שתף קטע נבחר

הטעות של הצ'ייסר שעלתה להפקה 175 אלף שקלים

הפקת התוכנית "המרדף" בכאן 11 החשיבה תשובה שגויה של הצ'ייסר כנכונה, וכתוצאה מכך גרמה להפסד המתמודדים. לאחר שידור התוכנית התגלתה הטעות, וההפקה הודיעה לשלושת המתמודדים כי הם זכו ב-175 אלף שקלים

אירוע די נדיר קרה אמש (ב') בטלוויזיה: שלושת המתמודדים בתוכנית "המרדף", ששודרה בכאן 11, הגיעו לישורת האחרונה מול הצ'ייסר, איתי הרמן, והפסידו בגלל שאלה אחת 175 אלף שקלים, אלא שבפועל, הצ'ייסר טעה. ההפקה החשיבה את טעותו בתור התשובה הנכונה, וגרמה להפסדם של המתמודדים. הבוקר, אחרי שידור התוכנית, ההפקה הודתה בטעות והודיעה למתמודדים על זכייתם ב-175 אלף שקלים.

 

 

בתוכנית ששודרה אמש בכאן 11, הוצגה בסיבוב הגמר השאלה "מי ביים את הסרט 'שחק אותה סם'". הצ'ייסר נקב בתשובה "וודי אלן", שהתקבלה על ידי הפקת התוכנית בתור התשובה הנכונה, אלא שבפועל - את הסרט ביים הרברט רוס. בתוכנית "מהצד השני" עם גיא זוהר, שמשודרת גם היא בתאגיד, דאגו לעדכן את צוות "המרדף" בטעות - לאחר שהסופר והקולנוען יצחק רובין הפנה את תשומת לבם לשגיאה. כך התבשרו שלושת המתמודדי - אריה, קרדיולוג ואב לשלושה ילדים מעומר, סיני בת ה-37 אמא לשלושה ילדים מחיפה, ויובל, בת 21 מתל אביב: "זכיתם ב-175 אלף שקלים".

 

התוכנית "המרדף" בהנחיית עידו רוזנבלום נחשבת לאחת מהמוצלחות ביותר של תאגיד השידור הציבורי, ומועסקים בה 15 כותבי שאלות. "אכן נפלה טעות בתוכנית ששודרה אמש", מסרו ל-ynet מהפקת "המרדף". "הסרט 'שחק אותה סם' מזוהה עם וודי אלן כיוון שהוא כתב את התסריט וכיכב בו, אבל הוא אכן לא הבמאי".

 

"אף על פי שנותרו שתי שניות על השעון, שמחנו להודיע הבוקר למתמודדים שהתשובה של הצ'ייסר נפסלה והם זוכים ב-175 אלף שקלים.  במהלך העונות של המרדף נשאלו עשרות אלפי שאלות שנבדקות בצורה קפדנית ביותר, אבל במקרה זה אכן קרתה טעות, וכפי שאומר הצ'ייסר לאחר הפסד: 'באתם, טעיתי. ניצחתם'".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום מסך
גם הוא טועה. הצ'ייסר איתי הרמן
צילום מסך
לאתר ההטבות
מומלצים