שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  סופית: "2025" לא תחזור למסך

  לאחר עונה ראשונה מאכזבת, בקשת עשו מאמצים על מנת לשקם את פורמט הריאליטי המקורי והיומרני שלהם - אך לבסוף ויתרו. כעת מנסים בערוץ למצוא שימוש חדש למתחם היוקרתי ביבנה ולציוד ההפקה, ששוויו עומד על מיליוני שקלים

  ריאליטי הענק של קשת, "2025", לא ישוב למסך באופן סופי ורשמי, כך הוחלט בערוץ הטלוויזיה. בחודשים האחרונים, מאז ירדה תכנית הריאליטי מהמסכים אחרי עונה ראשונה כושלת, ניסו למצוא בערוץ רעיונות פיתוח חדשים על מנת להחיות את התכנית, אך כעת מתברר שהניסיונות האלה לא צלחו.

   

  ארז טל וקורין גדעון מגישי תוכנית הריאליטי 2025 (צילום: צילום מסך מתוך שידורי קשת)
  ארז טל וקורין גדעון, מנחי "2025" (צילום מסך)

   

  התכנית, בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, הציגה פורמט מקורי ונחשבה לאחת היקרות שנעשו בישראל, עם השקעה של יותר מ-80 מיליוני שקלים, ומתחם חדש שהוקם ביבנה במיוחד לצורך ההפקה היומרנית. "2025" הייתה אמורה לתת פייט לריאליטי של רשת, "האח הגדול", ובקשת קיוו שתהיה "הדבר הבא" בטלוויזיה. זמן קצר לאחר העלייה למסכים, נתוני הרייטינג צללו ועל אף הובלה ברוב ימי השידור, אפילו על "האח הגדול", האכזבה מהתכנית הייתה גדולה. הרייטינג לא הצליח להחזיר אפילו חלק קטן מההשקעה, ובזמן שידור התכנית נעשו שינויים רבים במטרה לשפר את המצב.

   

  2025 ()
  מאולפן נכסף למתחם שומם. "2025"

   

  ההחלטה לוותר על הפורמט באופן סופי לא הייתה קלה, ונרשמו חילוקי דעות בין הגורמים שהיו אחראים על פיתוחו. עד לאחרונה, יורם זק ניסה לפצח פתרונות חדשים בישיבות ארוכות, אולם הדבר כאמור לא צלח. "בקשת לא אוהבים להרים ידיים", אמר גורם המעורה בפרטים, "ניסו להחיות את התכנית עד הרגע האחרון, אבל הבינו שמדובר בסיכון מאוד גבוה, ולא הצליחו להגיע לרעיון שיכול להצדיק את ההשקעה. לבסוף הגיעו למסקנה שעדיף לוותר".

   

  לאחרונה פנו בקשת לחברות הפקה שונות על מנת שיציעו רעיונות לתכניות חדשות, שיעשו שימוש במתחם היוקרתי ביבנה. אם ההצעות שיגיעו לא ישביעו את רצונם, בקשת ייאלצו למכור את הציוד, ששוויו עומד על מיליוני שקלים, ועדיין לא הוחלט כיצד ינהגו בשטח העצום שבבעלותם. כעת המתחם, שסימל הבטחה גדולה מצידה של הזכיינית, עומד שומם ומגודר, לעתים גם עם שומר, על מנת שלא תתאפשר הכניסה אליו.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צילום מסך מתוך שידורי קשת
  "2025"
  צילום: צילום מסך מתוך שידורי קשת
  לאתר ההטבות
  מומלצים