שתף קטע נבחר

צועד מאשדוד לכנסת: "לא לבחירות שלישיות"

אילן ראובני יצא לצעדת מחאה וקרא לציבור להצטרף אליו. "יש לנו 120 ח"כים שהקו היחידי שמנחה אותם הוא טובתם האישית. אגיד להם - אם לא תקימו ממשלה, נבוא איתכם חשבון בקלפי", אמר

אילן ראובני ()
"אם לא נצא לרחובות, דבר לא ישתנה. אילן ראובני

ישראל צועדת לבחירות - ותושב אשדוד צועד לכנסת במחאה: אילן ראובני, תושב אשדוד, יצא הבוקר (יום רביעי) לצעדת מחאה מאשדוד לכנסת, על רקע הדהרה למערכת בחירות שלישית תוך פחות משנה.

 

ראובני קרא לציבור להצטרף אליו לצעדה. בסיומה הוא מתכנן להגיע למשכן הכנסת ולדרוש מהפוליטיקאים להקים ממשלה בשבוע שייוותר להם.

 

"לצערי יש לנו עסק עם 120 חברי כנסת שהקו היחידי שמנחה אותם הוא טובתם האישית", אמר ראובני. "לא יכול להיות שניתן יד לבחירות שלישיות ונבחר באותם אנשים שכשלו בפעמים הקודמות, תוך בזבוז של מיליארדי שקלים שיכלו לתמוך ולעזור לכל אחד ואחת בעם ישראל, ולא משנה לאיזה מגזר הוא שייך ובאיזו מפלגה הוא תומך".

 

ראובני מבקש מהציבור להפסיק ולזעוק ברשתות החברתיות - ולצאת למחות: "אם נמשיך להתלונן ברשתות החברתיות ולא נצא לרחובות, לצערי המצב יישאר כפי שהוא כיום. לכן החלטתי לצאת לצעדה ולומר לנבחרים - אם לא תקימו ממשלה ותתחילו לנהל את המדינה אנחנו נבוא אתכם חשבון בקלפי, אנחנו נחושים לשים סוף לבלגן הזה".

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים