שתף קטע נבחר

פורסם שם המורה שחשוד בעבירות מין בבן 12, נגבו עדויות מעוד 5 ילדים

דניאל שמעון כורמיאן (23) מנתניה הוא החשוד במעשים מגונים בתלמיד במשך שלוש שנים. חוקרות גבו עדויות מילדים נוספים שלפי החשד נפלו קורבן לעבירות דומות. הצעיר מכחיש את המיוחס לו: "לא יהיה שום דבר"

 

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום (ג') בשלושה ימים נוספים את מעצרו של המורה דניאל שמעון כורמיאן, בן 23 מנתניה, שחשוד בביצוע מעשים מגונים במשך שלוש שנים בתלמיד שגילו כיום 12. במקביל, חוקרות ילדים גבו עדויות מחמישה ילדים אחרים - ונבדק כעת אם גם הם היו קורבנות למעשים דומים. כורמיאן מכחיש את המיוחס לו.

 

הצעיר, סטודנט להוראה שאמור לקבל בעוד כחודש תעודה על סיום לימודיו, עבד בשנים אחרונות כמורה וסייע לתלמידים בבית ספר בעירו.

 

בשבוע שעבר, לאחר שתלמיד בן 12 סיפר להוריו כי במהלך שלוש השנים האחרונות החשוד ביצע בו מעשים מגונים בהזדמנויות רבות ובמקומות שונים, הגישו הוריו של הילד תלונה במשטרה. חוקרת ילדים גבתה עדות מהילד ובסיכום חקירתה עלה חשד שלפיו הוא אכן נפל קורבן לעבירות מין.

אילוס אזיקים אזיקים/תקיפה/אישום  (צילום: shutterstock)
אילוסטרציה(צילום: shutterstock)

כורמיאן נעצר לחקירה בחשד לריבוי עבירות מין שביצע בילד במשך שלוש שנים, ובכללן התחככויות באיברים מוצנעים. למשטרה הגיע גם מידע על חשד שלפיו הצעיר ביצע מעשים דומים בחמישה ילדים אחרים בני 9 עד 12. הילדים אותרו, וחוקרות ילדים גבו מהם כאמור עדויות. כעת ממתינים במשטרה לסיכומי חקירות שיקבעו אם גם הם נפלו קורבן למעשים דומים.

 

ביום שישי שעבר הוארך מעצרו של כורמיאן בפעם הראשונה, והבוקר הוא הוארך כאמור בהסכמה בשלושה ימים נוספים. השופטת עדנה יוסף קוזין קבעה בהחלטתה כי קיים חשד סביר לכך שהחשוד ביצע את המעשים המיוחסים לו. השופטת דחתה את בקשת פרקליטו של כורמיאן להטיל צו איסור פרסום על פרטיו. במשטרה מנסים לאתר ילדים נוספים שנפלו קורבן לעבירות מין מצדו של החשוד.

עו"ד מימון ()
עו"ד מימון

עו"ד גיא מימון, פרקליטו של כורמיאן, אמר בתום הדיון היום כי "מאז הארכת המעצר הקודמת של מרשי הוא לא נחקר. המדינה ביקשה היום להאריך את מעצרו בשבעה ימים, ואנחנו הסכמנו להארכת מעצר של יומיים כדי שפעולות החקירה יתבצעו, כדי שיחקרו את אותם הקטינים שהמשטרה טוענת שיש לה 'על הקנה'.

 

"לטענתנו לא יהיה שום דבר. האיש מכחיש לחלוטין את החשדות המיוחסים לו. חשוב לנו מאוד שהילדים ייחקרו כדי שהאמת תצא לאור".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים