בתחום. בשנים הקרובות צימרמן מתכנן להמשיך את מגמת הצמיחה וההתרחבות של הקבוצה ולהציב סטנדרטים חדשים של איכות, שירות וחדשנות בענף בתי הקפה והמסעדנות בישראל.

 

טל אקרמן-טבקמן

סמנכ"ל שיווק ופרסום, קבוצת קפה קפה

סופרברנדס ()

טל בעלת תואר Bs.c במדעי התזונה עם התמחות בכלכלה ומנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. מונתה לתפקידה בשנת 2013, לאחר שמילאה שורת תפקידים בתחומי השיווק.

 

טל מנהלת את מחלקת השיווק והפרסום של כלל מותגי הקבוצה והיא מעניקה שירות לרשתות וזכייני הקבוצה בכל התחומים, לרבות קמפיינים ארציים רחבי היקף, פעילויות קד"מ ודיגיטל, יחסי ציבור, שירותי סטודיו וייעוץ אסטרטגי.

 

עם הפיכת ענף בתי הקפה והמסעדות לזירת פעילות מרכזית וחמה בנוף התקשורתי, היא מצעידה את מותגי הקבוצה בהצלחה לשמירה על מעמדם המוביל בשוק ודואגת לשמור על קפה קפה צעד אחד לפחות לפני המתחרים.

 

 

טבע נאות

סטיב לקס

יו"ר ובעלים

סופרברנדס ()
סופרברנדס
 

סטיב לקס, יליד ניו יורק, עלה ארצה לאחר שסיים את לימודיו באוניברסיטת וושינגטון והיה בין מקימי קיבוץ גזר, שם הכיר את בת זוגו סוזן ושם נולדו שתיים מתוך שלוש בנותיהם.

 

סטיב שימש ביחד עם סוזן כמפיץ של נעלי נאות בארה"ב והצליח להביא את המותג למודעות בשוק האמריקני. לפני שבע שנים רכשו בני הזוג לקס את החברה ונאות הפכה לחברה גלובלית. כיום סטיב מכהן כיו"ר עולמי של קבוצת נאות.

 

סוזן לקס

בעלים

סופרברנדס ()
סופרברנדס

סוזן לקס, ילידת ניו יורק, עלתה בגיל תשע לישראל עם משפחתה והשתקעה בקיבוץ גבעת חיים איחוד. לפני גיוסה הצבאי, הגיעה סוזן לקיבוץ גזר לשנת שירות ושם הכירה את סטיב ונולדו שתיים משלוש בנותיהם.

 

סוזן וסטיב הקימו ביחד את חברת ההפצה של טבע נאות בארה"ב, ולפני שבע שנים רכשו את הבעלות על נאות. כיום, סוזן מלווה ויועצת רוחנית ומכהנת כחברה בדירקטוריון של קבוצת טבע נאות הגלובלית.

 

מיכאל אילוז

מנכ"ל

סופרברנדס ()
סופרברנדס

מיכאל אילוז, יליד ירושלים, נשוי לסנדי ואב לשני ילדים, בעל תואר שני בניהול משאבי אנוש.

 

טרם הגעתו לטבע נאות, מיכאל כיהן בתפקידי ניהול שונים בתחום המזון בקבוצת שטראוס. בשנת 1998 מונה למנכ"ל טבע נאות, שהייתה על סף קריסה כלכלית. בתקופת ניהולו טבע נאות הפכה לחברה מצליחה ורווחית, ולמותג מוביל בישראל ובעולם בתחום נעלי הנוחות תחת המותג.

 

בשנת 2011 קיבל מיכאל את פרס התעשייה על תרומתו לתעשייה בישראל.

 

 

אמריקן אקספרס

עידו עלמני

מנהל פעילות

סופרברנדס ()

עידו הצטרף לקבוצת ישראכרט בשנת 2016 ומונה ל-General Manager של אמריקן אקספרס בישראל. בתפקיד זה הוא אחראי על תכנון ויישום האסטרטגיה העסקית והשיווקית של החברה, יחסי הציבור ומהלכי שיווק, פיתוח מוצרים ופלטפורמות חדשות, ויצירת שיתופי פעולה ופיתוח עסקי.

 

עידו מוביל את החברה בתקופה של שינוי בשוק, תוך מקסום יתרונות המותג, יצירה ומינוף סינרגיות קבוצתיות, גיוון ערוצי הפצה והעמקת ערך ללקוח ליצירת חיבור רגשי ולא רק פונקציונלי.

 

בתפקידיו הקודמים כיהן עידו כמנהל מחלקת מוצרי הדיגיטל ופיתוח עסקי בבנק דיסקונט, תפקיד בו סייע להוביל את הבנק לשורה הראשונה בתחום, באמצעות מיקוד בצורכי הלקוח, יוזמה ויצירתיות, ופיתוח מהבסיס של כלל הפלטפורמות הדיגיטליות. קודם לכן שימש כמנהל האסטרטגיה הדיגיטלית וחדשנות בבנק וכיועץ אסטרטגי בחברת TASC.


 

Gett

מארק און

מנכ"ל

סופרברנדס ()

במהלך שבע השנים בהן משמש מארק און כמנכ"ל Gett ישראל, האפליקציה הפכה לגדולה ולמשמעותית ביותר בתחום ה-Mobility, והתרחבה לעולמות המשלוחים והתחבורה השיתופית. ה"אני מאמין" של מארק הוא לייצר מוצר נכון, שמייצר ערך מוסף אמיתי ונתמך בחוויית לקוח שלמה. לכן, Gett ממשיכה לחפש את הבשורה הבאה של פתרונות תחבורה חכמים ולהציע ללקוחותיה מגוון שירותי Mobility מבוססי טכנולוגיה.

 

כ-Market Place המחבר בין לקוחות לנותני השירות, האתגר היומיומי של Gett הוא ניהול מדויק, איכותי ומאוזן של זירת ההיצע והביקוש. אתגר נוסף הוא לנהל אפליקציה היברידית, המשלבת ומעניקה פתרונות תחבורה חכמים לכל סוגי הלקוחות: פרטיים, SMB וארגונים עסקיים גדולים. בשנה האחרונה, הגיעה Gett העולמית להישג בינלאומי משמעותי בעולמות התחבורה On Demand כאשר הגיעה לרווחיות מלאה, כש-Gett ישראל בהנהגתו של מארק הייתה הראשונה שהגיעה להישג זה.

 

מארק הוא בעל ניסיון עשיר בתחום התקשורת, עם התמחות בניהול מערך הצמיחה ופיתוח עסקי בעולמות ה-B2B, ובעבר הוא הקים ופיתח את חטיבת Gett לעסקים, המעניקה כיום פתרונות תחבורה חכמים לעשרות אלפי לקוחות עסקיים בארץ ובחו“ל.

 

 

GA-DE

סיבל בן ריטן

מנכ"לית

סופרברנדס ()
סיבל בן ריטן מכהנת כמנכ"לית ומנהלת קריאטיבית של חברת דניה קוסמטיקס משנת 1996. עוד מראשית דרכה סימנה לעצמה כמטרה להפוך את GA–DE למותג בינלאומי מצליח, שיעניק רגעים קטנים של עונג לנשים בכל רחבי הגלובוס.

 

עם השנים הצליחה לבסס את ג'ייד כמותג מוביל בזכות הנחישות הבלתי מתפשרת ליצור מוצרים באיכות גבוהה ומחירים נגישים. סיבל מהווה מקור השראה לצוות. היא מעורבת בכל תהליך הפיתוח, החל מגיבוש הרעיון הראשוני, דרך בחירת חומרי הגלם ועד הייצור. במהלך השנה האחרונה הובילה מספר מהלכים אסטרטגיים לביסוס מעמדו של ג'ייד בשווקים הבינלאומיים. מהלכים אלו זכו להצלחה גדולה, ובעקבותיהם נפתחו מאות נקודות מכירה חדשות בפרפומריות יוקרתיות ברחבי אירופה.

 

גנית אלון

סמנכ"לית שיווק ודיגיטל

סופרברנדס ()
גנית אלון הצטרפה לדניה קוסמטיקס לפני שש שנים, ובמהלכן שימשה במגוון תפקידי ניהול ושיווק. כיום היא אחראית על תחום השיווק, הפרסום, תכנון המדיה וה-E-COMMERCE בארץ ובעולם.

 

ביחד עם סיבל בן ריטן, היא אמונה על בניית האסטרטגיה השיווקית והפרסומית של GA-DE, וגיבוש זהות המותג על פי עקרונות גלובליים של איכות, אמינות ויוקרה. במהלך השנה החולפת הייתה אחראית על בניית השפה הדיגיטלית של המותג, הפקת סרטי פרסום ותדמית ויצירת תכנים עבור ערוצי הסושיאל. במקביל, הובילה מספר מהלכים לפיתוח וביסוס ג'ייד בזירה האינטרנטית, הכוללים השקה של אתר חדש בשוק המקומי, פיתוח תוכנית לחיזוק הקשרים עם מאפרים מובילים ומשפיעני רשת והרחבת פעילות האי-קומרס בארץ ובחו"ל.

 

 

חֶבֶר

מישל מלמד

מנכ"לית

סופרברנדס ()

מישל מלמד מכהנת כמנכ"לית "חבר" מסוף שנת 2017. למישל ניסיון עשיר של 18 שנים בתפקידי ניהול מערכות גדולות ומורכבות, עם התמחות בתחום השירות. בעברה שימשה במגוון תפקידים בתחום משאבי האנוש בצה"ל, בהם מפקדת לשכת הגיוס בתל השומר, ראש ענף קצונה בכירה בזרוע היבשה ועוד. היא בעלת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהמכון הטכנולוגי, ותואר שני במנהל עסקים מהמרכז האקדמי פרס.

 

בכהונתה כמנכ"לית "חבר", מישל שמה דגש על חיבור הארגון לשטח וחיזוק השירות והקשר האישי עם העמיתים, לצד חדשנות וחיזוק האמצעים הדיגיטליים.

 

אושרת פרידריך

ראש תחום שיווק

סופרברנדס ()
 

אושרת פרידריך החלה את תפקידה כראש תחום שיווק בשנת 2016. אושרת אחראית על תחומי השיווק, הפרסום, יחסי הציבור והאחריות התאגידית ופועלת לשמירה על מובילות המותג באמצעות יישום האסטרטגיה השיווקית והתקשורתית, בדגש על חוויית הלקוח וצרכיו.

 

בתפקידה האחרון כיהנה בתפקיד מנהלת התקשורת השיווקית של רכבת ישראל. לאושרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ומנהל עסקים, ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופרסום - שניהם מהמכללה למנהל.

 

 

zap השוואת מחירים

רמי חזן

מנכ"ל קבוצת zap שבבעלות אייפקס

סופרברנדס ()

רמי בעל ניסיון ניהולי עשיר במגוון תחומי צריכה וקמעונאות, תקשורת, שיווק, מגזר עסקי ועוד. מאז כניסתו לתפקיד בדצמבר האחרון, הוביל תהליכים חוצי ארגון במטרה להפוך את קבוצת זאפ לארגון דינמי הפועל על ידי שיטות חדשניות ומוכנות להתאים את עצמה לסביבות השוק המשתנה. במסגרת תפקידו רמי ממנף את מנועי הצמיחה של כל אחד מאתרי הקבוצה לכדי כלים פונקציונלים הן לעשרות מיליוני גולשים מדי חודש ולמאות אלפי עסקים הרשומים במאגר. בנוסף, מוביל חזן צמיחה משמעותית ושיפור במדדים העסקיים השונים של הקבוצה במטרה להביא את החברה להישגים כלכליים ועסקיים. חזן, בוגר תוכנית מנהלים בכירים של הטכניון ובעל תואר ראשון במדעי החברה, עם התמחות בניהול.

 

דרור זליט

מנכ"ל אתר zap השוואת מחירים

סופרברנדס ()

מאז 2016 דרור מנהל את zap השוואת מחירים ומוביל לצמיחה משמעותית בתוצאותיה העסקיות ובמספר המבקרים. במהלך כהונתו התרחבה zap לערוצים חדשים, תוך מתן דגש על יצירת ערך צרכני איכותי לגולשים. במסגרת הפעילות והמהלכים השונים נתן דגש גם על קידום העסקים, הן ביצירת ערוצים שיווקיים עבורם והן בפיתוח והנגשת כלים מבוססי BIG DATA, המסייעים בצמיחה בעולם הסחר האלקטרוני.

 

לזליט תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל. בעברו כיהן בתפקידי ניהול בכירים בעולם האינטרנט והסחר האלקטרוני. בין היתר ניהל את אתר BUY2, היה חבר בצוות ההקמה של חטיבת השיווק והתוכן בחברת פרטנר והיה שותף בהקמת מיזמים רבים בזירה הדיגיטלית.

 

 

יקב רמת הגולן

יאיר שפירא

מנכ"ל

סופרברנדס ()

שפירא הוא מנכ"ל היקב מאז אוקטובר 2017. במסגרת תפקידו הוא עוסק רבות בפיתוח עסקי בינלאומי של היקב, ומוביל חזון ומעוניין ליצור תרבות של יין ישראלי איכותי בשווקים בחו"ל. לתפקיד הביא עמו ניסיון רב, רוח חדשה, יוזמה ודחיפה לחדשנות ולמיצוב היקב כמוביל שוק היין האיכותי בישראל. בעבר כיהן במספר תפקידים בחברת קפה עד שהיה למנכ"ל החברה.

 

ליאיר תואר ראשון ושני (M.B.A) במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. הוא מתנדב כמנטור בארגון קרן-שמש הפועל לעידוד יזמים צעירים, ומשמש כדירקטור בחברת אשל"ח - מועדון "יותר", הדואג לרווחת חיילי החובה בצה“ל.

 

יואב דור

סמנכ"ל שיווק ומכירות

סופרברנדס ()

יואב הוא סמנכ"ל שיווק ומכירות מינואר 2016, עם ניסיון עשיר ומגוון הנובע משרשרת תפקידים שונים שמילא ביקב רמת הגולן החל משנת 2003, בהם ניהול חברת המכירות של היקב בארה"ב.

 

התפיסה השיווקית שמוביל יואב דוגלת בחדשנות ויצירתיות, יצירת הזדמנויות צריכה וקירוב קהלים חדשים לעולם היין הייחודי והיוקרתי.

 

ליואב השכלה בלימודי ניהול עסקי מ"להב" הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב, לימודי תעודה ביחסים בינלאומיים וניהול השיווק מהאוניברסיטה הפתוחה. משמש כדירקטור בשתי חברות פרטיות וכשופט בתחרות Effie Awards.

 

 

קולון

כפיר אברהם

מנכ"ל רקיט בנקיזר (RB) ישראל

סופרברנדס ()

כפיר משמש כמנכ"ל RB בישראל בעשר השנים האחרונות. בהובלתו צמח הסניף הישראלי של החברה במהירות והפך למרכז עולמי לחדשנות שיווקית, המייצא מדי שנה רעיונות למותגי החברה כמו דורקס, נורופן, קולון, ויט ופיניש.

 

כפיר מייחס את הצלחתה העקבית של החברה בשנים האחרונות לשלושה גורמים המהווים יתרון תחרותי: גמישות מחשבתית, חדשנות שיווקית וצוות שטח איכותי.

 

כפיר הוא בוגר תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ובעל MBA בשיווק מאוניברסיטת ת“א.

 

אולגה רובנובסקיה-יעקובי

סמנכ"לית שיווק RB Home Hygiene

סופרברנדס ()

אולגה הצטרפה ל-RB (לשעבר: רקיט בנקיזר) ב-2012 לאחר שעבדה בתפקידי שיווק ב-P&G ובהייניקן בבריטניה, וניהלה בשבע השנים האחרונות מספר רב של מותגים ותחומים בתוך החברה.

 

אולגה ניהלה השקות רבות של RB בישראל ובהן את זו של דטול, המותג הגדול ביותר של RB בעולם, והובילה את המותגים והתחומים שבניהולה להצלחות ולשיאים חדשים. אולגה מייחסת את הצלחת המותגים לשילוב הנכון של צוות חזק ומקצועי, יצירתיות מחשבתית וראייה עסקית.

 

אולגה היא בעלת תארים מתקדמים מהאוניברסיטאות של קיימברידג' ושל תל אביב.

 

 

PANDORA

הלנה קצן

מנכ"ל ובעלים

סופרברנדס ()

ב-1984 הקימה הלנה עם בעלה יוסי קצן ז"ל, חברה לייבוא ושיווק כלים איכותיים למטבח, שהפכה לרשת החנויות COOK & BAKE. ב-2010 הקימה את חברת סיטי טיים והחלה להפעיל את הזיכיון למותג התכשיטים הבינלאומי PANDORA.

 

כיום, הלנה היא הבעלים של מערך הפעילות הקמעונאית והסיטונאית של תכשיטי PANDORA, רשת JACKIE-O, שעוני ותכשיטי TOMMY HILFIGER, שעוני JUICY COUTURE, שעוני BULOVA, שעוני TRIWA, מותג התכשיטים DIAMONFIRE, מותג התכשיטים הספרדי PD PAOLA, מותג התיקים האיטלקי FURLA ורשת אביזרי האופנה PARFOIS.

 

הלנה נולדה בפורטוגל ועלתה לישראל ב-1971, אם לארבעה ילדים וסבתא לארבעה נכדים. בעלת תואר ראשון ושני מאוניברסיטת ת"א במתמטיקה וחקר ביצועים.

 

גיל מרקמן

סמנכ"ל שיווק

סופרברנדס ()

גיל הצטרפה לקבוצת סיטי טיים ב-2015. לאורך השנים הייתה בתפקידי ניהול ומכירות ב-PANDORA וכיהנה כסמנכ"לית המכירות של הקבוצה. במהלך תפקידה פיתחה את התחום עם דגש על אינטגרציות שיווקיות ויצירת ערך מהותי וחווייתי ללקוח תוך שימת משקל על חדשנות והתפתחות בקצב השינויים שחל בשוק.

 

מ-2019 גיל מכהנת כסמנכ"לית השיווק של הקבוצה. כחלק מתפקידה, גיל מובילה את מאמצי מחלקת השיווק למיקוד בחדשנות המוצרית של PANDORA והעמקת העבודה במדיות החברתיות ובזירה הדיגיטלית.

 

גיל בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.

 

 

מחלבות גד

עזרא כהן

בעלים ויו"ר

סופרברנדס ()

עזרא הקים את מחלבות גד בשנת 1980 ביחד עם אביו, דוד. כנין, נכד ובן למשפחת עושי גבינות, בתחילת הדרך ייצר עזרא גבינה בולגרית, אולם בשנות ה-90 היה הראשון לייצר בישראל את גבינת המוצרלה.

 

כיום מכהן עזרא כבעלים וכיו"ר החברה, ולאחרונה זכה בפרס מפעל חיים מטעם התאחדות התעשיינים על תרומתו לתעשייה.

 

ארז וולף

מנכ"ל

סופרברנדס ()

ארז מונה לתפקידו כמנכ"ל מחלבות גד בשנת 2017. לארז 24 שנות ניסיון בתחום המזון, רובן בתפקידים בכירים בשיווק ומכירות. בתפקידיו האחרונים שימש ארז כמנהל תשלובת הסחורות בתנובה ולפני כן כיהן כסמנכ"ל מכירות יוניליוור ישראל. מאז כניסתו לתפקיד, מוביל ארז תוכנית אסטרטגית רב שנתית למובילות בנתחי שוק וקידום תחום החדשנות בגד.

 

לארז תואר שני (MA) בכלכלה ומנהל מהאוניברסיטה העברית בירושלים.

 

עדית אביבי בכר

מנהלת אגף שיווק ומכירות

סופרברנדס ()

עדית בכר הצטרפה למחלבות גד בשנת 2017 בתפקיד מנהלת אגף השיווק והמכירות והיא אחראית בין היתר גם על התכנון האסטרטגי והעסקי ארוך הטווח של החברה, שהחדשנות והערך המוסף לצרכן הם אבני היסוד שלו.

 

את הקריירה המקצועית שלה החלה עדית בחברת פרטנר, שם עסקה בפיתוח אפליקציות ללקוחות עסקיים. בהמשך, הצטרפה לחטיבת השיווק והעסקים של תנובה, ובתפקידה האחרון שם ניהלה את אגף היוגורטים והמעדנים בתשלובת החלב.

 

עדית בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה, ותואר שני בפסיכולוגיה תעשייתית מהטכניון.

 

אדויל

נילי פורר רבינוביץ'

מנכ"לית ניאופארם מוצרי צריכה

סופרברנדס ()

נילי החלה לנהל את החברה ב-2019. נילי מכהנת בתפקידים בכירים במטה קבוצת ניאופרם מזה כעשור, בהם ניהול העיצוב והחדשנות, האתיקה ועוד. לפני כן כיהנה כמנהלת החדשנות בכתר פלסטיק וכמעצבת מוצר.

 

החברה פועלת לשיפור אורח החיים בישראל על ידי שיווק, מכירה והפצה של מותגי צריכה ותרופות ללא מרשם של חברות גלובליות מובילות כמו Abbott, Pfizer, Johnson & Johnson, Zeller, Almirall, לצד פיתוח, ייצור, שיווק, מכירה והפצה של מותגים ישראליים שבבעלותה. מבין מותגיה: סימילאק, צנטרום, אדויל, ליסטרין, בלנאום, דוקטור עור, בייביסיטר, נועם, מדיבר, ועוד.

 

היא בעלת תואר ראשון לעיצוב תעשייתי ותואר שני M.Des, Design and Innovation Management מבצלאל, האקדמיה לאומנות ועיצוב, ירושלים.

 

יעל בן צבי

סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי

סופרברנדס ()

יעל הצטרפה לניאופרם מוצרי צריכה ב-2018 כסמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי. במסגרת תפקידה מובילה את הפעילות השיווקית של מותגי החברה, בהם אדויל, צנטרום, חיתולי בייביסיטר, מותג הדרמו-קוסמטיקה ד"ר עור, נרבן, מוסטלה, בלנאום, נוק ועוד.

 

לפני כן כיהנה כסמנכ"לית השיווק של טמבור ובמגוון תפקידי ניהול שיווק בחברת יוניליוור, בהם החטיבה לעסקים, החטיבה הקולינרית, תחום טיפוח הבית וקטגוריית הדגנים. כמו כן, שימשה כפלנרית אסטרטגיה בפרסום אדלר חומסקי.

 

היא בעלת תואר שני בפסיכולוגיה ו-MBA מהאוניברסיטה העברית.

 

שלומית רוזנבוים

מנהלת תחום התרופות ללא מרשם והתוספים

סופרברנדס ()
 

שלומית הצטרפה לניאופרם ב-2015 ומכהנת כמנהלת תחום התרופות ללא מרשם והתוספים. במסגרת תפקידה מובילה שלומית את האסטרטגיה והפעילות השיווקית לצרכן ולאנשי המקצוע של המותגים המובילים אדויל, צנטרום, נרבן ועוד. שלומית הובילה מגוון מהלכים שהובילו לצמיחה משמעותית כגון פניה לקהלים חדשים ופיתוח הפעילות הדיגיטלית של המותגים.

 

קודם לכן מילאה שלומית מגוון תפקידים בחברה המרכזית למשקאות בהם מנהלת מחלקת מחקר ואסטרטגיה במחלבת טרה. לשלומית תואר B.Sc במדעי המוח ו-MBA עם התמחות בשיווק ופרסום.

 

 

מי עדן

יוני ארליך

מנהל מערך השיווק

סופרברנדס ()

יוני מוביל את פעילות השיווק של קבוצת מי עדן בתחום המים המינרליים והקפה. הוא נכנס לתפקידו השנה, לאחר שמילא שורה של תפקידים במערך השיווק והשירות של הקבוצה ב-5 השנים האחרונות. בתפקידיו הקודמים שימש כמשנה למנכ"ל בחברת שיחור תוכן עולמי, וכראש צוות בחברת הייעוץ האסטרטגי "מיצוב".

 

ליוני תארים בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת תל אביב.

 

רועי רוזנבלום

מנהל שיווק ותקשורת

סופרברנדס ()

רועי הצטרף למי עדן בינואר 2017, לאחר שכיהן במשך כ-7 שנים כמנהל צוות הפרסום של בנק הפועלים. רועי מוביל את אסטרטגיית השיווק, הפעילות התקשורתית והפעילות הדיגיטלית של החברה תוך שמירת מעמדה כמובילת שוק.

 

רועי בעל תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמסלול האקדמי של המכללה למנהל.

 

יוליה סקופ

מנהלת מותג מי עדן בר

סופרברנדס ()

יוליה מובילה את הפעילות השיווקית של תחום ברי המים במי עדן. במסגרת תפקידה היא אחראית על יישום אסטרטגיית החברה בכל הנוגע לפרסום מותג ברי המים במדיות השונות, הובלתו לקהלים חדשים וחיזוקו כמותג מוביל שוק.

 

יוליה בעלת BA בתקשורת ממכללת ספיר ו-MBA במנהל עסקים ושיווק מאוניברסיטת בר אילן.

 

 

סינמה סיטי

יעקב כהן

שותף

סופרברנדס ()

יעקב כהן מכהן כמנכ"ל ושותף בסינמה סיטי מאז היווסדה בשנת 2002.  כהן כיהן שנים רבות כחבר מועצת הביטוח של משרד האוצר, הוא נשיא כבוד של לשכת סוכני הביטוח ומכהן 39 שנים כ-Qualified and Life Member ב-MDRT - The Premier Association of Financial Professionals. יעקב הוא גם מרצה ידוע בארצות רבות בעולם.

 

כהן הוא הבעלים של חברת שווקים, חברה שהקימה בכל הארץ מרכזי מסחר ושכונות מגורים אשר הקדימו את תקופת הקניונים, ושימש כיועץ פיננסי ואסטרטגי לעשרות חברות ומאות לקוחות פרטיים.

 

לאון אדרי ז"ל ומשה אדרי

מנכ"ל ושותפים

סופרברנדס ()
סופרברנדס

הביוגרפיה של האחים לאון ומשה אדרי היא סיפור קלאסי של ילדי מהגרים שעלו ממרוקו בגיל צעיר, עבדו בקולנוע המקומי כנערים, ואהבתם לקולנוע סללה בעבורם גם הצלחה בתעשייה המקומית, ששיאה בבניית קומפלקס בתי הקולנוע הידועים כסינמה סיטי בצומת גלילות ובראשון לציון. בשנות ה-70 נכנסו האחים אדרי להפצת סרטים והקימו את קבוצת יונייטד קינג. מאז עסקו גם בהפצת סרטים וגם בבעלות על בתי קולנוע שונים ברחבי הארץ וזאת עוד לפני הקמת הסינמה סיטי ששינה את מפת בתי הקולנוע בארץ.

 

לאון אדרי ז"ל ומשה אדרי הם המשקיעים הפרטיים הגדולים ביותר בקולנוע הישראלי. בשנת 2010 זכו האחים אדרי באות הוקרה למפעל חיים מפסטיבל הקולנוע בירושלים על תרומתם לפיתוח הקולנוע בישראל.


 

כלכליסט

גבי בן אליהו

מנהלת שיווק וחדשנות עסקית

סופרברנדס ()
 

גבי בן אליהו מונתה למנהלת השיווק לאחר שכיהנה במשך ארבע שנים כמנהלת התוכן של ועידות "כלכליסט" בארץ ובחו"ל. לפני כן, כיהנה כמנכ"לית ליגת העל בכדורסל נשים והובילה מהלכים לקידום הליגה בהם הרחבת החשיפה והפעילות השיווקית שלה.

 

לגבי ניסיון רב בתחום השיווק והפרסום ובין השאר היא שימשה כמנהלת מרקום בעיתון "גלובס", כיועצת שיווק ותוכן לגופים מסחריים וכמנהלת לקוחות במשרד הפרסום אדלר חומסקי.

 

בתפקידה הנוכחי מנהלת גבי את הפעילות השיווקית של כל פלטפורמות כלכליסט ובהם העיתון היומי, האתר, המוספים המיוחדים והאתר הבינלאומי (CTech).

גבי בוגרת תואר ראשון במדע המדינה ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

 

 

קניוני עזריאלי

ארנון תורן

מנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ומשנה למנכ"ל קבוצת עזריאלי

סופרברנדס ()

ארנון תורן החל את דרכו בקבוצת עזריאלי לפני 28 שנים. עם התפתחות הקבוצה ליווה את כל הפרויקטים החדשים ואת איחודם לקבוצת קניונים. ארנון היה ממקימי מרכז עזריאלי ת"א והמנכ"ל. במקביל, ניהל את תחום המשרדים המתפתח – תכנון, הקמה ושיווק הפרויקטים החדשים. בסוף שנת 2013 מונה ארנון למנכ"ל קבוצת קניוני עזריאלי ולאחראי על ניהול כל הפרויקטים שבהקמה. בנוסף, מנהל ארנון את תחום הסחר הדיגיטלי.

 

עופר ירום

מנכ"ל azrieli.com

סופרברנדס ()
עופר ירום הוא בעל תואר BA בכלכלה וניהול. עופר החל את דרכו בקבוצת עזריאלי לפני כחמש שנים בתפקיד סמנכ"ל השיווק והאסטרטגיה של קניוני עזריאלי.

בתחילת שנת 2018 מונה עופר לתפקיד מנכ"ל חברת הבת, עזריאלי איקומרס, מפעילת אתר Azrieli.com. טרם עבודתו בקבוצת עזריאלי, עבד במספר משרדי פרסום מובילים בתפקידי אסטרטגיה שונים החל מאנליסט ועד לאסטרטג בכיר.

 

אייל וייסמן

סמנכ"ל פיתוח עסקי

סופרברנדס ()
 

אייל וייסמן מוסמך כעורך דין משנת 2010, בעל תואר ראשון במנהל עסקים ובמשפטים. החל לעבוד בקבוצת עזריאלי כמנהל שיווק תחום המשרדים משנת 2010 עד 2014. לאחר שכיהן כשנה בתפקיד סמנכ"ל שיווק בחברת אושירה מקבוצת SK, חזר אייל לקבוצת עזריאלי ומונה לסמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת הקניונים, ולאחראי על פיתוח הפרויקטים החדשים של הקבוצה, כמו גם על פיתוח הפעילות העסקית בפרויקטים הקיימים.

 

רן גורן

סמנכ"ל שיווק ואסטרטגיה

סופרברנדס ()
 

רן הצטרף לקבוצת עזריאלי בשנת 2014 בתפקיד מנהל הדיגיטל והחדשנות של קבוצת הקניונים ובשנת 2019 מונה לתפקיד סמנכ"ל השיווק ואסטרטגיה. במסגרת תפקידו, אחראי רן על ניהול וקידום כלל הפעילות התקשורתית והשיווקית ועל תכנון האסטרטגיה שתוביל הקבוצה. לפני שהצטרף לקבוצת עזריאלי, עבד רן בתפקידים שונים בגופי מדיה ותוכן אינטרנטיים ובמשרדי פרסום.

 

 

רנואר

סרג׳ דרעי

מנכ"ל

 

סרג' דרעי הצטרף לקבוצת רנואר ב-1994 ויחד עם בעלי הקבוצה, אלי ברקוביץ' ויוסי ברוש, הפך את החברה לקבוצת מותגים שבבעלותה רנואר נשים, רנואר מן (לגברים) והמותג Twentyfourseven.

 

קבוצת רנואר היא קמעונאית אופנה מובילה בפריסה ארצית מלאה ובמיקומי פרימיום בקניונים המובילים. הקבוצה מעסיקה כ-1,300 עובדים, מתוכם כ-300 במטה החברה ובמרכז הלוגיסטי, והיתר בנקודות המכירה ברחבי הארץ.

 

סרג' מאמין כי השינוי הוא דבר קבוע ומה שעשית אתמול לא בהכרח רלוונטי למחר. לכן, קבוצת רנואר מחויבת לשינוי מתמיד במטרה להביא את החברה לצמיחה. רנואר שמה את הלקוח במרכז, וכל עובד הוא חלק ושותף להצלחה.

 

יפעת פסטרנק

סמנכ"לית שיווק

סופרברנדס ()

יפעת הצטרפה לרנואר בשנת 2018 והיא מנהלת מאז את מחלקת השיווק של הקבוצה. תחת אחריותה מנוהל מערך האסטרטגיה השיווקית, הפרסום, הדיגיטל ויחסי הציבור של החברה. במסגרת תפקידה, יפעת מופקדת על בניית מערכת היחסים של המותג עם הצרכן, בידולו בשוק הדינמי והתחרותי, בניית נבחרת הפרזנטורים של רנואר וייזום וניהול של שיתופי פעולה ייחודיים.

 

לפני שהגיעה לרנואר, שימשה יפעת בתפקיד סמנכ"לית השיווק הגלובלית של SABON.

  

 

ארומה ישראל

יאיר מרינוב

סמנכ"ל שיווק

סופרברנדס ()

יאיר משמש כסמנכ"ל השיווק של ארומה ישראל מ-2012. ארומה ישראל היא רשת בתי הקפה המונה מעל 150 סניפים בארץ ו-50 סניפים נוספים בחו"ל.

 

על מנת לשפר את חוויית השירות, הושקה אפליקציית ארומה שפיתחה הרשת. האפליקציה היא מהנכסים הדיגיטליים החשובים של הרשת, שעוברת תהליך טרנספורמציה דיגיטלית בהובלתו של יאיר. בחלק מהסניפים, ההכנסות מהאפליקציה מהוות כבר מעל לעשרה אחוזים מהמחזור.

 

בתפקידו האחרון היה יאיר סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי של תן ביס. לפני כן הקים וניהל את הרשת MAOZ VEGETARIAN בארה"ב. בעל תואר ראשון במדעי המדינה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מהמסלול האקדמי המכללה למנהל.

 

 

ביתילי

אביב איתני

מנכ"ל

 

סופרברנדס ()

לאחר שבע שנים בהן שימש כיו"ר פעיל, חזר אביב איתני לתפקיד המנכ"ל, ומייד החל בתהליכי התייעלות בחברה. בין השאר, ניהל את סיום הבנייה והמעבר למרכז הלוגיסטי החדש, שאליו צמודים מפעלי הרהיטים של החברה, המתמחים בייצור רהיטים מרופדים ומוצרי עץ, בשטח כולל של כ-14 אלף מ"ר. בעקבות הצמדת המפעלים למרלו"ג מיוצרים הרהיטים בסמוך לזמן האספקה ללקוח, ובכך נחסכים שטחי אחסנה, עלויות ועבודה כפולה.

 

אביב נשוי ואב ל-6 ילדים ומשרת פעיל במילואים.

 

מיכל פארי

סמנכ"ל סחר

סופרברנדס ()

במסגרת תפקידה, לקחה מיכל פארי חלק מרכזי בשינוי ובמיצוב מחדש של הרשת, הן על ידי זיהוי טרנדים ובחירת מקורות סחר חדשים ומבודלים והן על ידי בחירת תמהיל נכון ומדויק שיאפשר קניות גדולות לצד קניות מזדמנות, אקססוריז ופריטים להלבשת הבית (הום סטיילינג). כך הצליחה מיכל להנגיש מחירים ולהרחיב את קהלי היעד של רשת ביתילי. כמו כן, שינתה מיכל את ניראות החנויות, החל מהחללים וכלה בניהול צוות מעצבי הפנים והאדריכלים.

 

היא בעלת תואר ראשון באדריכלות מ-Pratt institute, ניו יורק.

 

יובל חן

סמנכ"ל מכירות ותפעול

סופרברנדס ()
סופרברנדס

בשמונה השנים האחרונות אחראי יובל חן על התפעול והמכירות ברשת ביתילי, וזאת בנוסף לתפקידו כאחראי על שירות הלקוחות בחברה. את תחילת דרכו המקצועית ברשת החל בשנת 1995 כמנהל תחום הרהיטים במחסן המרכזי, כשרשת ביתילי מנתה ארבעה סניפים בלבד. מאז הספיק לבצע מספר תפקידים בתחום התפעול והלוגיסטיקה בחברות שונות, כשבתפקידו האחרון שימש כמנהל התפעול של כל מותגי קבוצת א.פ. עיצובים.

 

הוא בוגר תואר ראשון במסלול מנהלים מהמרכז האקדמי רופין.

 

ליטל צרפתי חזן

מנהלת שיווק

סופרברנדס ()
סופרברנדס

בשמונה השנים האחרונות מנהלת ליטל צרפתי חזן את מחלקת השיווק והפרסום של ביתילי. במסגרת תפקידה, ליטל אחראית על ייזום והובלת מהלכי שיווק, שעזרו לשפר ולקדם את תדמית הרשת, כדוגמת מיצובה כמובילה בתחום העיצוב, צמצום הפערים בין תפיסת המחיר לנראות המוצר, והכנסה למגוון של קולקציות רהיטים בהתאמה אישית. לאחרונה, הובילה ליטל את הגישה השיווקית החדשה, המאפשרת לכל אחד ליהנות מעיצוב מדהים במחיר אטרקטיבי, באמצעות קמפיין ייחודי ושימוש במעצבים מוכרים ומובילים.


 

האגיס, ניקול, לילי

עדי קריב

סמנכ"לית שיווק קימברלי קלארק ישראל

סופרברנדס ()

עדי מכהנת כסמנכ"ל השיווק וחברת הנהלה בקימברלי קלארק ישראל. בעלת ניסיון בניהול, פיתוח עסקי ואסטרטגיה שיווקית, וכיהנה בתפקידים שונים בהנהלת החברה בחמש השנים האחרונות.

 

במסגרת תפקידה עדי אמונה על המחלקה השיווקית, הדיגיטל ושירות הצרכנים. בנוסף, מנהלת פורטפוליו רחב של 12 מותגים שכולל בניית אסטרטגיה שיווקית והטמעתה בשוק הישראלי.

 

בתפקידיה הקודמים כיהנה כסמנכ"ל פיתוח עסקי באנגליה וכסמנכ"ל שיווק בתחום ההיגיינה של החברה.

 

מיכל בן-חיים אלעזר

מנהלת שיווק בכירה של תחום ה-Family Care


סופרברנדס ()

מיכל החלה את דרכה בעולם הפרסום בתפקידי ניהול שונים ולאחר כשבע שנים הצטרפה לקימברלי קלארק. מיכל מכהנת בחברה במשך תשע שנים, במהלכן ניהלה פורטפוליו רחב ועשיר של מותגים ותחומים והובילה מהלכים אסטרטגיים שיווקיים משמעותיים - השקות מוצרים ייחודיים בעולם ה-Baby & child care (האגיס וטיטולים), בניית שפה דיגיטלית ייחודית למותג ניקול והשקתו מחדש של מותג נייר הטואלט לילי שהובילה לתוצאות יוצאות דופן בתפיסתו ולצמיחה רווחית. כיום מנהלת מיכל את תחום ה-Family Care הכולל 6 מותגים בקטגוריות שונות.

 

הדר שלו

מנהלת שיווק בכירה של תחום ה-Baby and Child Care

סופרברנדס ()

הדר החלה את דרכה השיווקית בשטראוס ולפני 8 שנים הצטרפה לחברה. הדר הובילה מהלכי חדשנות והשקות פורצות דרך שזיכו אותה ואת החברה בפרסי מצוינות וחדשנות. עם הקמת הנהלת שיווק אזורית, EMEA למדינות אירופה, מזרח תיכון ואפריקה, גויסה לניהול שיווק Huggies בהן. התפקיד כלל פיתוח אסטרטגיה לכל מדינה בהתאם לאתגרי השוק והתחרות בה, כניסת המותג למדינות חדשות, תוך התאמת החדשנות והתוכניות השיווקיות למדינות השונות. לפני כשנה חזרה לצוות השיווק המקומי לנהל את תחום התינוקות והילדים בישראל.

 

צאלה קוסטיקה

מנהלת שיווק ניקול ומגזרים

סופרברנדס ()

צאלה הצטרפה לחברה ב-2016 ומשמשת כמנהלת שיווק ניקול ומגזרים. קודם לכן מילאה תפקידי מפתח בתחום התינוקות במותגי האגיס וטיטולים. צאלה מובילה את האסטרטגיה השיווקית ופיתוח החדשנות המוצרית לשנים הבאות והייתה אחראית להשקות משמעותיות שתרמו רבות לצמיחת המותגים ושיפור התוצאות העסקיות.

 

בעבר כיהנה במגוון תפקידי שיווק בחברות מוצרי צריכה מובילות כמו יוניליוור, הנקל סוד ורקיט בנקיזר. צאלה בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול, ו-MBA במנע"ס עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת בן גוריון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים