שתף קטע נבחר

בין יופיטר לגדי

בתחילת חודש דצמבר נכנס יופיטר שנכנס אל מזל גדי וישהה שם למשך שנה שלמה. הכוכבים שייהנו מאנרגיות אלו, יזכו להצלחה בכל תחום בחיים. אחרים עלולים לחוות את הכל בגדול. צילה שיר אל מסבירה על ההשפעות ואילו מזלות ייהנו מכל טוב

יופיטר, המוכר גם בשמו צדק, עבר בתחילת חודש דצמבר למזל גדי, וישהה שם במשך כל שנת 2020. יופיטר הוא הכוכב המקושר עם שפע, מזל והצלחה, הוא נותן חלון הזדמנות לכל מי שחווה את ההשפעה שלו, ונותן מרחב זמן של שנה על מנת לפעול, להתרחב, להתעצם וליישם את ההזדמנויות שהוא מעניק.

 

המזלות שייהנו מאנרגיה זו הפעם, הם המזלות הבאים: גדי , סרטן, דגים, שור, בתולה ועקרב. מאחר וכוכב זה מגיע אחת ל-12 שנים ומשפיע על המזל שנהנה ממנו, תהיה זו שנה מבורכת עם הזדמנות פז לילידי המזלות המושפעים מכוכב זה. זו ההזדמנות להיפתח אל היקום ולבקש למגנט אליכם את האנרגיה הנכונה כדי שדלת ההזדמנויות תיפתח עבורכם. התחושה תהיה שהכול פועל לטובתכם, היחסים חמים, טובים ותקינים ואתם מצליחים להסדיר נושאים שכבר מזמן רציתם לטפל בהם.

יופיטר בגדי (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
יופיטר בגדי(צילום: shutterstock)
 

תרגישו כי באים לקראתכם, אתם בעלי מזל והחיים זורמים. ההצלחה שתרגישו תהיה בכל תחומי החיים החשובים לכם. נצלו כל רגע בשנה זו כדי שבשנה שתגיע לאחר מכן, תוכלו ליהנות מפרות השקעתכם.

 

ילידי המזלות הבאים: מאזניים, טלה, אריה ותאומים יחוו את יופיטר מצדו הפחות נעים. חוסר איזון ויציאה מפרופורציה, הם הצד השני של המטבע. האנרגיה של הכוכב יופיטר גורמת לדברים להיעשות בגדול. כל אנרגיה שתחושו תחת השפעה כוכבית זו תהיה רבת עוצמה בחווייתה מהרגיל. בתקופה שבה יהיה כוכב זה בנסיגה - הדברים הטובים והרעים יגיעו בגדול, וגם אם תפעילו הגיון בריא וישר יקשה עליכם לעיתים, להבין את הדברים בפרספקטיבה הנכונה. דברים רבים יראו לכם "גדולים" יותר ממידותיהם הרגילות והדבר עשוי לסחוף אתכם לטלטלה רגשית. רבים מכם עלולים להשמין בפרק זמן זה כתוצאה מיציאה מאיזון. שימרו על עצמכם ועל הבריאות.

 

התקופה המדוברת שבה יהיה עליכם לבדוק כל הצעה במשנה זהירות, כתוצאה מנסיגת הכוכב שתהיה בין החודשים יוני ועד אוקטובר 2020. זהו זמן שבו תהיו נוחים להיסחף בהחלטות ספונטניות ולכן, כדי לשמור על התנהלות נכונה, כדאי לכם להימנע מהחלטות חפוזות. חשוב להתייעץ לפני החלטות משנות חיים, עם סמכות מקצועית מתאימה ואף מומלץ לעשות מפה אישית.

 

צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת משפחתית

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
יופיטר בגדי
צילום: shutterstock
צילה שיר אל
מומלצים