שתף קטע נבחר

פשע שנאה בשרון: עשרות צמיגים נוקבו, כתובות נגד התבוללות

אלמונים השחיתו 40 מכוניות בג'לג'וליה והותירו כתובות: "יהודים תעצרו את הגלות, תפסיקו להתבולל". כוחות משטרה גדולים הגיעו לאזור. תושבת המועצה: "לא אופתע אם גם אותנו ירצחו כמו את משפחת דוואבשה"

 

 

 

תושבי המועצה המקומית ג'לג'וליה שבשרון התעוררו הבוקר (חמישי) וגילו שצמיגיהם של כ-40 כלי רכב נוקבו במהלך הלילה. כוחות משטרה גדולים הגיעו למקום ופתחו בחקירה בחשד לפשע שנאה. על אחד האוטובוסים הותירו כתובת בעברית, עליה נכתב "יהודים תעצרו את הגלות ותפסיקו להתבולל".

הצמיגים שנוקבו ()
נזק לעשרות כלי רכב וכתובות בגנות התבוללות
 

הצמיגים שנוקבו ()
אחת המכוניות שהושחתו

הצמיגים שנוקבו ()
מתוך התיעוד
 

הצמיגים שנוקבו ()
נזק נגרם לעשרות כלי רכב

הצמיגים שנוקבו ()
"תפסיקו להתבולל"
 

אחמד עודה, תושב המועצה, אמר כי "זה מעשה חמור ביותר. עדיין יש גזענים שמגיעים ליישובים ערביים ופוגעים במכוניות, לא נופתע אם יחצו את הגבול ויעשו דברים חמורים יותר".

 

"היום התעוררנו לנזקים שנגרמו לכל הרכבים בשכונה, הם יכלו גם לפרוץ לבתים לאיים עלינו. לצערי, אף פעם אין עצורים אחרי מקרים כאלה, וגם אם יעצרו - הם משוחררים אחרי כמה ימים ללא משפט", הוסיף.

 

הצמיגים שנוקבו ()

הצמיגים שנוקבו ()

הצמיגים שנוקבו ()

תושבת נוספת במועצה סיפרה על התחושות הקשות בביתה. "הפושעים האלה רוצים להעביר מסר שניתן לפגוע בנו בכל רגע, אני והילדים שלי מרגישים סכנה אמיתית. זה לא מקרה שאפשר לעבור עליו בשתיקה ולהגיד לנו שהעניין בחקירה.

הפעם אנחנו רוצים תוצאות, עם מעצרים ועונשים, אחרת לא אופתע אם גם אותנו ירצחו כמו את משפחת דוואבשה".

 

זוהי לא הפעם הראשונה שאירוע כזה מתרחש במועצה. לפני כמה שנים מחו התושבים על ניקוב צמיגים וריסוס כתובות נאצה על קירות הבתים - ובעקבות כך המועצה אף שכרה מאבטחים לשעות הלילה על-מנת למנוע מקרים דומים.

 

מארגון "תג מאיר" נמסר בתגובה כי "הטרור היהודי הכה הבוקר בג'לגוליה, ובשבוע שעבר ב-4 יישובים פלסטיניים בשומרון. מאז ינואר 2019 , 43 יישובים פלסטינים וערבים הותקפו על ידי פושעי תג מחיר. מדינת ישראל ניצבת חסרת אונים מול מיליציות טרור יהודיות. בימים ההם אין מלך בישראל, ואיש הישר בעיניו יעשה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מנקבים צמיגים במהלך הלילה
מומלצים