שתף קטע נבחר

רצחה את חברתה וחטפה את התינוקת שלה

טקסס: היידי ובתה מרגוט נעלמו באופן מסתורי. אחרי שבוע נמצאה התינוקת בבית חברתה של האם, מייגן, שסייעה בחיפושים אחריהן. גופתה של היידי נמצאה בתא המטען של מכונית בחניית הבית. "זו החברה הכי טובה שלה"

 

 

תושבת יוסטון שבטקסס חשודה שרצחה את חברתה הטובה ביותר וחטפה את התינוקת שלה. כך מדווחים כלי תקשורת בארה"ב, כשבוע וחצי אחרי שהאם ובתה נעלמו.

 

עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ

 

היידי ברוסארד בת ה-33 ובתה מרגוט, בת שלושה שבועות, נעלמו באופן מסתורי ב-12 בדצמבר. בהתחלה חשדה המשטרה בבן זוגה של ברוסארד, אך לאחר שבוע של חיפושים נמצאה התינוקת בביתה של מייגן פירמוסקה, חברת ילדות של האם. גופתה של ברוסארד, שנחנקה למוות, נמצאה בתא מטען של מכונית בחניית הבית.

  ()
החשודה השתתפה בחיפושים. מייגן (מימין) והיידי עם בתה התינוקת

לפי הדיווחים, פירמוסקה בת ה-33 תכננה את החטיפה זמן רב. הרשויות מסרו כי כשנודע לה שחברתה בהיריון, היא התנהגה כאילו גם היא מצפה לילד, כחלק מהמזימה לחטוף את התינוקת. לפי חלק מהדיווחים, גבר בשם כריסטופר גרין היה שותף למזימה. ה"דיילי מייל" דיווח כי מדובר בבעל הבית שבו מתגוררת פירמוסקה.

 

אחרי שברוסארד ובתה נעלמו, פירמוסקה אף השתתפה בחיפושים אחריהן. שכניה של החשודה סיפרו שהיא הציגה את התינוקת של חברתה כבתה שלה וקראה לה לונה. התינוקת הועברה לשירותי הרווחה.

  ()
עדיין לא הוגש כתב אישום בגין הרצח. הבית של החשודה

קרסה נולטה, חברת ילדות של השתיים, סיפרה שהן הכירו במחנה קיץ בגיל 11. היא אמרה שחידשה את הקשר עם החשודה לאחרונה, אחרי שנודע לה שברוסארד ובתה נעלמו. "דיברתי עם מייגן כל יום. היא הייתה חולה מהסיפור הזה", אמרה נולטה. "לעולם לא הייתי חושדת בה, זו החברה הכי טובה שלה".

 

פירמוסקה מואשמת בשני סעיפים של חטיפה ובחבלה בראיות אך לא ברצח. אדם נוסף נעצר, ולפי דיווחים מדובר בגרין. המשטרה מסרה כי עליה לחקור חשודים נוספים לפני שתחליט את מי להעמיד לדין בגין הרצח.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מייגן, היידי והתינוקת מרגוט
מומלצים