שתף קטע נבחר

אישום: ניסה לסחוט באיומים מתמודדת לשעבר ב"דה וויס" שתועדה באקט מיני

לפי האישום, מהראן מסארווה (31) דרש מהזמרת 50 אלף שקלים בתמורה למחיקת סרטון מיני שבו צולמה. בהמשך דרש בין 15 ל-25 אלף שקלים. בחלק מהמקרים הציג עצמו כאישה, ואף הזדהה בפניה כ"מלאך שבא להציל"

אילוסטרציה גרפית של הימורים וסחיטה אונליין (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

הפרקליטות הגישה הבוקר (יום א') לבית משפט השלום בפתח תקווה כתב אישום נגד מהראן מסארווה (31), תושב טייבה, בגין סחיטה באיומים של זמרת שהופיעה בעבר בתוכנית "דה וויס". לפי האישום, הוא דרש מהזמרת עשרות אלפי שקלים בתמורה למחיקת סרטון שבו היא תועדה באקט מיני. הוא נעצר לאחר שקבע להיפגש עם הזמרת, שהבטיחה לו כי תשלם לו.

 

בכתב האישום נטען כי במהלך החודש הגיע לידיו סרטון באורך כדקה וחצי שבו תועדה הזמרת באקט מיני עם בן זוגה לשעבר. במשך שבועיים הוא שלח לה מאות מסרונים בוואטסאפ, שבהם הזדהה לעיתים כגבר ולעיתים כאישה, ואיים עליה שאם היא לא תעביר לידיו סכום כסף הוא יפיץ את הסרטון ברשת.

 

באחד המסרונים, הוא הזדהה בפניה כ"מלאך שבא להציל", שלח לה את הסרטון, וכתב כי מטרתו להציל אות מאחרים שמחזיקים בסרטון. הוא גם איים עליה שיפיץ את הסרטון בפייסבוק אם מישהו מטעמה יתערב. בהמשך, שלח לה מסרונים שבהם נכתב בנוסח שבו הציג עצמו כזכר ונקבה: "עכשיו דיברתי איתם, הם רוצים 50 אלף שקלים. אני מבטיח לך שימחקו את הסרטון לגמרי. מחר נדבר שלא יהיה לך בעיות עם בעלך. אני בתור בחורה מרגישה את זה".

 

הזמרת התחננה בפניו שיניח לה, אך הוא המשיך בניסיון הסחיטה. "תכיני 25 אלף שקלים והסיפור ייגמר", הבטיח לה, ובהמשך שלח לה מדי יום עשרות הודעות ובהן איומים כי יפיץ את הסרטון אם היא לא תשלם. באחד הימים הודיעה הזמרת לנאשם כי הצליחה להשיג 9,000 שקלים, וביקשה ממנו שיסתפק בכך. הוא לא הסכים וכתב לה: "אמרתי לך, מילה שלי, בילדים שלי שלא יישאר סרטון. אני מבטיח לך. תכיני 15 אלף שקלים, אני סוגר איתך ועושה לך טובה. את בחורה טובה, אני יודעת את זה. השתנית הרבה ובגלל זה אני גאה בך".

 

לבסוף, הסתפק הנאשם ב-9,000 שקלים, ולאחר שהחליף עמה מסרונים רבים השניים קבעו להיפגש במושב תנובות שבעמק חפר. במקום המתינו לו שוטרים שעצרו אותו ולקחו ממנו את הטלפון שלו. בחקירתו מסר גרסאות סותרות ובלתי סבירות. בחקירתו הראשונה טען כי הטלפון ממנו נשלחו הודעות הסחיטה ונתפס ברשותו אינו שלו ושייך לאדם אחר שאותו אינו מכיר, וביקש את עזרתו ושלח את הטלפון שלו ברכבו. בחקירה השנייה טען כי השוטרים שתלו את הטלפון ברכבו למרות שהטלפון היה מחובר למטען. בחקירתו השלישית טען כי הטלפון בכלל לא נמצא ברכבו.

 

בבקשה למעצרו עד תום ההליכים נטען נגד הנאשם כי יש ראיות רבות נגדו, בהן שגיאות כתיב ייחודיות לו, כגון "חזוחלילה" במקום "חס וחלילה", "דקאות" במקום "דקות", "מספיר" במקום "מסביר" ועוד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים