שתף קטע נבחר

רשת האופנה של ויקטוריה בקהאם ממשיכה להפסיד

הרשת של הזמרת לשעבר ואשתו של כדורגלן העבר דיוויד בקהאם לא הצליחה לרשום רווח שנתי מאז הוקמה בשנת 2008 - וכעת מציגה הפסד של 12.3 מיליון פאונד. בין הסיבות: חולשה מתמשכת של ענף האופנה הבריטי והעולמי ונטישת החנויות הפיזיות לטובת הקניות באונליין

קבוצת האופנה של ויקטוריה בקהאם ממשיכה להציג הפסדים: הרשת על שמה של בקהאם חתמה את השנה הפיסקלית 2018 עם הפסד של 12.3 מיליון פאונד - העמקה של 20% בהפסד בהשוואה לשנה קודמת.

 

קיילי ג'נר מוכרת מחצית ממותג הקוסמטיקה שלה ב-600 מיליון דולר

יש עסקה: לואי ויטון רוכשת את טיפאני ב-16.2 מיליארד דולר

עקף את בזוס: ביל גייטס עלה לראש רשימת עשירי העולם

 

אמנם הרשת של בקהאם סובלת מהחולשה המתמשכת של ענף האופנה הבריטי והעולמי, ונטישת החנויות הפיזיות (אלה הפועלות, לפי המינוח הבריטי, ב-high street), לטובת האונליין; ואולם, בפועל היא לא הצליחה להתרומם גם בשנים שקדמו למשבר הנוכחי. מאז שנוסדה הרשת בשנת 2008 היא לא הצליחה לסיים שנה עם פלוס בשורת הרווח.

ויקטוריה בקהאם (צילום: AP)
ויקטוריה בקהאם(צילום: AP)

נתוני ההפסד הנוכחיים שיקפו את תחזיות האנליסטים ואת היעדים שהציבה החברה עצמה. יו"ר הרשת, ראלף טולדנו (Ralph Toledano), ציין כי "הביצועים עמדו בתחזיות שלנו, אז אנחנו לא מופתעים. המטרה שלנו היא להגיע לרווחיות במהירות האפשרית". עוד הוסיף: "אני מאמין לחלוטין שהגורל שלנו בידינו, יש לנו את הכישרון הנהדר של ויקטוריה ואם אתה משלב את הנכס הזה עם צוות חלומי, אנחנו יכולים לעשות זאת".

 

בקהאם, שייסדה את המותג שלה לפני כעשור, מחזיקה יחד עם בעלה, הכדורגלן לשעבר דיוויד בקהאם, בשליטה מלאה בחברה באמצעות החברה האם בקהאם בראנד (Beckham Brand Holdings company).

 

 

רשת האופנה מפעילה כיום מעל 400 חנויות ברחבי העולם, אך בקהאם עצמה הודתה כי אין לה זכות קיום אם לא תעבור לרווח בקרוב. בראיון ל"פייננשל טיימס" בחודש מרץ השנה אמרה: "אם אני רוצה שהמותג עדיין יהיה כאן בעוד 10, 20, 30 או 40 שנה, אני צריכה לעבור לאיזון, ואז אני צריכה להפוך לרווחית. אנחנו במסלול הנכון לעשות זאת, אבל זה לא יקרה מחר".

 

קבוצת בקהאם בראנד מחזיקה, בנוסף לרשת האופנה, גם בנתח במועדון הכדורגל אינטר מיאמי, לצד שיתופי פעולה עסקיים בתחומים שונים. ביצועים חלשים של הפעילויות, בראשות הרשת של בקהאם, הובילה את הקבוצה להפסד של 1.6 מיליון פאונד בשנה הפיסקלית 2018, הפסד שנתי ראשון מאז הוקמה הקבוצה. בשנה קודמת רשמה בקהאם בראנד רווח של 12.3 מיליון פאונד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים