שתף קטע נבחר

פלסטיני שאל נערה בקריית גת "יודעת לרקוד?" - ותקף מינית

מחמוד עסוד, תושב חברון בן 66 שעבד כאיש תחזוקה בבניין בעיר הדרומית, מואשם במעשה מגונה בנערה בת 14

 

תקיפה תוקף אילוסתוקף אילוסתקיפה (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

מחמוד עסוד (66), פלסטיני מחברון, ניצל את ההיכרות עם נערה בת 14 - ותקף אותה מינית בבניין שבו עבד כאיש תחזוקה בקריית גת. כך מתואר בכתב אישום שהוגש היום (א') נגד עסוד.

 

לפי כתב האישום, שהגישה פרקליטות מחוז דרום לבית לבית משפט השלום באשקלון, ב-22 בדצמבר הגיע עסוד לדירתה של הנערה וביקש ממנה להכין עבורו קפה. הנערה השיבה לנאשם שאינה יודעת להכין קפה, ניגשה למטבח ולבקשתו נתנה לו קפה וסוכר.

 

עסוד, כך נטען, החל להכין קפה ובשלב מסוים שאל את הנערה "את יודעת לרקוד?". הנערה השיבה בחיוב, ואז ביקש ממנה הנאשם שתדגים לו.

 

לפי כתב האישום, הנערה הדגימה ריקוד בכך שהניעה את כתפיה ולאחר מכן הסתובבה והתרחקה מעט מהנאשם במטבח. בשלב זה הנאשם סיים להכין את הקפה, התקרב לנערה ואז ביצע בה מעשה מגונה. הנערה מצדה הרימה את ידה כדי להרחיק את הנאשם והתרחקה ממנו בתוך הדירה.

 

הלכה לשכנה בוכה ורועדת 

עוד נטען כי עסוד התקרב בשנית לנערה, נגע בידיו בפניה ואז נישק אותה על לחייה כמה פעמים. במהלך הנשיקות, ביצע הנאשם שוב מעשה מגונה בנערה. קורבן התקיפה הצליחה לסגת מהנאשם, וכשהוא עזב את הדירה - היא מיהרה לנעול את הדלת.

 

לאחר מכן פתחה הנערה את דלת הדירה ורצה לאחת השכנים בבניין על מנת לספר על על ההתרחשויות תוך כדי שהיא בוכה ורועדת.

 

הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של עסוד עד תום ההליכים. בבקשה נאמר כי "הנאשם בחקירתו קשר את עצמו לאירוע, אישר שמכיר את הקטינה ואת אמה, ואישר שחיבק אותה כשנכנס ובעימות אף אישר שנישק אותה. בחקירתו האחרונה הוא הכחיש נשיקה".

 

עוד צוין בבקשה כי "קיים יסוד סביר לחשש שהנאשם יסכן את ביטחון הציבור. חשש זה נלמד מכך שהמשיב ביצע את המעשים בקטינה שמתגוררת באותו הבניין שבו הוא עובד, באור יום, כשהוא מנצל את גילה הצעיר ואת ההיכרות שלו איתה, כדי להיכנס לדירה שבה היא מתגוררת, ולהתקרב אליה ללא כל מורא". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים