שתף קטע נבחר

מקורבי הח"כית לשעבר על הטענות שתקפה ילד: "אירוע סחיטה"

לאחר שנחשף ב-ynet כי הוגשה תלונה במשטרה נגד ח"כית לשעבר בטענה כי תקפה תלמיד כיתה א' והטיחה אותו בגדר ברזל - מקורביה טוענים: "הורי הילד שלחו מכתב בדרישה לתשלום של מאות אלפי שקלים תמורת 'גידור האירוע'"

מקורביה של חברת הכנסת לשעבר, שנגדה, כפי שנחשף לראשונה ב-ynet, הוגשה תלונה במשטרה בגין תקיפת ילד בכיתה א', טוענת היום (ראשון) כי לפני כמה ימים הורי הילד שלחו לה מכתב באמצעות עורך דין בדרישה לתשלום של מאות אלפי שקלים תמורת "גידור האירוע". לטענתם, מדובר למעשה בניסיון לסחוט דמות ציבורית.

 

לדברי המקורבים, חברת הכנסת אינה יכולה להגיב "באופן מפורט להאשמות המופרכות", שכן הנושא נמצא בחקירה משטרתית. לטענתם, המציאות שונה לחלוטין מזו שהוצגה, כשבפועל מי שהותקפה הייתה היא. זאת, כאשר הגנה על עצמה ועל בנותיה מתלמיד תוקף, שמפאת צנעת הפרט נמנעה מלהרחיב את הדיבור לגביו.

 

אתמול נודע ל-ynet כי תלונה הוגשה במרחב ירקון במשטרה נגד חברת הכנסת לשעבר בגין תקיפה של ילד בכיתה א' במהלך פעילות בבית ספר בתל אביב. לטענת ההורים, היא הטיחה את הילד בגדר ברזל - וכתוצאה מהאירוע נגרם לו זעזוע מוח. בצד של הח"כית לשעבר כאמור, טוענים כי האירוע אחר, אך לא הגיבו מפאת צנעת הפרט.

 

על פי ההורים המתלוננים, האירוע התרחש בתחילת השבוע לאחר שבית הספר יצא ליום תרבות בדרום העיר, בעת שהילדים היו בחניון. כשהם ניסו לברר מה בדיוק קרה, נאמר להם שהאירוע התרחש לאחר שהילדים שיחקו והשפריצו מים אחד על השני.

 

בעקבות האירוע, ניגשו ההורים למשטרה והגישו תלונה על תקיפת חסר ישע. האבא אמר אתמול ל-ynet: "אנחנו בהלם מהמקרה. הילד לא רוצה ללכת לבית הספר, הוא פשוט פוחד שהיא תגיע אליו שוב. כרגע אנחנו עם פסיכולוגים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים