שתף קטע נבחר

יאנדקס מיוזיק משיקה מחיר תחרותי וממשק בעברית

שירות הסטרימינג מתוצרת יאנדקס הרוסית כבר הושק בישראל לפני יותר משנה, ומבקש להעמיק את פעילותו בשוק המקומי הצפוף. ומה לגבי המידע שלכם? "אנחנו לא מתעסקים בפוליטיקה, ואוספים רק מידע שקשור להרגלי האזנה"

ענקית הטכנולוגיה הרוסית, יאנדקס, משיקה מחדש את שירות הסטרימינג שלה "יאנדקס מיוזיק", במחיר תחרותי ועם ממשק בעברית. השירות, שכבר קיים בישראל יותר משנה, זמין מעכשיו גם בשפה העברית, לצד רוסית ואנגלית, ובמחיר תחרותי של 9.90 שקל לחודש, הכולל גם הטבת חודש ראשון בחינם למצטרפים חדשים. לשם השוואה, שירותי הסטרימינג הקיימים כבר בארץ - ספוטיפיי, אפל מיוזיק ודיזר למשל, מתומחרים כולם ב-19.90 שקל לחודש עבור מנוי פרימיום.

 

 

כחלק מהעמקת השירות עבור מנויים ישראלים, ליאנדקס מיוזיק יש נוכחות מקומית שכוללת עורכים מוזיקליים ומנהלים עסקיים שאמונים על פיתוח שותפויות. הקטלוג של השירות מונה יותר מ-50 מיליון שירים, ולטענת החברה יאנדקס מיוזיק עובדת עם כל הלייבלים הישראלים ובהתאם לכך מציעה קטלוג ישראלי עשיר. ליאנדקס מיוזיק יש כ-3 מיליון משתמשים משלמים ב-12 מדינות שבהן היא פועלת, אולם בחברה סרבו לומר כמה ישראלים מנויים לשירות. בחברה מבטיחים הטבות נוספות עבור השוק המקומי במהלך השנה הקרובה, כולל מנוי משפחתי במחיר מיוחד. בנוסף, אמרה כי בחברה בוחנים אפשרות להציע מנוי מוזל לסטודנטים וגם לחיילים.

 

יאנדקס מיוזיק. גם בעברית (צילום: יח"צ)
יאנדקס מיוזיק. גם בעברית(צילום: יח"צ)

 

מדובר בשירות נוסף שמציעה הענקית הרוסית יאנדקס למשתמשים ישראלים, לצד אפליקציית המוניות יאנגו - שעל פי דיווחים לא מצליחה להתבסס כתחרות משמעותית לשירות גט בישראל. בהיותה חברת טכנולוגיה הממוקמת ברוסיה, יאנדקס מתמודדת בשנים האחרונות עם טענות על איסוף מידע מופרז ממשתמשים, כזה שיכול להיות נגיש לשלטונות ברוסיה המחייבים חברות מהסוג הזה לאפשר גישה ישירה לנתונים. "אנחנו לא מתעסקים בפוליטיקה, והמידע היחיד שאנחנו אוספים ביאנדקס מיוזיק הוא כזה שקשור להרגלי ההאזנה של משתמשים", אומרת אלכסנדרה איבנובה, מנהלת יאנדקס מיוזיק בישראל. לטענתה, כל מידע אחר כמו מיקום או סוג המכשיר כלל לא נאסף. "אנחנו לא צריכים אז אנחנו לא אוספים", היא אומרת, "אנחנו מנתחים רק את מידע שיעזור לנו לשפר את אלגוריתם ההמלצות".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים