שתף קטע נבחר

אישום בסחיטה על רקע הימורים: "אני ארצח אותך באמצע השינה"

בעל קיוסק באור יהודה וחברו נאשמים שאיימו על המתלונן, שהחל להמר ברשת והפסיד כספים. השניים הגיעו לביתו ונקטו באלימות כלפיו במפגשים שונים, לאחד מהם הגיע הנאשם עם אקדח: "לאן שלא תברח אמצא אותך"

אילוסטרציה סמסים בין קמר לאדם שמאיים עליו  ()
הודעות ששלח הנאשם קמר למתלונן

"תענה רגע, אל תיתן לי לשנות אותך", "שבוע שחור שיהיה לך יא שרמוטה", "אני יהפוך את המדינה אני יביא אותך יא בן שרמוטה" - אלו כמה מעשרות הסמסים ששלח משה קמר (35) מאור יהודה לאדם שלטענתו חייב לו כסף בגלל הימורים בלתי חוקיים ברשת.

 

על פי כתב אישום שהוגש היום (א'), קמר וחברו בן עזריה (22) סחטו בכוח ובאיומים את הקורבן, שנהג להגיע לקיוסק של קמר בקביעות שם הוצע לו להשתתף בהימורים ברשת. את כתב האישום הגיש עו"ד אורן חיים מפרקליטות תל אביב לבית המשפט המחוזי בעיר. בשלב מסוים, בעקבות הפסדיו העביר לקמר כספים, אלא שאז נוצרה מחלוקת על החוב, וקמר סבר שהוא חייב לו לא פחות מ-100 אלף שקלים.

 

בשלב הזה, החלה מסכת סחיטה שהתגברה והסלימה במהלך השנה. תחילה הגיע קמר לביתו של המתלונן ותקף אותו. הוא שב והגיע עם אנשים נוספים לחפש אותו בבית בהמשך, ושוחח עם אימו.

 

לבסוף קבעו השניים להיפגש באזור התעשייה באור יהודה. קמר נכנס לרכבו של המתלונן אחז בגרונו, הכה אותו בצוואר, ואמר לו: "לאיפה שלא תברח אשיג אותך. אני את הכסף שלי אקבל עד השקל האחרון! ואם לא תהיה מתחת לחולות! איפה שאני אתפוס אותך, ליד אנשים ברחוב אקח את כל מה שיש לך. לאן שלא תברח אמצא אותך בבית שלך וארצח אותך" במעמד זה נטען כי לקח ממנו 30 אלף שקלים.

אתרי הימורים (אילוסטרציה: Shutterstock)
החוב לטענת הנאשם - לא פחות מ-100 אלף שקל(אילוסטרציה: Shutterstock)

באפריל השנה, שוב אוים. הנאשם קמר הטיח בו "אל תעשה לי עצבים. אל תדאג יא שרמוטה גם באילת הייתי, כשתחזור לשם אדאג להיות שם. תמשיך ככה יא זונה אני אהפוך את המדינה ואביא אותך יא בן שרמוטה".

 

חודשיים לאחר מכן, בחודש יוני, שני הנאשמים הגיעו לרחוב פלורנטין בתל אביב, אז נטען שהנאשם השני אחז בו באלימות וקמר הכה את הנסחט בפניו. הוא הטיח במתלונן: "אמרתי לך שלא תצליח לברוח ממני. אני נותן לך חודש לכל מה שנשאר מהכסף. ארצח ואזיין את אמא שלך עד שתחזיר את הכסף. אם אין כסף אני לא מדבר איתך אני קושר אותך לעץ". במפגש הזה, נלקחו מכיסו עשרת אלפים שקלים.

אילוסטרציה איומו של משה קמר (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)
 

באוגוסט הבטיח המתלונן רכב מרצדס לסגירת החוב, אז הגיע לבית הנאשם, שם נאמר לו לחכות בחניון הבית לקמר. המתלונן שמע כמה דריכות אקדח וקמר הגיע כשאקדח חבוי במכנסיו. "אני את הכסף שלי רוצה עכשיו" אמר קמר. "כל יום שאתה קם, צריך להגיד הגומל. ארצח אותך בתוך הבית באמצע השינה".

 

הפרקליטות מבקשת להותיר את שני הנאשמים במעצר עד תום המשפט. עורך הדין איציק איציקוביץ', שמיצג את שני הנאשמים מסר בתגובה: "לגבי קמר אין מחלוקת שהמתלונן חייב לו כספים והוא ביקש את חובותיו בדרכים לגיטימיות, זה שהמתלונן הלך והתלונן במשטרה והלין לגביו תלונות שווא כל זה נעשה בכדי בסופו של יום להתחמק מהחוב הקיים. שני האנשים אותם אני מייצג טוענים שלא ביצעו עבירה כזו אחרת, לא פגיעה ולא סחיטה או הפעלת כח כזה או אחר כנגד המתלונן. נלמד ונצלם את חומר הראיות אני מאמין שאז תתבהר התמונה ובסופו של יום הם ישוחררו".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילוסטרציה: Shutterstock
הימר ברשת, ונסחט
אילוסטרציה: Shutterstock
מומלצים