שתף קטע נבחר

חברת שפונדר-פדלון תקים בפארק הים פרויקט אייקוני בתכנון אדריכלי מתקדם

הקמת שכונת "פארק הים" בבת ים מציבה אפשרויות מגורים חדשניות ועכשוויות למי שמחפש קרבה לחוף הים ואיכות חיים יוצאת דופן במרכז הארץ. שכונת פארק הים צפויה להפוך למתחם מבוקש, שכן מדובר ברצועת הקרקע הנרחבת האחרונה על קו הים - המיועדת להקמת שכונה שלמה

חברת הנדל"ן שפונדר־פדלון, חיבור של שתי משפחות נדל"ן עתירות ותק וניסיון מקצועי של כ־40 שנים בתחום היזמות והביצוע, החלה בימים אלו שיווק של מספר מגדלי מגורים בשכונת פארק הים. הקבוצה מקימה בשלב הראשון שני מגדלי מגורים בני כ־20 קומות ובהם 156 דירות, בתכנון ייחודי של משרד כנען שנהב אדריכלים.

 

חברת שפונדר־פדלון הינה מקבוצות הנדל"ן המובילות בישראל. לקבוצה זרוע ביצוע קבלנית מהוותיקות בארץ, בעלת סיווג קבלני בלתי מוגבל המאפשר לה שליטה על ביצוע איכותי של הפרויקט והדירות, מהיסודות ועד גמר הביצוע והפרטים הקטנים.

 

פרויקט פארק הים שפונדר פדלון (הדמיה: viewpoint)
פרויקט פארק הים שפונדר פדלון(הדמיה: viewpoint)

 

הפרויקט החדש - תוכנן במיקום אסטרטגי בשכונת פארק הים, כשכל הדירות מרווחות מאוד ונהנות משטחי מרפסות גדולים וכן פונות אל נוף פתוח וירוק.

בנוסף, הפרויקט יכלול בשטחים הציבוריים שלו מועדון דיירים, לובי מפואר וחדר אופניים. גולת הכותרת היא הקומה ה־16 בבניין - קומת ה־"Sky Garden", שתכלול חדר כושר ובריכה יוקרתיים, ותצפה לשטחים ירוקים נרחבים למרגלות הפרויקט. קומה זו, פתוחה לכל הדיירים ומהווה את היהלום שבכתר הפרויקט.

 

"מדובר בפונקציה שאיננה קיימת בדרך כלל בבנייני מגורים", מציין האדריכל מושיק בן דור ממשרד כנען שנהב אדריכלים. "בחרנו יחד עם היזמים לבצע רעיון נועז וליזום חלל ציבורי גבוה ממנו נשקף נוף פנורמי ונקי אל הים. תשומת הלב היא על סגנון חיים יוצא הדופן של הפרויקט, 'לובי בשחקים' וכרטיס הביקור של בעלי הבית והדיירים", מציין בן דור.

 

"קומת ה־Sky Garden תכלול פרט לחדר כושר ובריכה מפוארים, גם גינת ירק שתוסיף ייחודיות וצבע למבנה כולו ותבליט אותו מבין כל הפרויקטים בפארק הים, כך שיבודל כבניין אייקוני בנוף סביב".

 

רועי פדלון, מנכ"ל משותף ובעלים של חברת שפונדר־פדלון, מספר על המתחם החדש והייחודיות שבו: "בת ים היא עיר תוססת ועירונית מאוד ובעלת תשתית תחבורה ציבורית מהטובות בארץ. קרבתה לתל אביב מחד ולשפת הים מאידך, מהווה אלמנט משמעותי בפוטנציאל היכולת שלה להמשיך ולהתפתח כעיר אטרקטיבית למגורים ולתעסוקה. התוכנית לבניית שכונת "פארק הים" הבשילה במשך שנים רבות וכוללת בנייה עשירה של יחידות דיור במספר רב של בניינים.

 

השכונה החדשה מחוברת מהפארק בתל אביב ולראשון לציון, בטיילת אחת רצופה אשר מגיעה עד להרצליה. בעבר לא הציעה בת ים לתושביה חלופת מגורים חדשה ברמה גבוהה ותושבים רבים נדדו מבת ים לערים סמוכות. כעת, עם אישור התוכנית לבניית השכונה החדשה אשר תכלול כ־10,000 יחידות דיור, יש לתושבים חלופה אטרקטיבית וראויה לשוב לבת ים ולמשוך אליה תושבים שמחפשים איכות חיים ללא פשרות. תכנון השכונה החדשה הכוללת בנייה לגובה, שטחים ירוקים נרחבים, שילוב של מלונאות, פנאי ומוסדות חינוך וספורט, תשדרג את פני העיר בת ים ותכניס רוח חדשה של מודרניות המאפיינת את הפרויקטים הנבנים בה כיום, כמו גם הנגישות התחבורתית שיספק לשכונה הקו האדום של הרכבת הקלה ויקרב אותה לכל גוש דן.

 

פוטנציאל השכונה מתבטא במחירי הדירות המתוכננים לעמוד בתחילת השיווק על כ־22-25 אלף ש"ח למ"ר, כאשר בתל אביב־יפו השכנה מחירי הדירות הנמצאות באותו המרחק מהים כפולים ומגיעים למעל 50,000 ש"ח למ"ר!".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדמיה: viewpoint
הקומות העליונות בפרויקט. הדמיה
הדמיה: viewpoint
מומלצים