שתף קטע נבחר

להיות חלק מההצלחה של אומת הסטארפ-אפ: כך תקנו מניות בנדל"ן דיגיטלי פרסומי בהשקעה של החל מ-649 ₪

כל מי שמכיר את עולם ההשקעות ואיך ניתן להרוויח בישראל, יצליח לזהות מייד את גודל ההזדמנות: עבור השקעה קטנה דרך פלטפורמת פיפלביז, ניתן כעת לרכוש מניות של חברת Green Digital, המפעילה מאות מסכי טאץ' בבניינים ברחבי הארץ באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים. החל מ-649 ₪, תוכלו לקחת חלק ברווחים השוטפים של החברה, וגם לחלום על אקזיט

בוודאי יצא לכם לשמוע על פלטפורמות למימון המונים, אבל אולי לא הכרתם עדיין את פיפלביז, הפלטפורמה להשקעות המונים בחברות סטארטאפ ישראליות בפיקוח רשות ניירות ערך, שמאפשרת לאזרח הקטן להיות חלק מבעלי המניות, ליהנות מהרווחים שלה, ו'לעשות קופה' במקרה של אקזיט. איך זה עובד? ומה הופך את קמפיין הגיוס של Green Digital להזדמנות השקעה מסקרנת במיוחד בפלטפורמה?

 

כל אחד יכול להיות בעל מניות בסטארטאפ צומח

הפלטפורמה החדשנית של פיפלביז מאפשרת לכל אחד מאיתנו להיות בעלים גאה של מניות בחברת סטארטאפ. באמצעות השקעה של החל מ-500 ₪ (ועד 60,000 ₪), ניתן לקבל תעודת בעל מניות בחברת סטארטאפ לבחירתכם, מתוך החברות הנמצאות בקמפיין של גיוס כספים.

 

בתור בעל מניות בחברה, המשקיעים זוכים לדיבידנדים (שיתוף ברווחי החברה) וכמובן לחלק היחסי שלהם בעת הנפקה בבורסה או אקזיט (מכירה לחברה אחרת).

 

מדובר בחידוש שלא היה קיים עד כה בתחום, אשר נשלט על ידי משקיעים גדולים, קרנות הון סיכון וגופים מוסדיים. כעת, הכוח עובר לידיים של כלל האזרחים, שיכולים להשתתף בצמיחה ובשגשוג של חברות הסטארט-אפ הישראליות.

  (צילום: באדיבות Green Digital)
(צילום: באדיבות Green Digital)

תהליך נוח, בטוח ושקוף לחלוטין בפיקוח רשות ניירות ערך

פיפלביז היא גוף מפוקח על ידי רשות ניירות ערך ועומדת בתקנות הרשות. הפלטפורמה ממשיכה ללוות את המשקיעים גם לאחר הרכישה, כאשר הסטארטאפים מחויבים להעביר לבעלי המניות דיווחים שנתיים על החברה, בהתאם לדרישות החוק. כך, כל בעלי המניות, מקטן ועד גדול, יכולים להתעדכן ולעקוב מקרוב אחרי פעילות החברה.

 

Green Digital - השקעה בנדל"ן דיגיטלי פרסומי, צמיחה מואצת ופריצה קרובה לחו"ל, שיתופי פעולה עם חברות מקומיות וגלובליות

אחד הקמפיינים המסקרנים ביותר בפלטפורמה של פיפלביז, שנפתח לפני מספר ימים ומשך כבר מאות אלפי שקלים של השקעה, הוא הקמפיין של Green Digital, החברה הראשונה והגדולה בישראל בתחום הפרסום הדיגיטלי בבניינים.

 

Green Digital היא פלטפורמה המשלבת פרסום על מסכי טאצ' ייחודיים. Green Digital ידעה לזהות את השטחים המציעים חשיפה אורגנית אדירה במגדלי המגורים והמשרדים, ולהפוך אותם לנדל"ן מניב המשלב פרסום דיגיטלי ואינטראקטיבי.

 

על בסיס שיתוף פעולה עם חברת NoviSign העולמית, פיתחה החברה מסכי טאצ' חכמים הכוללים שיתופיות, הודעות, עדכונים וקהילתיות בבנייני מגורים ומשרדים. לחברה שיתופי פעולה עם ענקיות תוכן מקומיות, ביניהן ynet, Groo, המקצוענים, ארטימדיה ועוד. מרכיבי המידע המוצגים על המסכים מותאמים לצרכי ועד הבית/ חברת הניהול, והפרסום מותאם לקהל היעד של הדיירים/ העובדים.

 

נכון להיום, הבשורה של Green Digital נמצאת בהתרחבות בשוק הישראלי, הכולל פוטנציאל של 20,000 בניינים ברחבי הארץ.

 

בנוסף, החברה עומדת לקראת פריצה לשוק הבינלאומי של שילוט דיגיטלי, שרושם צמיחה של 7.3% בשנה וצפוי להגיע ל-29.6 מיליארד דולר תוך 4 שנים מהיום.

 

  (צילום: באדיבות Green Digital)
(צילום: באדיבות Green Digital)
 

מה הופך את ההשקעה ב-Green Digital לאטרקטיבית?

ראשית, העובדה שכל מסך נוסף מגדיל את החשיפה עבור המפרסם, וכתוצאה מכך את ערך החברה. החברה חתומה על הסכם הפצה עם חברת ניהול בניינים בפריסה ארצית, כך שההתרחבות צפויה להיות מהירה. אחד היתרונות הגדולים הוא האפשרות להגדיל את ה-Scale באלפי אחוזים מבלי להגדיל הוצאות וכוח אדם.

 

בנוסף, החברה רשמה צמיחה של 140% בהכנסות משנת 2018, מה שמראה על מגמת הצמיחה האדירה בה היא נמצאת.

 

המשקיעים בחברה דרך פיפלביז יקבלו 50% בחלוקת רווחים (דיבידנדים) בכל שנה, וכמובן יקבלו את הנתח שלהם במועד ההנפקה או האקזיט העתידי.

 

זה הזמן להשקיע בצמיחה ובהתרחבות של אחת מחברות הסטארט-אפ המובילות בתחומן בישראל, המשלבת נכסים ממשיים בעולם האמיתי, פרסום דיגיטלי אינטראקטיבי וטכנולוגיה מתקדמת של התאמה אישית. Green Digital היא העתיד של כל הבניינים בישראל ובעולם.

 

החל מ-648 ₪, ויש לכם מניות בחברת סטארט-אפ צומחת. בואו לקחת חלק מההצלחה של Green Digital>>

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים