שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  המנכ"ל החדש של יוניליוור ישראל: ג'ם טריק יוקסל

  יוקסל, יליד טורקיה, יחליף את ענת גבריאל שמונתה לאחרונה לסגנית נשיא גלובלית בחברה. וגם: מרינה מקסימיליאן בלומין מחליפה את גלית גוטמן ואיזו כוכבת ריאליטי קיבלה קמפיין? רכילות עסקית

  המנכ"ל הזר של יוניליוור ישראל

  יוניליוור, חברת מוצרי הצריכה הבינלאומית, מינתה את ג'ם טריק יוקסל (Cem Tarik Yuksel) לשמש מנכ"ל החברה בישראל. יוקסל יחליף את ענת גבריאל, שאחרי 6.5 שנים מונתה בספטמבר האחרון לסגנית נשיא גלובלית ביוניליוור (Global VP).

   

  יוקסל (55), יליד טורקיה, משמש כיום מנכ"ל יוניליוור במדינות המפרץ וסגן נשיא חטיבת הלקוחות האזורי וייכנס לתפקיד במהלך פברואר. בכך ויתרה החברה על מינוי גורם ישראלי מתוך ההנהלה, כפי שעשתה ב-2010 עם מינוי אנג'לו טרוקיה למנכ"ל במקום מוטי קרן. יוקסל הצטרף ליוניליוור ב-1987 כחלק מתוכנית עתודה ניהולית והוא בעל ניסיון רב במספר תפקידים עסקיים ניהוליים.

  ג'ם טריק יוקסל (צילום: יח
  ג'ם טריק יוקסל(צילום: יח"צ)

   

  מקסימיליאן בלומין במקום גוטמן

  הזמרת מרינה מקסימיליאן בלומין (32) נבחרה לשמש הפנים החדשות של חברת האופנה קרייזי ליין. לאחר עשור (20 עונות) מפנה את התפקיד אשת התקשורת והדוגמנית גלית גוטמן (47) את מקומה לטובת בלומין - שתשלשל לכיסה, לפי הערכות, מאות אלפי שקלים לשנה.

   

  עפרה שביט, מבעלי החברה וסמנכ"לית השיווק, הודיעה כי הפרידה נעשתה בהחלטה משותפת, ונימקה את הבחירה בבלומין בשל היותה "אישה חזקה ומעצימה, זמרת שנוגעת בלב של כולנו. אנו מאמינים שזו תחילתה של דרך ארוכה ביחד". בלומין הוסיפה: "אני גאה לפתוח את 2020 עם קמפיין חדש בחברת אופנה שפונה לנשים מגוונות מבחינת גיל, מידה, וסגנון".

  רכילות עסקית מרינה מקסימיליאן בלומין (צילום: דניאל קמינסקי)
  מרינה מקסימיליאן בלומין(צילום: דניאל קמינסקי)
   

  רכילות עסקית גלית גוטמן (צילום: דודי חסון)
  גלית גוטמן(צילום: דודי חסון)
   

   

  הקמפיין החדש של מריה דומרק

  מנהלי קניון הדר בירושלים החתימו כפרזנטורית חדשה את הדוגמנית וכוכבת הריאליטי מריה דומרק, שאמנם קצת נעלמה בחודשים האחרונים מאור הזרקורים, אך מתברר כי הסיבה לכך היא פיתוח קריירת השירה שלה. בסוף השבוע שעבר, כשהצטלמה לקמפיין שיעלה בחודש הבא ברשתות החברתיות, סיפרה לכוכי אבגי, מנהלת השיווק של הקניון, שהיא עומדת להוציא החודש את הסינגל השלישי שלה.

   

  דומרק הוסיפה ב"צניעות": "הרבה לא יודעים, אבל מעבר להיותי אושיית אינסטגרם אני שרה, מנגנת ומלחינה". לגבי מערכת היחסים שלה עם רועי קורנבלום, אותו הכירה בריאליטי "האח הגדול", הוסיפה: "רועי ואני כל הזמן מדמיינים איך החתונה שלנו תיראה". גם דומרק תגדיל את נפח חשבון הבנק שלה בכמה עשרות אלפי שקלים, לפי הערכות.

  רכילות עסקית מריה דומרק וכוכי איבגי (צילום: רונן פדידה)
  מריה דומרק וכוכי איבגי(צילום: רונן פדידה)
   

   

  רון טל למען סבסוד לימודי סטודנטים לרפואה בחו"ל

  בצל המשבר במערכת הבריאות והמחסור ברופאים בישראל, התקיים בשישי האחרון האירוע הבינלאומי השנתי ללימודי רפואה בחו"ל, מטעם מכינת "מדיקל דוקטור" שבבעלות ד"ר משה כהן. המעניין הוא, שמלבד לכ-400 מתעניינים, נכח ותמך באסטרטגיה גם יפתח רון טל, יו"ר חברת חשמל.

   

  דיברו בסוגייה: פרופ' ציון חגי, יו"ר ההסתדרות הרפואית, ופרופ' חזי לוי, מנהל בית החולים ברזילי באשקלון. "מדי שנה", אמר ד"ר כהן, "שולחים 250 סטודנטים לרפואה לחו"ל, והאוכלוסייה הכי גדולה כיום באוניברסיטאות ללימודי רפואה באירופה היא ישראלים. אנחנו נאבקים על כך שהמדינה תסבסד חלק מהלימודים של הסטודנטים בחו"ל, כפי שהיא מסבסדת בישראל. בסופו של דבר, מדינת ישראל נתמכת ע"י בוגרי חו"ל".

  רכילות עסקית יפתח רון טל וד
  יפתח רון טל וד"ר משה כהן(צילום: תמיר שרים, "לוק צלמים")
   

   

  פינברג מרים ללנדאו

  עו"ד נחום פינברג נראה נרגש במיוחד, כשישב בחמישי בערב בצמוד לחבריו הקרובים יגאל וציפי לנדאו, בערב חגיגי, שהתקיים לרגל חנוכת הזרמת הגז גם למדינות נוספות באזור. הוא פרסם בעמוד הפייסבוק שלו את התמונה והוסיף: "על כאלה נאמר: יגעת, האמנת, התייסרת. השמחה עתה גדולה. אשרי המשפחות שזכו לרגע זה, וגם לטובת מדינת ישראל". 

  רכילות עסקית נחום פינברג, יגאל וציפי לנדאו (צילום: עמוד הפייסבוק של נחום פינברג)
  נחום פינברג, יגאל וציפי לנדאו(צילום: עמוד הפייסבוק של נחום פינברג)
   

   

  שלושה כוהנים ואירוע אחד

  שלושה כוהנים נפגשו באירוע אחד: צחי כהן, משנה למנכ"ל והממונה על החטיבה העסקית בבנק הפועלים, ג'קי כהן, מנהל האגף העסקי בבנק, ואלי כהן, מנכ"ל חברת מקורות. הדבר היה במסגרת אירוע שהתקיים במועדון בנק הפועלים בתל אביב. לאחר ארוחת בוקר משביעה, דנו השלושה, ביחד עם בכירי החטיבה העסקית וחטיבת החדשנות בבנק, על נקודות ממשק בין הבנק למקורות, והתמקדו בנושא ערבויות דיגיטליות לעסקים כצעד משמעותי לשת"פ בין הבנק למקורות.

  רכילות עסקית ג'קי כהן, אלי כהן וצחי כהן (צילום: צורי פטל)
  ג'קי כהן, אלי כהן וצחי כהן(צילום: צורי פטל)
   

   

  האיטלקים כובשים את אילת

  בשבוע שעבר נחתה בישראל משלחת איטלקית של שבעה סטארט-אפים, במטרה לקחת חלק בתוכנית האצה של סטארט-אפים איטלקיים בישראל. את התוכנית מובילים שגרירות איטליה, שהקצתה לתוכנית 100 אלף אירו, קבוצת הבנקאות האיטלקית Intesa Sanpaolo ואילת טק סנטר, שבין בעליה נמצאת קבוצת האחזקות וההשקעות אריאלי קפיטל. התוכנית נוסדה כחלק מהסכם לשת"פ בין איטליה לישראל בתחומי מדע וטכנולוגיה, כדי לפתח סטארט-אפים איטלקיים בישראל.

  רכילות עסקית סטארטפיסטים איטלקים באילת (צילום: יח
  סטארטפיסטים איטלקים באילת(צילום: יח"צ)
   

   

  אאיבושי מזמין לטוקיו

  ועוד בשבוע שעבר: אותות ההצטיינות של לשכת המסחר ישראל-יפן חולקו לתעשיינים, שתרמו משמעותית במהלך 2019 ליחסי המסחר עם יפן. באות הצטיינות בתחום התרבות זכתה הפילהרמונית הישראלית. אדיב ברוך, יו"ר מכון היצוא, סיפק את הנתונים, לפיהם עומד כיום היקף הסחר השנתי עם יפן על כארבעה מיליארד דולר, כשהמטרה היא להגיע ליעד של עשרה מיליארד דולר בשנים הקרובות.

   

  שגריר יפן בישראל, קואיצ'י אאיבושי, הכריז: "אני מזמין את חובבי הספורט בישראל להגיע לטוקיו ביולי הקרוב". רשמו לפניהם: נשיא הלשכה, שמואל שניצר; יו"ר הלשכה, זאב וייס; המנכ"לית, סופיה גוגלב, וגם דר׳רוני בורנשטיין, נשיא כבוד ושגריר של רצון טוב של המשחקים האולימפיים בטוקיו 2020.

  רכילות עסקית סופיה גוגלב, זאב וייס, קואיצ׳י אאיבושי, שמואל שניצר (צילום: שוקה כהן)
  סופיה גוגלב, זאב וייס, קואיצ׳י אאיבושי, שמואל שניצר(צילום: שוקה כהן)
   

   

  בירד משקיעה ברחפנים

  קרן בירד, הקרן הדו-לאומית למחקר ולפיתוח תעשייתיים ישראל-ארה"ב, אישרה השקעה בשלושה פרויקטים משותפים לחברות ישראליות ואמריקניות בתחום ביטחון המולדת. בנוסף למענקים מקרן בירד יזכו הפרויקטים למימון מהמגזר הפרטי, כשסך ההשקעה בפרויקטים תהיה 4.8 מיליון דולר.

   

  וזה הולך ככה: המשרד לביטחון הפנים והמשרד האמריקני לביטחון המולדת מתקצבים את הפעילות בקרן בירד במיליון דולר בשנה כל אחד. הקרן עצמה תשקיע 2.3 מיליון דולר בפרויקטים מתחומי הרחפנים, ניתוח וידאו וניווט בתוך מבנים.

  רכילות עסקית איתן יודילביץ' (צילום: סטודיו איריס ת
  איתן יודילביץ'(צילום: סטודיו איריס ת"א)
   

   

  ברטפלד מאושר בלי דלק

  אסי ברטפלד, שסיים את תפקידו כמנכ"ל קבוצת דלק, נראה מחוייך וצמוד לבת הזוג החדשה, רוני פוזיילוב, באירוע היובל של מכון HIT - מכון טכנולוגי חולון. עוד אנשי כלכלה ותעשייה השתתפו באירוע, שהובילו נשיא המכון, פרופ' אדוארד יעקובוב; יו"ר חבר הנאמנים, פיני כהן; יו"ר הוועד המנהל, פרופ' אדיר פרידור, ויו"ר הועדה תיקצוב המועצה להשכלה גבוהה, פרופ' יפה זילברשץ.

  רוני פוזיילוב ואסי ברטפלד (צילום: טל קירשנבאום)
  רוני פוזיילוב ואסי ברטפלד(צילום: טל קירשנבאום)


   

  אלו"ט מגיעה לחלל

  שלומי סודרי, מנהל מפעל החלל של התעשייה האווירית, וענבל קרייס, סגניתו, אירחו במפעל קבוצת ילדים שנמצאים על הרצף האוטיסטי, לקראת יום ההתרמה לילדים ובוגרים עם אוטיזם שיתקיים בשבוע הבא. הביקור התקיים במסגרת מיזם אמנות שיתופי: "עיר החלל - מסע לעולם של יצורים שאין" של אלו"ט והעמותה לילדים בסיכון, בשיתוף עם האמן אורי דה בר.

   

  בנוכחים: עמוס שפירא, יו"ר אלו"ט, שהציג לנוכחים אלבום עם ציורי חלל, שציירו ילדים עם אוטיזם; יואב חפר, מנכ"ל אלו"ט; ציפי נגל-אדלשטיין, מנכ"לית העמותה לילדים בסיכון, ועוד אנשי עסקים שהוזמנו למקום, כשבין היתר, הם מסומנים כתורמים פוטנציאליים באופן טבעי.

  ענבל קרייס, שלומי סודרי, אורי דה בר, עמוס שפירא, ציפי נגל אדלשטיין, יואב חפר (צילום: מיכאל וינרסקי)
  ענבל קרייס, שלומי סודרי, אורי דה בר, עמוס שפירא, ציפי נגל אדלשטיין, יואב חפר(צילום: מיכאל וינרסקי)
    

   

  ככה חוגגים למלכא

  תאחלו מזל טוב לאשת העסקים: נוני מלכא, שהופתעה למצוא את מיטב חבריה ומשפחתה בביתו של אחד היח"צנים המובילים במדינה בסביון. כל זה לכבוד יום הולדתה ה-60. להזכיר: מלכא היא שותפתה של טלי אדרי במפעל "אבני טל ונוני'ס גלרי", ורעייתו של אלוף במיל' עמוס מלכא, לשעבר ראש אמ"ן.

   

  בין המפתיעים: איש העסקים עדי קייזמן וזוגתו הדוגמנית אסתי גינזבורג; אשת התערוכות, ישראלה שטיר; מנכ"ל הפועלים לשעבר, ציון קינן, ועו"ד ציון אמיר.

   

  מקלט בטוח בפיליפינים

  בעוד כשבועיים תקיים שגרירות הפיליפינים בישראל, בשיתוף עם המרכז העולמי של בני ברית, אירוע לציון פועלו של נשיא

  הפיליפינים בתקופת השואה, מנואל קויזון, שהציל קרוב ל-1,300 יהודים. האירוע בתל אביב יתקיים במקביל לאירוע מיוחד בבניין האו"ם בניו יורק ביום השואה הבינלאומי - תחת הכותרת "מקלט בטוח: פליטים יהודים בפיליפינים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים