שתף קטע נבחר

קמפיין הליכוד יוצא לדרך: "נתניהו ייצא לשטח, הוא מתקבל כמו כוכב רוק"

מנהל קמפיין הליכוד לבחירות הקרובות, ראש עיריית לוד יאיר רביבו, סיפר בריאיון לאולפן ynet: "נתניהו אהב את הקונספט של הפריימריז, ומתכוון לצאת לכנסים בכל הארץ. הוא אוהב את החיבור לשטח". הוסיף: "נעשה קמפיין חיובי, צריכים להביא עוד 200 אלף קולות - וזה אפשרי"

  

 

ראש עיריית לוד יאיר רביבו משמש גם כמנהל מטה הליכוד לקראת הבחירות השלישיות, שיתקיימו בעוד פחות מחודשיים. לכבוד פתיחת הקמפיין, רביבו שוחח היום (רביעי) עם אולפן ynet, ואמר כי ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי לאמץ את השיטה שבה השתמש רק לאחרונה בפריימריז של הליכוד, של יציאה לשטח לכנסים במקום להתרכז בקמפיין ברשת.

 

"נתניהו ראה שהרכב מנצח לא מחליפים", אמר רביבו. "הוא אהב את הקונספט שהשרים ישראל כץ, מירי רגב ואנוכי הצענו לו - שזה יותר שטח ופחות פייסבוק. בקמפיין בספטמבר הוא יצא ארבע פעמים לשטח ובפריימריז האחרון הוא יצא ל-40 כנסים בעשרה ימים. הוא מאוד אהב את החיבור הזה לשטח, הציבור אהב את זה וחיכה לו כמו כוכב רוק".

 

רביבו הוסיף: "הוא ביקש לשכפל את זה גם לקמפיין החדש. זה אומר הרבה מפגשים למרות החורף המבורך. אנחנו נצא לשטח, לערי הליכוד. העם הוא יותר ימני וזה עובדתי, אבל במערכות הבחירות האחרונות יש פלונטר פוליטי לא מוסבר. הבעיה היא שבערי הפריפריה יוצאים פחות להצביע, וזה מתורגם בקלפי לתיקו".

 

- תמשיכו לתקוף את מוסדות אכיפת החוק?

"לדעתי לא, אני חושב שאם תסתכלו על הקו שהובלנו בפריימריז - זה היה קמפיין חיובי. רה"מ מגיע לשטח, יש לו את הקסם שלו, הוא מספר על העשייה, ואני חושב שבסופו ש ל דבר זה מה שהציבור רוצה לשמוע. יותר על העשייה, החזון וההישגים".

 

- אמרת לו את זה?

"אני באופן אישי אצלי תמיד הלכתי על קמפיין חיובי, אני חושב שרה"מ שבא עם הישגים ביטחוניים, כלכליים, חברתיים, זה מה שהוא צריך להציג, זה מה שהציבור רוצה לשמוע. את תושב מצפה רמון פחות מעניין אם תהיה ריבונות בבקעת הירדן, יותר חשוב לו לשמוע אם נקים שם בית חולים שחסר. אפשר להציג את כל מהפכת הרכבות, הכבישים, העלאת שכר החיילים, שכר המינימום. לספר את מה שקרה בלוויתן - השמאל רצה שהגז יישאר באדמה ואנחנו רואים שהגז זורם לכל העולם ויביא ברכה כלכלית. מי שייהנה מהשפע זה התושבים בכל הארץ".

 

- אם תכונס ועדת הכנסת וידונו בחסינות נתניהו, זה יפריע לקמפיין?

"אני במשבצת של ניהול המטה בצורה התפעולית. ממה שאני שומע יש רצון לחזור הביתה לליכוד. אנשים קצת נדדו ובסופו של דבר אנחנו צריכים עוד 200 אלף קולות שזה שישה מנדטים, אני חושב שהליכוד יכול להביא ארבעה מנדטים, החרדים יכולים להביא עוד מנדט אחד והציבור הדתי הלאומי, אם ישכיל להתאחד, יכול גם הוא להביא עוד קולות. אפשר להגיע ל-61".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל שחר
"מחובר לשטח". נתניהו
צילום: טל שחר
מומלצים