שתף קטע נבחר

בת 91 נספתה בשריפה בדירה בנתניה

צוות מד"א שהגיע לדירה הבוערת בקומה השלישית בבניין ברחוב מנחם בגין בעיר, ביצע בקשישה פעולות החייאה, אך נאלץ לקבוע את מותה. מתחנת הכיבוי האזורית בנתניה נמסר כי מוקד השריפה היה במזגן שבער

 

 

 

 

בת 91 נספתה לפנות בוקר (שבת) בשריפה שפרצה בדירה בבניין מגורים ברחוב מנחם בגין בנתניה. צוות מד"א ניסה לבצע בקשישה פעולות החייאה אך נאלץ לקבוע את מותה. מוקד השריפה היה מזגן שהתלקח.

 

זירת השריפה בנתניה  (צילום: תומי הרפז)
זירת השריפה בנתניה (צילום: תומי הרפז)

 

 

זירת השריפה בנתניה  (צילום: תיעוד מבצעי מד
(צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

כמה שעות לפני שהדירה עלתה באש, הוחזרה הקשישה על-ידי בני משפחתה לאחר שהתארחה אצל אחת מבנותיה. אחד השכנים שחזר כי הוא שמע צעקות "הצילו" בבניין, ומחשש שמדובר באירוע אלימות במשפחה הזעיק את המשטרה לבניין.

 

שוטרים שהגיעו לזירה סרקו את הבניין והבחינו בעשן שיוצא מדלתה של הקשישה. השוטרים הזעיקו את צוותי הכיבוי שפרצו את הדלת וחילצו אותה כשהיא מחוסרת הכרה. בדירה נותר נזק כבד כתוצאה מהפיח והעשן.

 

פרמדיק מד"א יקי חג'ג' סיפר: "כשהגענו למקום ראינו המולה ועשן סמיך יוצא מחלונות דירה בקומה השלישית. הכבאים חילצו מהדירה אישה מחוסרת הכרה, לאחר ששאפה עשן רב. היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".

  

זירת השריפה בנתניה  (צילום: תומי הרפז)
(צילום: תומי הרפז)

זירת השריפה בנתניה  (צילום: תומי הרפז)
(צילום: תומי הרפז)

 

זירת השריפה בנתניה  (צילום: תיעוד מבצעי מד
(צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

מתחנת הכיבוי האזורית בנתניה נמסר כי ניידת סיור של משטרת ישראל שהגיעה למקום בעקבות דיווח על צעקות מהבניין, זיהתה עשן יוצא מדירה בקומה השלישית של בניין בן תשע קומות ומיד דיווחה לחדר המבצעים של תחנת הכיבוי. עם קבלת הדיווח לוחמי האש שהגיעו למקום פרצו לדירה אפופת העשן ואיתרו אישה ללא הכרה.

 

לוחמי האש חילצו את הקשישה שהועברה לטיפול צוות מגן דוד אדום - שכאמור נאלץ לקבוע את מותה. 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תיעוד מבצעי מד"א
זירת השריפה בנתניה
צילום: תיעוד מבצעי מד"א
מומלצים