שתף קטע נבחר

יש על מי לסמוך - הרוח החדשה ביחידה לפה ולסת במרכז הרפואי קפלן מביאה איתה שירותים כירורגיים ציבוריים, על ידי מומחים בלבד

רפואת פה ולסת היא כמעט אמנות - הרופאים המומחים בתחום משלבים מיומנות, דיוק עילאי ויכולת בינאישית גבוהה. היחידה לפה ולסת במרכז הרפואי קפלן, אשר שינתה את פניה בשנים האחרונות, מציעה כעת שירותים רפואיים ציבוריים (הנכללים בסל התרופות), מבלי להתפשר על יחס אישי, זמינות גבוהה וטיפול איכותי על ידי מומחים בלבד. היכן נושבת הרוח הצעירה ביחידה המובילה, ומהם הטיפולים בהם היא מתמחה?

טיפולים כירורגיים של פה ולסת דורשים הרבה דיוק ומיומנות. משום שמדובר בשיניים שלנו, קשה להתפשר בכל הנוגע לרופא המטפל ולאיכות הטיפול. החשש שמא נפקיד את הפה שלנו בידיו של מתמחה עם ניסיון מועט, או המחשבה על הגעה לקצוות הארץ כדי לקבל טיפול שיניים במחיר משתלם, גורמים לרבים מאיתנו לפנות לרפואה פרטית ויקרה.

 

בתגובה למגמה הנוכחית בתחום, החליטה הנהלת המרכז הרפואי קפלן לבצע שינוי מהותי ביחידה לפה ולסת של בית החולים בשנים האחרונות. על רקע הנוף בו מרפאות ובתי חולים מתמקדים בשירותים רווחיים בלבד, החליטו ביחידה לפה ולסת בבית החולים, בהובלתו של ד"ר חגי מירון, להציע שירותים כירורגיים ציבוריים, הכלולים בסל הבריאות. השירותים מוענקים למבוטחים של כל קופות החולים, ומבוצעים על ידי רופאים מומחים בלבד.

ד"ר חגי מירון (צילום: באדיבות מרכז רפואי קפלן)
ד"ר חגי מירון(צילום: באדיבות מרכז רפואי קפלן)
 

המהפכה של היחידה במתבטאת בין היתר בכניסה של דור חדש ומעודכן של רופאים מומחים בתחומם, והקפדה על איכות טיפול מהמובילות בישראל. מהם השירותים והטיפולים המאפיינים את היחידה לפה ולסת בקפלן?

 

זמינות ואיכות, מבלי להתפשר על יחס אישי ותחושה אינטימית

היחידה לפה ולסת של המרכז הרפואי קפלן מצליחה לשלב בין איכות הטיפול, המוענק על ידי מומחים בלבד, לצד חוויה אישית ביחידה קטנה ואינטימית, בהשוואה לבתי החולים הגדולים והעמוסים. בנוסף, היחידה מבטיחה זמינות גבוהה, כך שהמטופלים לא צריכים לחכות ולתת למצב שלהם להחמיר בהמתנה לטיפול הנכון על ידי הרופא המומחה למצב שלהם.

 

צוות הרופאים של היחידה נמצא תמיד עם היד על הדופן מבחינת התעדכנות בטיפולים המתקדמים בעולם, על מנת לשמור על מקצועיות בהתאם למגמות המרכזיות בעולם הרפואה הגלובלי. הרופאים ביחידה מגיעים ממגוון מקצועות בתחום: מומחים בכירורגיה, מומחים ברפואת פה, מומחים בכאבי פנים ורופאי שיניים.

 

מגוון טיפולים כירורגיים מתקדמים

היחידה לכירורגיה של הפה והלסת מציעה אבחון, ייעוץ וטיפול בכל הנושאים הקשורים בחלל הפה, הלסתות, מפרקי הלסת ובלוטות הרוק. בין הטיפולים שנוספו ליחידה בשנים האחרונות ניתן למצוא אבחון וטיפול מקיף בכאבי פנים – בחלל הפה ובמערכת בלעיסה, כמו גם טיפול בהפרעות חסימתיות בבלוטות הרוק, לרבות טיפולים אנדוסקופיים במפרקי הלסת ובלוטות רוק.

 

היחידה מבצעת טיפולי כירורגיית פה ולסתות, כגון עקירות שיניים מורכבות לרבות שיני בינה, אבחון וטיפול בנגעים טרום ממאירים, טיפול בעיוותי פנים מולדים ונרכשים. בנוסף, היחידה מתמחה בניתוחים אורתוגנתיים לטיפול בהפרעות סגר חריגות.

 

ביחידה פועלת גם מרפאת שיניים לחולים הסובלים ממחלות ומצבים רפואיים מורכבים, כגון חולים אונקולוגיים ומטופלים עם בעיות קרישה. מצבם המורכב של מטופלים אלו דורש כי הטיפול יתבצע תחת השגחה צמודה של בית החולים.

  (צילום: באדיבות מרכז רפואי קפלן)
(צילום: באדיבות מרכז רפואי קפלן)
 

מדובר על אחד השירותים המבוססים והוותיקים של היחידה, אשר נובע מתוך ראיית צרכי המטופל והרצון להעניק טיפול מקצועי בהתאם לרמת האיכות שהיחידה מצפה מעצמה להעניק. השירות אינו ניתן בקהילה, ולמעשה, היחידה של המרכז הרפואי קפלן היא אחת היחידות בארץ המעניקות שירות שכזה.

 

הצוות הרפואי, צוות השינניות והסייעות של היחידה לפה ולסת של המרכז הרפואי קפלן, מזמינים אתכם להתרשם מקרוב מהשינוי והרוח החדשה הנושבת במסדרונות היחידה בשנים האחרונות. הטיפולים המוענקים ביחידה נחשבים לאיכותיים ביותר, ומבוצעים על ידי רופאים מומחים בלבד, בתעריפים משתלמים. בסופו של דבר, מדובר בשיניים ובפה שלכם, וכדאי לכם להיות בטוחים ב-120% שאתם מפקידים אותם בידיים נאמנות, מיומנות ומנוסות. במרכז הרפואי קפלן - יש על מי לסמוך.

 

לפרטים נוספים>>

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים